BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α. 12

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α. 12

Κυρ 12 Μαι 2019

Sun 12 May 2019

Το Βουνό, Ένα διήγημα του Τζούλιο

Το Βουνό, Ένα διήγημα του Τζούλιο

Πεμ 02 Μαι 2019 - Κυρ 26 Μαι 2019

Thu 02 May 2019 - Sun 26 May 2019

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι

Σαβ 11 Μαι 2019 - Κυρ 16 Ιουν 2019

Sat 11 May 2019 - Sun 16 Jun 2019

Έντα Γκάμπλερ του Ερρίκου Ίψεν, σκην. Ζωή Χατζηαντωνίου

Έντα Γκάμπλερ του Ερρίκου Ίψεν, σκην. Ζωή Χατζηαντωνίου

Δευ 13 Μαι 2019 - Τετ 29 Μαι 2019

Mon 13 May 2019 - Wed 29 May 2019

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

Πεμ 02 Μαι 2019 - Κυρ 09 Ιουν 2019

Thu 02 May 2019 - Sun 09 Jun 2019

Bios Terrace Opening Party

Bios Terrace Opening Party

Πεμ 16 Μαι 2019

Thu 16 May 2019

Almost full moon party

Almost full moon party

Σαβ 18 Μαι 2019

Sat 18 May 2019

Panos Dimitropoulos Birthday Bash

Panos Dimitropoulos Birthday Bash

Παρ 17 Μαι 2019

Fri 17 May 2019