BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Μπραντς στην ταράτσα Μπάιος

Μπραντς στην μπάιος ταράτσα

Σαβ 08 Σεπ 2018 - Κυρ 25 Νοε 2018

Sat 08 Sep 2018 - Sun 25 Nov 2018

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

Δευ 08 Οκτ 2018 - Σαβ 15 Δεκ 2018

Mon 08 Oct 2018 - Sat 15 Dec 2018

Δείξε μου το φίλο σου, Ήρα Κατσούδα & Ανδρέας Πασπάτης

Δείξε μου το φίλο σου

Τετ 10 Οκτ 2018 - Τετ 28 Νοε 2018

Wed 10 Oct 2018 - Wed 28 Nov 2018

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ, Κεφάλαιο 1 - Παράδεισος, Σκην. Χρήστος Πασσαλής

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ, Κεφάλαιο 1 - Παράδεισος, Σκην. Χρήστος Πασσαλής

Παρ 26 Οκτ 2018 - Κυρ 18 Νοε 2018

Fri 26 Oct 2018 - Sun 18 Nov 2018

Jay Glass Dubs

Jay Glass Dubs

Παρ 16 Νοε 2018

Fri 16 Nov 2018

Street Food and Tunes: Mediterranean Brunch

Street Food and Tunes: Mediterranean Brunch

Κυρ 18 Νοε 2018

Sun 18 Nov 2018

It's BINGO time! the 80s

It's BINGO time! the 80s

Παρ 23 Νοε 2018

Fri 23 Nov 2018

November Full Moon with Mr.Z

November Full Moon with Mr.Z

Παρ 23 Νοε 2018

Fri 23 Nov 2018

Blue Lagoon

Blue Lagoon

Σαβ 24 Νοε 2018

Sat 24 Nov 2018

Η μεγάλη μέρα μέσα στη νύχτα

Η μεγάλη μέρα μέσα στη νύχτα

Παρ 23 Νοε 2018 - Κυρ 16 Δεκ 2018

Fri 23 Nov 2018 - Sun 16 Dec 2018

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

Πεμ 06 Δεκ 2018 - Κυρ 06 Ιαν 2019

Thu 06 Dec 2018 - Sun 06 Jan 2019



BiosInfoDesk

Subscribe to BiosInfoDesk
tavernaatbios.jpg
Taverna at Bios
5 months, 3 weeks ago