ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

stigma-birthday-bash.jpg

Σαβ 15 Φεβ 2014

Forever Young

dj set

Sat 15 Feb 2014

DJ Stigma Birthday Bash

dj set

palov.jpg

Παρ 14 Φεβ 2014

Palov

dj set

Fri 14 Feb 2014

Palov

dj set

trashnstrass-site-ag.jpg

Παρ 14 Φεβ 2014

Trash 'n Strass :: Love & Glitter Party

dj set

Fri 14 Feb 2014

Trash 'n Strass :: Love & Glitter Party

dj set

Πέτρος-Μπιρμπίλης.jpg

Τετ 12 Φεβ 2014

Πέτρος Μπιρμπίλης, Η μέρα που χάθηκε μέσα σε μια άλλη- παρουσίαση βιβλίου

εικαστικα

Wed 12 Feb 2014

Πέτρος Μπιρμπίλης, Η μέρα που χάθηκε μέσα σε μια άλλη- παρουσίαση βιβλίου

arts

018-no-epatsialos.jpg

Σαβ 08 Φεβ 2014

Shortcuts

dj set

Sat 08 Feb 2014

Shortcuts

dj set

circassian-poster-picture.jpg

Παρ 07 Φεβ 2014

Circassian, Hantse Guashe παρουσίαση δίσκου

συναυλια

Fri 07 Feb 2014

Circassian

concert

img-3084.jpg

Παρ 07 Φεβ 2014

Michael Videotape & Marsha

dj set

Fri 07 Feb 2014

Michael Videotape & Marsha

dj set

what-i-heard-about-the-world-2.jpg

Παρ 31 Ιαν 2014 - Κυρ 02 Φεβ 2014

Third Angel & mala voadora, What I heard about the World

θεατρο

Fri 31 Jan 2014 - Sun 02 Feb 2014

Third Angel & mala voadora,What I heard about the World

theatre

blend.jpg

Τετ 29 Ιαν 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & DJ Tzinas

dj set

Wed 29 Jan 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & DJ Tzinas

dj set

minion-site.jpg

Πεμ 12 Δεκ 2013 - Κυρ 26 Ιαν 2014

Μινιόν, μια Χριστουγεννιάτικη ιστορία.

θεατρο

Thu 12 Dec 2013 - Sun 26 Jan 2014

Μινιόν, μια Χριστουγεννιάτικη ιστορία.

theatre

arduinouno-r3-front.jpg

Σαβ 11 Ιαν 2014 - Κυρ 26 Ιαν 2014

Open Hardware Meals

σεμιναριο

Sat 11 Jan 2014 - Sun 26 Jan 2014

Open Hardware Meals

seminar

gantz-deep-medi.jpg

Σαβ 25 Ιαν 2014

Big Bang presents Gantz (Deep Medi/UK)

dj set

Sat 25 Jan 2014

Big Bang presents Gantz (Deep Medi/UK)

dj set

procrap.jpg

Σαβ 25 Ιαν 2014

Professional Crap Dancers

dj set

Sat 25 Jan 2014

Professional Crap Dancers

dj set

600722-165287490312415-782455871-n.jpg

Παρ 24 Ιαν 2014

ΣΙΓΜΑ & Guests | Say What After Party

συναυλια / dj set

Fri 24 Jan 2014

ΣΙΓΜΑ & GUESTS | SAY WHAT After Party

concert / dj set

mammy-hot-daddy-cool.jpg

Παρ 24 Ιαν 2014

Mammy Hot Daddy Cool :: Blend Mishkin & Anna Mystic

dj set

Fri 24 Jan 2014

Mammy Hot Daddy Cool :: Blend Mishkin & Anna Mystic

dj set

Κάπου-περνούσε-μια-φωνή-site.jpg

Δευ 18 Νοε 2013 - Τρι 21 Ιαν 2014

Ναπολέων Λαπαθιώτης, Κάπου περνούσε μια φωνή

θεατρο

Mon 18 Nov 2013 - Tue 21 Jan 2014

Ναπολέων Λαπαθιώτης, Κάπου περνούσε μια φωνή

theatre

bios4.jpg

Σαβ 18 Ιαν 2014 - Κυρ 19 Ιαν 2014

The Meet Market

αγορα

Sat 18 Jan 2014 - Sun 19 Jan 2014

The Meet Market

market

palov-panama-cardoon.jpg

Σαβ 18 Ιαν 2014

Palov & Panama Cardoon

dj set

Sat 18 Jan 2014

Palov & Panama Cardoon

dj set

day-seven-1-year.jpg

Κυρ 12 Ιαν 2014

Day Seven

dj set

Sun 12 Jan 2014

Day Seven

dj set

bad-kidz-site.jpg

Παρ 10 Ιαν 2014

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

Fri 10 Jan 2014

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

8.jpg

Τετ 08 Ιαν 2014

Amnesia live

συναυλια

Wed 08 Jan 2014

Amnesia live

concert

470629-169097416545294-378082347-o.jpg

Κυρ 05 Ιαν 2014

Φάσμα / Mente Libre live

συναυλια

Sun 05 Jan 2014

Φάσμα / Mente Libre

concert

evi-sidiropoulou-2.jpg

Σαβ 04 Ιαν 2014

Evi Sidiropoulou

dj set

Sat 04 Jan 2014

Evi Sidiropoulou

dj set

hior-jose.jpg

Πεμ 02 Ιαν 2014

Hior Chronik & Henrik Jose live

συναυλια / dj set

Thu 02 Jan 2014

Hior Chronik & Henrik Jose live

concert / dj set

mammy-hot-daddy-cool.jpg

Σαβ 28 Δεκ 2013

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

Sat 28 Dec 2013

Mammy Hot Daddy Cool :: Blend Mishkin & Anna Mystic

dj set

piso-bl-white-αντι-γραφο.jpg

Παρ 27 Δεκ 2013

Encardia live

συναυλια

Fri 27 Dec 2013

Encardia live

concert

palov.jpg

Παρ 27 Δεκ 2013

Palov

dj set

Fri 27 Dec 2013

Palov

dj set

ωραια-ντοματα.jpg

Τρι 24 Δεκ 2013

Trashathon Xmas Eve 2013

dj set

Tue 24 Dec 2013

Trashathon

dj set

genereation-2.png

Δευ 23 Δεκ 2013

Generation 2.0 , Christmas Fundraising Party

συναυλια / dj set

Mon 23 Dec 2013

Generation 2.0 live

concert / dj set

31131.jpg

Κυρ 22 Δεκ 2013

Lia Hide & Positive Red live

συναυλια

Sun 22 Dec 2013

Lia Hide & Positive Red live

concert

day7.jpg

Κυρ 22 Δεκ 2013

Day 7even

dj set

Sun 22 Dec 2013

Day 7even

dj set

wtfpaty.jpg

Σαβ 21 Δεκ 2013

Circo Inverso & Mr. Soundproof

dj set

Sat 21 Dec 2013

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & Mr. Soundproof

dj set

35.jpg

Σαβ 21 Δεκ 2013

Το σπίρτο

συναυλια

Sat 21 Dec 2013

Το σπίρτο

concert

12gafs-b.jpg

Παρ 20 Δεκ 2013

12gafs + moan live

συναυλια

Fri 20 Dec 2013

12gafs

concert

medea-site.jpg

Δευ 28 Οκτ 2013 - Τρι 17 Δεκ 2013

Εταιρεία Θεάτρου + ΔρόΜοΣ, Μήδεια

θεατρο

Mon 28 Oct 2013 - Tue 17 Dec 2013

SYN DRoMoS, Medea

theatre

wtfpaty.jpg

Παρ 13 Δεκ 2013

WtF? Party

dj set

Fri 13 Dec 2013

WtF? Party

dj set

blue-rose.png

Κυρ 08 Δεκ 2013

Blue Rose παρουσίαση δίσκου

συναυλια

Sun 08 Dec 2013

Blue Rose παρουσίαση δίσκου

concert

teardrops-2a.jpg

Σαβ 07 Δεκ 2013

Teardrops

dj set

Sat 07 Dec 2013

Teardrops

dj set

ninetywayz.jpg

Παρ 06 Δεκ 2013

Ninety Wayz

dj set

Fri 06 Dec 2013

Ninety Wayz

dj set

filtereffect-2-site.jpg

Παρ 06 Δεκ 2013

Live up the bass

dj set

Fri 06 Dec 2013

Live up the bass

dj set

axa.png

Κυρ 01 Δεκ 2013

Axa's and friends live

συναυλια

Sun 01 Dec 2013

Axa's and friends live

concert

juninio.jpg

Παρ 29 Νοε 2013 - Σαβ 30 Νοε 2013

Underground Jam

φεστιβαλ

Fri 29 Nov 2013 - Sat 30 Nov 2013

Underground Jam

festival

palov-panama-cardoon.jpg

Σαβ 30 Νοε 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

Sat 30 Nov 2013

Palov & Panama Cardoon

dj set

bad-kidz-site.jpg

Παρ 29 Νοε 2013

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

Fri 29 Nov 2013

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

katharina-blum1.jpg

Δευ 21 Οκτ 2013 - Τρι 26 Νοε 2013

Ομάδα Ubuntu, Η χαμένη τιμή της Katharina Blum

θεατρο

Mon 21 Oct 2013 - Tue 26 Nov 2013

Ομάδα Ubuntu, Η χαμένη τιμή της Katharina Blum

theatre

atitli-via-web2.jpg

Τετ 02 Οκτ 2013 - Κυρ 24 Νοε 2013

Oμάδα LEGΩ, Άτιτλη Βία

θεατρο

Wed 02 Oct 2013 - Sun 24 Nov 2013

Legω theatre group, Untitled Violence

theatre

afrodyssey-orchestra.jpg

Σαβ 23 Νοε 2013

Afrodyssey Orchestra live

συναυλια

Sat 23 Nov 2013

Afrodyssey Orchestra live

concert

say-fiesta.jpg

Παρ 22 Νοε 2013

Say Fiesta

dj set

Fri 22 Nov 2013

Say Fiesta

dj set

professional-crap-dancers.jpg

Παρ 22 Νοε 2013

Professional Crap Dancers :: Pene & Lucas the 3rd

dj set

Fri 22 Nov 2013

Professional Crap Dancers :: Pene & Lucas the 3rd

dj set

penthesileia-web.jpg

Πεμ 03 Οκτ 2013 - Πεμ 21 Νοε 2013

Χάινριχ φον Κλάιστ, Πενθεσίλεια

θεατρο

Thu 03 Oct 2013 - Thu 21 Nov 2013

Χάινριχ φον Κλάιστ, Πενθεσίλεια

theatre

commodo-site.jpg

Σαβ 16 Νοε 2013

BigBang presents Commodo (Deep Medi/UK)

dj set

Sat 16 Nov 2013

BigBang presents Commodo (Deep Medi/UK)

dj set

reporters.jpg

Σαβ 16 Νοε 2013

NO! present I See ΝΟ! People

dj set

Sat 16 Nov 2013

ΝΟ!

dj set

bios.jpg

Παρ 15 Νοε 2013

WtF? Party

dj set

Fri 15 Nov 2013

WtF? Party

dj set

videotapes.jpg

Παρ 15 Νοε 2013

Michael Videotape & Marsha

dj set

Fri 15 Nov 2013

Michael Videotape & Marsha

dj set

verolinezoi-site.jpg

Πεμ 24 Οκτ 2013 - Κυρ 10 Νοε 2013

Per-Theater-Formance, Ωραίοι Σαν Βερολινέζοι

θεατρο

Thu 24 Oct 2013 - Sun 10 Nov 2013

Per-Theater-Formance, Beautiful as Berliners

theatre

tencode-web.jpg

Σαβ 09 Νοε 2013

Ten Code, the Connection ep. release event

συναυλια

Sat 09 Nov 2013

Ten Code

concert

429531-10151303345818921-287162201-n.jpg

Σαβ 09 Νοε 2013

Boys Keep Swinging

dj set

Sat 09 Nov 2013

Boys Keep Swinging

dj set

1384361-10151894859753334-1027488531-n.jpg

Παρ 18 Οκτ 2013 - Παρ 08 Νοε 2013

I Love My Disco, Baby!

dj set

Fri 18 Oct 2013 - Fri 08 Nov 2013

I Love My Disco, Baby!

dj set

funkquake.jpg

Παρ 08 Νοε 2013

FunkQuake Disco Party (live)

συναυλια

Fri 08 Nov 2013

FunkQuake Disco Party (live)

concert

less-site.jpg

Πεμ 24 Οκτ 2013 - Κυρ 03 Νοε 2013

Ομάδα MAG, Less

θεατρο

Thu 24 Oct 2013 - Sun 03 Nov 2013

Ομάδα MAG, Less

theatre

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22