BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Μπραντς στην ταράτσα Μπάιος

Μπραντς στην μπάιος ταράτσα

Σαβ 08 Σεπ 2018 - Κυρ 30 Σεπ 2018

Sat 08 Sep 2018 - Sun 30 Sep 2018

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Δευ 08 Οκτ 2018 - Σαβ 15 Δεκ 2018

Mon 08 Oct 2018 - Sat 15 Dec 2018

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α., της Λένας Κιτσοπούλου

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α., της Λένας Κιτσοπούλου

Δευ 24 Σεπ 2018 - Τρι 23 Οκτ 2018

Mon 24 Sep 2018 - Tue 23 Oct 2018

Culture after Brexit: In Discussion with Lyn Gardner

Culture after Brexit: In Discussion with Lyn Gardner

Πεμ 04 Οκτ 2018

Thu 04 Oct 2018

September Full Moon Party

September Full Moon Party

Τρι 25 Σεπ 2018

Tue 25 Sep 2018

Blockchain Beer

Blockchain Beer

Τρι 25 Σεπ 2018

Tue 25 Sep 2018

Δείξε μου το φίλο σου

Δείξε μου το φίλο σου

Τετ 10 Οκτ 2018 - Τετ 31 Οκτ 2018

Wed 10 Oct 2018 - Wed 31 Oct 2018



BiosInfoDesk

Subscribe to BiosInfoDesk
tavernaatbios.jpg
Taverna at Bios
3 months, 4 weeks ago