ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
raggaprincess.jpg

Σαβ 16 Μαρ 2013

Mammy Hot meets Raggaprincess

dj set

Sat 16 Mar 2013

Mammy Hot meets Raggaprincess

dj set

trash-n-strass-site.jpg

Σαβ 16 Μαρ 2013

Trash n Strass

dj set

Sat 16 Mar 2013

Trash n Strass

dj set

sqget-down-parties15mar13.jpg

Παρ 15 Μαρ 2013

Get Down w/ DJ Noiz ft. DJ Stigma

dj set

Fri 15 Mar 2013

Get Down w/ DJ Noiz ft. DJ Stigma

dj set

mixingdesk.jpg

Πεμ 14 Μαρ 2013

Green Studio & Freakout.gr

συναυλια

Thu 14 Mar 2013

Green Studio & Freakout.gr

concert

architectonics-of-music-site.jpg

Τετ 13 Μαρ 2013

Architectonics of music

σεμιναριο

Wed 13 Mar 2013

Architectonics of music

seminar

verbatim.jpg

Τρι 12 Μαρ 2013

Verbatim Theatre

σεμιναριο

Tue 12 Mar 2013

Verbatim Theatre

seminar

ietm-.jpg

Κυρ 10 Μαρ 2013

Pre-ΙΕΤΜ Meeting

σεμιναριο

Sun 10 Mar 2013

Pre-ΙΕΤΜ Meeting

seminar

palov2.jpg

Σαβ 09 Μαρ 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

Sat 09 Mar 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

tom-demac-site.jpg

Σαβ 09 Μαρ 2013

Tom Demac (Hypercolour/UK)

dj set

Sat 09 Mar 2013

Tom Demac

dj set

akondia-sq.jpg

Παρ 08 Μαρ 2013

LeSabotage

dj set

Fri 08 Mar 2013

LeSabotage

dj set

35.jpg

Τετ 06 Μαρ 2013

Το σπίρτο

συναυλια

Wed 06 Mar 2013

Το σπίρτο

concert

x-press-spring-site.jpg

Δευ 21 Ιαν 2013 - Τρι 05 Μαρ 2013

Spring Xpress

θεατρο

Mon 21 Jan 2013 - Tue 05 Mar 2013

Spring Xpress

theatre

hades-site.jpg

Σαβ 02 Μαρ 2013 - Κυρ 03 Μαρ 2013

Temple Theatre workshop, O δημιουργικός περφόρμερ

σεμιναριο

Sat 02 Mar 2013 - Sun 03 Mar 2013

O δημιουργικός περφόρμερ

seminar

medusa-finalimage-no-text.jpg

Πεμ 28 Φεβ 2013 - Κυρ 03 Μαρ 2013

Temple Theatre, Unmythable

θεατρο

Thu 28 Feb 2013 - Sun 03 Mar 2013

Temple Theatre, Unmythable

theatre

blogoscars-site.jpg

Σαβ 02 Μαρ 2013

Blogoscars 2013

dj set

Sat 02 Mar 2013

Blogoscars 2013

dj set

klute-2011-website.jpg

Σαβ 02 Μαρ 2013

Klute

dj set

Sat 02 Mar 2013

Klute

dj set

goldierockssq.jpg

Σαβ 02 Μαρ 2013

Goldierocks

dj set

Sat 02 Mar 2013

Goldierocks

dj set

katharina-blum-site.jpg

Δευ 26 Νοε 2012 - Σαβ 02 Μαρ 2013

Ubuntu, Η χαμένη τιμή της Katharina Blum

θεατρο

Mon 26 Nov 2012 - Sat 02 Mar 2013

Η χαμένη τιμή της Katharina Blum

theatre

wemustbeinlove-logo.jpg

Παρ 01 Μαρ 2013

We must be in love

dj set

Fri 01 Mar 2013

We must be in love

dj set

surfrockmayhemsqq.jpg

Παρ 01 Μαρ 2013

Surf Rock Mayhem

συναυλια

Fri 01 Mar 2013

Surf Rock Mayhem

concert

ulrike-web.jpg

Πεμ 31 Ιαν 2013 - Κυρ 24 Φεβ 2013

Ulrike

θεατρο

Thu 31 Jan 2013 - Sun 24 Feb 2013

Ulrike

theatre

sqdj-palmer-23feb13.jpg

Σαβ 23 Φεβ 2013

DJ Palmer :: The Comeback

dj set

Sat 23 Feb 2013

DJ Palmer *The Comeback*

dj set

cayetano.jpg

Σαβ 23 Φεβ 2013

Cayetano & Panama Cardoon

dj set

Sat 23 Feb 2013

Cayetano & Panama Cardoon

dj set

strangezero.jpg

Παρ 22 Φεβ 2013

StrangeZero

συναυλια / dj set

Fri 22 Feb 2013

StrangeZero Live

concert / dj set

pilloh-web.jpg

Πεμ 21 Φεβ 2013

Pill-Oh

συναυλια

Thu 21 Feb 2013

Pill-Oh

concert

sqkauliares-gates-lolcats.jpg

Πεμ 21 Φεβ 2013

Καυλιάρες γάτες

προβολη

Thu 21 Feb 2013

Καυλιάρες γάτες

screening

chicken-site.jpg

Τετ 20 Φεβ 2013

Chicken Wing Quartet

συναυλια

Wed 20 Feb 2013

Chicken Wing Quartet

concert

mhdc-web.jpg

Σαβ 16 Φεβ 2013

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

Sat 16 Feb 2013

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

counterstrike.jpg

Σαβ 16 Φεβ 2013

Counterstrike

dj set

Sat 16 Feb 2013

Counterstrike

dj set

professor-skank-site.jpg

Παρ 15 Φεβ 2013

Professor Skank, Anna Mystic & Big Bang

dj set

Fri 15 Feb 2013

Professor Skank,Anna Mystic & Big Bang

dj set

prionia-sq.jpg

Πεμ 14 Φεβ 2013

Πριόνια

dj set

Thu 14 Feb 2013

Πριόνια

dj set

panama-cardoon.jpg

Σαβ 09 Φεβ 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

Sat 09 Feb 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

plastic-flowers-site.jpg

Σαβ 09 Φεβ 2013

Plastic Flowers

συναυλια

Sat 09 Feb 2013

Plastic Flowers

concert

austerity-measures--cell.jpg

Τετ 06 Φεβ 2013

G30, Now Showing: Austerity Measures

σεμιναριο

Wed 06 Feb 2013

G30, Austerity Measures

seminar

chtapodakia-site.jpg

Δευ 12 Νοε 2012 - Τρι 05 Φεβ 2013

Χταποδάκια και άλλα διηγήματα

θεατρο

Mon 12 Nov 2012 - Tue 05 Feb 2013

Χταποδάκια κι άλλα διηγήματα

theatre

smalldj.jpg

Σαβ 02 Φεβ 2013

Dubstep Hard

dj set

Sat 02 Feb 2013

Dubstep Hard

dj set

bnc-cast-a-blast.jpg

Σαβ 02 Φεβ 2013

Rewind Guaranteed ft. BnC

dj set

Sat 02 Feb 2013

Rewind Guaranteed ft. BnC

dj set

say-what-site.jpg

Παρ 01 Φεβ 2013

Say What

dj set

Fri 01 Feb 2013

Say What

dj set

politismena-zoa-web.jpg

Πεμ 15 Νοε 2012 - Κυρ 27 Ιαν 2013

Πολιτισμένα Ζώα

θεατρο

Thu 15 Nov 2012 - Sun 27 Jan 2013

Πολιτισμένα Ζώα

theatre

ask-bronson-simmonssq.jpg

Σαβ 26 Ιαν 2013

Symposium // ASK

dj set

Sat 26 Jan 2013

Symposium // ASK

dj set

palov.jpg

Σαβ 26 Ιαν 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

Sat 26 Jan 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

wonky-doll-and-the-echo-small.jpg

Παρ 25 Ιαν 2013

Wonky Doll and the Echo

συναυλια

Fri 25 Jan 2013

Wonky Doll and the Echo

concert

sqget-down-parties25jan.jpg

Παρ 25 Ιαν 2013

Get Down w/ DJ Noiz ft. DJ Cutbrawl

αγορα

Fri 25 Jan 2013

Get Down w/ DJ Noiz

market

day7site.jpg

Κυρ 20 Ιαν 2013

Day7

dj set

Sun 20 Jan 2013

Day7

dj set

sqnanoi-kai-alloi.jpg

Σαβ 19 Ιαν 2013

Νάνοι, Jane Doe & 10 Code

συναυλια

Sat 19 Jan 2013

Νάνοι, Jane Doe & 10 Code

concert

cfakepathmhdc.jpg

Σαβ 19 Ιαν 2013

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

Sat 19 Jan 2013

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

sq-getdown.jpg

Παρ 18 Ιαν 2013

Get Down w/ DJ Noiz ft. DJ Cutbrawl

dj set

Fri 18 Jan 2013

Get Down w/ DJ Noiz ft. DJ Cutbrawl

dj set

toro-y-moi-web.jpg

Παρ 18 Ιαν 2013

Toro Y Moi

συναυλια

Fri 18 Jan 2013

Toro Y Moi

concert

reggaewise-17jan2013-jpegsquarenet.jpg

Πεμ 17 Ιαν 2013

Reggaewise

dj set

Thu 17 Jan 2013

Reggaewise

dj set

Τhemeetmarket-pins.jpg

Σαβ 12 Ιαν 2013 - Κυρ 13 Ιαν 2013

The Meet Market

αγορα

Sat 12 Jan 2013 - Sun 13 Jan 2013

The Meet Market

market

cfakepathpanama-cardoon.jpg

Σαβ 12 Ιαν 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

Sat 12 Jan 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

sqget-down-parties4j.jpg

Παρ 11 Ιαν 2013

Get Down w/ DJ Noiz

dj set

Fri 11 Jan 2013

Get Down w/ DJ Noiz

dj set

gantz-pic.jpg

Παρ 11 Ιαν 2013

Gantz (TR)

dj set

Fri 11 Jan 2013

Gantz (TR)

dj set

kikloopini.jpg

Πεμ 10 Ιαν 2013

Blu_velvet & Eazy

dj set

Thu 10 Jan 2013

Blu_velvet

dj set

Γράμμα-στον-Ορέστη-3-small.jpg

Δευ 12 Νοε 2012 - Τρι 08 Ιαν 2013

Γράμμα στον Ορέστη

θεατρο

Mon 12 Nov 2012 - Tue 08 Jan 2013

Γράμμα στον Ορέστη

theatre

tzinas.jpg

Σαβ 05 Ιαν 2013

Rewind Guaranteed ft. DJ Tzinas

dj set

Sat 05 Jan 2013

Rewind Guaranteed ft. DJ Tzinas

dj set

schoolwave.jpg

Τετ 02 Ιαν 2013

New Year's Schoolwave Bands Live

συναυλια

Wed 02 Jan 2013

New Year's Schoolwave Bands Live

concert

600-x-600-for-bios.jpg

Κυρ 09 Δεκ 2012 - Κυρ 30 Δεκ 2012

Day7

dj set

Sun 09 Dec 2012 - Sun 30 Dec 2012

Day7

dj set

say-what-site.jpg

Κυρ 30 Δεκ 2012

Say What

dj set

Sun 30 Dec 2012

Say What

dj set

happy-bassmasssq.jpg

Σαβ 29 Δεκ 2012

Merry BassMass

dj set

Sat 29 Dec 2012

Merry BassMass

dj set

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21