ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Άντζελα-Μπρούσκου.jpg

Πεμ 09 Ιαν 2014 - Κυρ 13 Απρ 2014

Σάρα Κέιν, Ψύχωση 4.48

θεατρο

Thu 09 Jan 2014 - Sun 13 Apr 2014

Σάρα Κέιν, Ψύχωση 4.48

theatre

katholou-crew-site.jpg

Παρ 11 Απρ 2014

Katholou crew,Tripa crew, Sexpyr,Logos timis,Mi55t, Xartopolemos live

συναυλια / dj set

Fri 11 Apr 2014

Katholou crew -Tripa crew - Sexpyr -Logos timis -Mi55t -Xartopolemos live

concert / dj set

rip.jpg

Σαβ 08 Μαρ 2014 - Τρι 08 Απρ 2014

R.I.P. Romeos Ioulieta Panta

θεατρο

Sat 08 Mar 2014 - Tue 08 Apr 2014

R.I.P. Romeos Ioulieta Panta

theatre

ergastiria.jpg

Δευ 07 Απρ 2014

Παρουσιάσεις Εργαστηρίων :: Ό,τι Μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι

σεμιναριο

Mon 07 Apr 2014

Παρουσιάσεις Εργαστηρίων :: Ό,τι Μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι

seminar

to-Κλέφτικο.jpg

Πεμ 13 Μαρ 2014 - Κυρ 06 Απρ 2014

Per-Theater-Formance, Το Κλέφτικο (μια τελετουργία)

θεατρο

Thu 13 Mar 2014 - Sun 06 Apr 2014

Το Κλέφτικο (μια τελετουργία)

theatre

blend.jpg

Σαβ 05 Απρ 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & Mr. Soundproof

dj set

Sat 05 Apr 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & Mr. Soundproof

dj set

mammy-hot-daddy-cool.jpg

Σαβ 05 Απρ 2014

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

Sat 05 Apr 2014

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

and-also-the-trees.jpg

Σαβ 29 Μαρ 2014

And Also The Trees

συναυλια

Sat 29 Mar 2014

And Also The Trees

concert

palov.jpg

Σαβ 29 Μαρ 2014

Palov

dj set

Sat 29 Mar 2014

Palov

dj set

negros-tou-moria-site.jpg

Παρ 28 Μαρ 2014

Νέγρος του Μοριά

συναυλια / dj set

Fri 28 Mar 2014

Νέγρος του Μοριά

concert / dj set

outlook14-site.jpg

Σαβ 22 Μαρ 2014

Outlook Festival 2014 Athens Launch Party

dj set

Sat 22 Mar 2014

Outlook 2014 Athens Launch Party

dj set

mammy-hot-daddy-cool.jpg

Σαβ 22 Μαρ 2014

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

Sat 22 Mar 2014

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

20march-ud-sq-copy.jpg

Πεμ 20 Μαρ 2014

Hip-hop Live & bass party

συναυλια / dj set

Thu 20 Mar 2014

ICY (Fort Bravo) SOULNEK & KILL EMIL Afezz, Σάικο, El Chavo (Phatskool) after party : ANNA MYSTIC ft. Mc Dash

concert / dj set

1939847-559175220845333-1604079448-n.jpg

Σαβ 15 Μαρ 2014

TEDxAEUB 2014 Emerging Paths

σεμιναριο

Sat 15 Mar 2014

TEDxAEUB 2014 Emerging Paths

seminar

sadlovergiants-1.jpg

Παρ 14 Μαρ 2014

Sad Lovers and Giants

συναυλια

Fri 14 Mar 2014

Sad Lovers and Giants

concert

timthumb.jpg

Παρ 14 Μαρ 2014

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

Fri 14 Mar 2014

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

tragi1-web.jpg

Πεμ 06 Φεβ 2014 - Κυρ 09 Μαρ 2014

Γιάννη Σκαρίμπα, το Θείο Τραγί

θεατρο

Thu 06 Feb 2014 - Sun 09 Mar 2014

Γιάννη Σκαρίμπα, το Θείο Τραγί

theatre

i-am-no-hero-site.jpg

Σαβ 08 Μαρ 2014

i am no hero & madebygrey

συναυλια

Sat 08 Mar 2014

i am no hero & madebygrey

concert

midnight-city-2.jpg

Σαβ 08 Μαρ 2014

Midnight City

dj set

Sat 08 Mar 2014

Midnight City

dj set

140175-square.jpg

Παρ 07 Μαρ 2014

140 vs 175

dj set

Fri 07 Mar 2014

140 vs 175

dj set

chimeres.jpg

Παρ 07 Μαρ 2014

10 χρόνια Chimeres, The Party

dj set

Fri 07 Mar 2014

10 χρόνια Chimeres, The Party

dj set

the-journey.jpg

Σαβ 01 Μαρ 2014

The Journey – The movie Crowdfunding Party

dj set

Sat 01 Mar 2014

The Journey – The movie Crowdfunding Party

dj set

sarah-p-hior.jpg

Σαβ 01 Μαρ 2014

Sarah P. & Hior Chronik

dj set

Sat 01 Mar 2014

Sarah P. & Hior Chronik

dj set

blend.jpg

Σαβ 22 Φεβ 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & DJ Tzinas

dj set

Sat 22 Feb 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & DJ Tzinas

dj set

teliko.jpg

Σαβ 22 Φεβ 2014

Make the Change

σεμιναριο

Sat 22 Feb 2014

Make the Change

seminar

xamaileontes.jpg

Σαβ 22 Φεβ 2014

Αλέξης Σταμάτης, The Chameleon Party

εικαστικα

Sat 22 Feb 2014

Αλέξης Σταμάτης, The Chameleon Party

arts

afrocream-site.jpg

Παρ 21 Φεβ 2014

Τα.Φι. Σίγμα (TFS) & Afrocream

συναυλια / dj set

Fri 21 Feb 2014

Τα.Φι. Σίγμα (TFS) & Afrocream

concert / dj set

soom-t-b.jpg

Πεμ 20 Φεβ 2014

MC Soom T (UK) Anna Mystic, Fleck (live set) & Espeekay

συναυλια / dj set

Thu 20 Feb 2014

MC Soom T (UK) Anna Mystic, Fleck (live set) & Espeekay

concert / dj set

dsc-0522.jpg

Σαβ 15 Φεβ 2014

RadioReboot Intro Party

dj set

Sat 15 Feb 2014

RadioReboot Intro Party

dj set

stigma-birthday-bash.jpg

Σαβ 15 Φεβ 2014

Forever Young

dj set

Sat 15 Feb 2014

DJ Stigma Birthday Bash

dj set

palov.jpg

Παρ 14 Φεβ 2014

Palov

dj set

Fri 14 Feb 2014

Palov

dj set

trashnstrass-site-ag.jpg

Παρ 14 Φεβ 2014

Trash 'n Strass :: Love & Glitter Party

dj set

Fri 14 Feb 2014

Trash 'n Strass :: Love & Glitter Party

dj set

Πέτρος-Μπιρμπίλης.jpg

Τετ 12 Φεβ 2014

Πέτρος Μπιρμπίλης, Η μέρα που χάθηκε μέσα σε μια άλλη- παρουσίαση βιβλίου

εικαστικα

Wed 12 Feb 2014

Πέτρος Μπιρμπίλης, Η μέρα που χάθηκε μέσα σε μια άλλη- παρουσίαση βιβλίου

arts

018-no-epatsialos.jpg

Σαβ 08 Φεβ 2014

Shortcuts

dj set

Sat 08 Feb 2014

Shortcuts

dj set

circassian-poster-picture.jpg

Παρ 07 Φεβ 2014

Circassian, Hantse Guashe παρουσίαση δίσκου

συναυλια

Fri 07 Feb 2014

Circassian

concert

img-3084.jpg

Παρ 07 Φεβ 2014

Michael Videotape & Marsha

dj set

Fri 07 Feb 2014

Michael Videotape & Marsha

dj set

what-i-heard-about-the-world-2.jpg

Παρ 31 Ιαν 2014 - Κυρ 02 Φεβ 2014

Third Angel & mala voadora, What I heard about the World

θεατρο

Fri 31 Jan 2014 - Sun 02 Feb 2014

Third Angel & mala voadora,What I heard about the World

theatre

blend.jpg

Τετ 29 Ιαν 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & DJ Tzinas

dj set

Wed 29 Jan 2014

Rewind Guaranteed ::: Blend Mishkin & DJ Tzinas

dj set

arduinouno-r3-front.jpg

Σαβ 11 Ιαν 2014 - Κυρ 26 Ιαν 2014

Open Hardware Meals

σεμιναριο

Sat 11 Jan 2014 - Sun 26 Jan 2014

Open Hardware Meals

seminar

minion-site.jpg

Πεμ 12 Δεκ 2013 - Κυρ 26 Ιαν 2014

Μινιόν, μια Χριστουγεννιάτικη ιστορία.

θεατρο

Thu 12 Dec 2013 - Sun 26 Jan 2014

Μινιόν, μια Χριστουγεννιάτικη ιστορία.

theatre

gantz-deep-medi.jpg

Σαβ 25 Ιαν 2014

Big Bang presents Gantz (Deep Medi/UK)

dj set

Sat 25 Jan 2014

Big Bang presents Gantz (Deep Medi/UK)

dj set

procrap.jpg

Σαβ 25 Ιαν 2014

Professional Crap Dancers

dj set

Sat 25 Jan 2014

Professional Crap Dancers

dj set

600722-165287490312415-782455871-n.jpg

Παρ 24 Ιαν 2014

ΣΙΓΜΑ & Guests | Say What After Party

συναυλια / dj set

Fri 24 Jan 2014

ΣΙΓΜΑ & GUESTS | SAY WHAT After Party

concert / dj set

mammy-hot-daddy-cool.jpg

Παρ 24 Ιαν 2014

Mammy Hot Daddy Cool :: Blend Mishkin & Anna Mystic

dj set

Fri 24 Jan 2014

Mammy Hot Daddy Cool :: Blend Mishkin & Anna Mystic

dj set

Κάπου-περνούσε-μια-φωνή-site.jpg

Δευ 18 Νοε 2013 - Τρι 21 Ιαν 2014

Ναπολέων Λαπαθιώτης, Κάπου περνούσε μια φωνή

θεατρο

Mon 18 Nov 2013 - Tue 21 Jan 2014

Ναπολέων Λαπαθιώτης, Κάπου περνούσε μια φωνή

theatre

bios4.jpg

Σαβ 18 Ιαν 2014 - Κυρ 19 Ιαν 2014

The Meet Market

αγορα

Sat 18 Jan 2014 - Sun 19 Jan 2014

The Meet Market

market

palov-panama-cardoon.jpg

Σαβ 18 Ιαν 2014

Palov & Panama Cardoon

dj set

Sat 18 Jan 2014

Palov & Panama Cardoon

dj set

day-seven-1-year.jpg

Κυρ 12 Ιαν 2014

Day Seven

dj set

Sun 12 Jan 2014

Day Seven

dj set

bad-kidz-site.jpg

Παρ 10 Ιαν 2014

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

Fri 10 Jan 2014

Bad Kids ::: Trooper & Mpompos

dj set

8.jpg

Τετ 08 Ιαν 2014

Amnesia live

συναυλια

Wed 08 Jan 2014

Amnesia live

concert

470629-169097416545294-378082347-o.jpg

Κυρ 05 Ιαν 2014

Φάσμα / Mente Libre live

συναυλια

Sun 05 Jan 2014

Φάσμα / Mente Libre

concert

evi-sidiropoulou-2.jpg

Σαβ 04 Ιαν 2014

Evi Sidiropoulou

dj set

Sat 04 Jan 2014

Evi Sidiropoulou

dj set

hior-jose.jpg

Πεμ 02 Ιαν 2014

Hior Chronik & Henrik Jose live

συναυλια / dj set

Thu 02 Jan 2014

Hior Chronik & Henrik Jose live

concert / dj set

mammy-hot-daddy-cool.jpg

Σαβ 28 Δεκ 2013

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

Sat 28 Dec 2013

Mammy Hot Daddy Cool :: Blend Mishkin & Anna Mystic

dj set

piso-bl-white-αντι-γραφο.jpg

Παρ 27 Δεκ 2013

Encardia live

συναυλια

Fri 27 Dec 2013

Encardia live

concert

palov.jpg

Παρ 27 Δεκ 2013

Palov

dj set

Fri 27 Dec 2013

Palov

dj set

ωραια-ντοματα.jpg

Τρι 24 Δεκ 2013

Trashathon Xmas Eve 2013

dj set

Tue 24 Dec 2013

Trashathon

dj set

genereation-2.png

Δευ 23 Δεκ 2013

Generation 2.0 , Christmas Fundraising Party

συναυλια / dj set

Mon 23 Dec 2013

Generation 2.0 live

concert / dj set

day7.jpg

Κυρ 22 Δεκ 2013

Day 7even

dj set

Sun 22 Dec 2013

Day 7even

dj set

31131.jpg

Κυρ 22 Δεκ 2013

Lia Hide & Positive Red live

συναυλια

Sun 22 Dec 2013

Lia Hide & Positive Red live

concert

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21