ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

bter.jpg

Πεμ 23 Απρ 2015

Μπάιος ταράτσα όπενινγκ πάρτι

dj set

Thu 23 Apr 2015

Μπάιος ταράτσα όπενινγκ πάρτι

dj set

ergastiria-15-b-parssq.jpg

Τρι 21 Απρ 2015

Παρουσίαση εργαστηρίου Δ. Καραντζά, Ότι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι, β' περίοδος

σεμιναριο

Tue 21 Apr 2015

Παρουσίαση εργαστηρίου Δ. Καραντζά

seminar

fortuna-sq.jpg

Σαβ 18 Απρ 2015

Fortuna Records Showcase, Season Ending Party [at] Tesla

dj set

Sat 18 Apr 2015

Fortuna Records Showcase, Season Ending Party [at] Tesla

dj set

xoros-ksanasqish.jpg

Δευ 09 Φεβ 2015 - Τρι 07 Απρ 2015

Χορός Ξανά

θεατρο

Mon 09 Feb 2015 - Tue 07 Apr 2015

Χορός Ξανά

theatre

exit.jpg

Δευ 02 Φεβ 2015 - Τρι 07 Απρ 2015

Exit

θεατρο

Mon 02 Feb 2015 - Tue 07 Apr 2015

Exit

theatre

Νεκρή-Φύση-2.jpg

Πεμ 19 Φεβ 2015 - Κυρ 05 Απρ 2015

Nova Melancholia, Νεκρή φύση. Προς δόξα της πόλης

θεατρο

Thu 19 Feb 2015 - Sun 05 Apr 2015

Nova Melancholia, Νεκρή φύση. Προς δόξα της πόλης

theatre

cheekbonesweb.jpg

Σαβ 14 Μαρ 2015 - Κυρ 05 Απρ 2015

Cheek Bones, Bloom

θεατρο

Sat 14 Mar 2015 - Sun 05 Apr 2015

Bloom, ομάδα Cheek Bones

theatre

ergastiria-2014-15-b-kyklossq.jpg

Δευ 12 Ιαν 2015 - Σαβ 04 Απρ 2015

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι, Β' περίοδος

σεμιναριο

Mon 12 Jan 2015 - Sat 04 Apr 2015

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι, Β' περίοδος

seminar

ergastiria-15-b-parssq.jpg

Τρι 24 Μαρ 2015 - Τετ 01 Απρ 2015

Ό, τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι - Παρουσιάσεις των εργαστηρίων της Β' Περιόδου

σεμιναριο

Tue 24 Mar 2015 - Wed 01 Apr 2015

Ό, τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι - Παρουσιάσεις των εργαστηρίων της Β' Περιόδου

seminar

the-dead-house.jpg

Τετ 11 Φεβ 2015 - Τετ 01 Απρ 2015

Γ. Ρίτσου, Νεκρό Σπίτι

θεατρο

Wed 11 Feb 2015 - Wed 01 Apr 2015

Γ. Ρίτσου, Νεκρό Σπίτι

theatre

lucas-the-iii-tesla.jpg

Σαβ 08 Νοε 2014 - Σαβ 28 Μαρ 2015

Dynamo - electric machine

dj set

Sat 08 Nov 2014 - Sat 28 Mar 2015

Dynamo -electro machine

dj set

the-party.jpg

Παρ 27 Μαρ 2015

Bloom - the party!

χορoς

Fri 27 Mar 2015

Bloom - the party!

dance

richard.jpeg

Τετ 22 Οκτ 2014 - Τετ 25 Μαρ 2015

Μ. Μαθιουδάκης, Κακή πίστη

θεατρο

Wed 22 Oct 2014 - Wed 25 Mar 2015

Μ. Μαθιουδάκης, Κακή πίστη

theatre

h-χαμένη-τιμή-της-Καταρίνα-Μπλούμ-web-s.jpg

Σαβ 28 Φεβ 2015 - Κυρ 22 Μαρ 2015

Ubuntu, H χαμένη τιμή της Katharina Blum

θεατρο

Sat 28 Feb 2015 - Sun 22 Mar 2015

Ubuntu, H χαμένη τιμή της Katharina Blum

theatre

bienquelleaitlaconsciencetranquille.jpg

Σαβ 07 Φεβ 2015 - Σαβ 14 Μαρ 2015

GDim

dj set

Sat 07 Feb 2015 - Sat 14 Mar 2015

GDim

dj set

the-dreamer.jpg

Παρ 13 Φεβ 2015 - Παρ 13 Μαρ 2015

The Dreamer

dj set

Fri 13 Feb 2015 - Fri 13 Mar 2015

The Dreamer

dj set

xoros-ksanasqish.jpg

Τρι 10 Μαρ 2015

Χορός Ξανά! - the party

χορoς

Tue 10 Mar 2015

Χορός Ξανά! - the party

dance

bnp.jpg

Πεμ 05 Μαρ 2015 - Κυρ 08 Μαρ 2015

Bread & Puppet Theater, Α thing Done in a Seeing Place & The Lubberland National Dance Co.

θεατρο

Thu 05 Mar 2015 - Sun 08 Mar 2015

Bread & Puppet Theater, Α thing Done in a Seeing Place & The Lubberland National Dance Co.

theatre

bread.jpg

Τετ 18 Φεβ 2015 - Κυρ 08 Μαρ 2015

Bread and Puppet Residency

θεατρο

Wed 18 Feb 2015 - Sun 08 Mar 2015

Bread and Puppet Residency

theatre

girls-small.jpg

Δευ 02 Μαρ 2015

Exit - post show talk

θεατρο

Mon 02 Mar 2015

Exit - post show talk

theatre

Ο-Θεός-Κυρίλοφ.jpg

Κυρ 01 Φεβ 2015 - Κυρ 01 Μαρ 2015

Per- Theater- Formance, O Θεός Κυρίλοφ

θεατρο

Sun 01 Feb 2015 - Sun 01 Mar 2015

Per- Theater- Formance, O Θεός Κυρίλοφ

theatre

12b.jpg

Πεμ 29 Ιαν 2015 - Σαβ 28 Φεβ 2015

Per- Theater- Formance, Μότσαρτ & Σαλιέρι - το ρέκβιεμ-

θεατρο

Thu 29 Jan 2015 - Sat 28 Feb 2015

Per- Theater- Formance, Μότσαρτ & Σαλιέρι - το ρέκβιεμ-

theatre

oti-mporeis-sq.jpg

Κυρ 22 Φεβ 2015

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις, όπου είσαι. Χορός

χορoς

Sun 22 Feb 2015

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις, όπου είσαι. Χορός

dance

prionia14-feb-2015-teslasq.jpg

Σαβ 14 Φεβ 2015

ΠΡΙΟΝΙΑ 2015

dj set

Sat 14 Feb 2015

ΠΡΙΟΝΙΑ 2015

dj set

kolofon-site.jpg

Δευ 15 Δεκ 2014 - Τρι 03 Φεβ 2015

ομάδα KOLOΦΩΝ, Η τριλογία του ηθοποιού 1.Studio

θεατρο

Mon 15 Dec 2014 - Tue 03 Feb 2015

ομάδα KOLOΦΩΝ, Η τριλογία του ηθοποιού 1.Studio

theatre

woyzeck-site.jpg

Πεμ 18 Δεκ 2014 - Κυρ 01 Φεβ 2015

4Frontal, Βόυτσεκ

θεατρο

Thu 18 Dec 2014 - Sun 01 Feb 2015

4Frontal, Βόυτσεκ

theatre

feedback-1.jpg

Δευ 26 Ιαν 2015 - Πεμ 29 Ιαν 2015

H μέθοδος του Feedback του DasArts

σεμιναριο

Mon 26 Jan 2015 - Thu 29 Jan 2015

Feedback

seminar

bienquelleaitlaconsciencetranquille.jpg

Παρ 23 Ιαν 2015

GDim (DJ set)

dj set

Fri 23 Jan 2015

GDim (DJ set)

dj set

tmm-pins-web.jpg

Σαβ 17 Ιαν 2015 - Κυρ 18 Ιαν 2015

The Meet Market

αγορα

Sat 17 Jan 2015 - Sun 18 Jan 2015

The Meet Market

market

the-dreamer.jpg

Παρ 16 Ιαν 2015

The Dreamer (DJ set)

dj set

Fri 16 Jan 2015

The Dreamer (DJ set)

dj set

sten-site.jpg

Δευ 08 Δεκ 2014 - Τρι 13 Ιαν 2015

Στεν.

θεατρο

Mon 08 Dec 2014 - Tue 13 Jan 2015

Στεν.

theatre

the-oh-fuck-moment-site.jpg

Παρ 14 Νοε 2014 - Κυρ 11 Ιαν 2015

The Oh Fuck Moment

θεατρο

Fri 14 Nov 2014 - Sun 11 Jan 2015

The Oh Fuck Moment

theatre

marilena-stafylidou.jpg

Κυρ 11 Ιαν 2015

Work in progress

σεμιναριο

Sun 11 Jan 2015

Work in progress

seminar

if-only-site.jpg

Πεμ 20 Νοε 2014 - Κυρ 11 Ιαν 2015

Cake Tree Company, If Only

θεατρο

Thu 20 Nov 2014 - Sun 11 Jan 2015

Cake Tree Company, If Only

theatre

ahmet-gunes.jpg

Παρ 09 Ιαν 2015

Ahmet Gunes (ΤR/DJ set)

dj set

Fri 09 Jan 2015

Ahmet Gunes

dj set

promises-of-loverssq.jpg

Δευ 29 Δεκ 2014 - Τρι 06 Ιαν 2015

Promises of lovers

θεατρο

Mon 29 Dec 2014 - Tue 06 Jan 2015

Promises of lovers

theatre

if-only-new-years-party.jpg

Παρ 02 Ιαν 2015

New Year’s (Do - Over) Party

dj set

Fri 02 Jan 2015

New Year’s (Do - Over) Party

dj set

trashathon2014sq.jpg

Τετ 24 Δεκ 2014

TRASHATHON XMAS EVE 2014

dj set

Wed 24 Dec 2014

TRASHATHON XMAS EVE 2014

dj set

ergastiria-2014-15-parousiaseissq.jpg

Πεμ 18 Δεκ 2014 - Κυρ 21 Δεκ 2014

Παρουσιάσεις εργαστηρίων Ό, τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι

σεμιναριο

Thu 18 Dec 2014 - Sun 21 Dec 2014

Παρουσιάσεις εργαστηρίων Ό, τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι

seminar

restart.jpg

Πεμ 18 Δεκ 2014

Διαγωνισμός CU Restart Up @ΡΟΜΑΝΤΣΟ - Γύρος 3ος!

διαγωνισμός

Thu 18 Dec 2014

Διαγωνισμός CU Restart Up @ΡΟΜΑΝΤΣΟ // Γύρος 3ος

open call

ergastiria-theatrou-2014-15-sq.jpg

Δευ 13 Οκτ 2014 - Σαβ 13 Δεκ 2014

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι

σεμιναριο

Mon 13 Oct 2014 - Sat 13 Dec 2014

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι

seminar

if-only-2.jpg

Παρ 12 Δεκ 2014

If Only… [it was 1939] | Swing party

dj set

Fri 12 Dec 2014

Swing all the way till dawn with Cake Tree Company!

dj set

pgif.gif

Σαβ 12 Ιουλ 2014 - Πεμ 11 Δεκ 2014

test_test_test

οπερα

Sat 12 Jul 2014 - Thu 11 Dec 2014

test_test_test

opera

iketides-site.jpg

Δευ 27 Οκτ 2014 - Τρι 09 Δεκ 2014

Αισχύλος, Ικέτιδες

θεατρο

Mon 27 Oct 2014 - Tue 09 Dec 2014

Αισχύλος, Ικέτιδες

theatre

Ικέτιδες.jpg

Τρι 09 Δεκ 2014

Ικέτιδες Closing Party

dj set

Tue 09 Dec 2014

Ικέτιδες Closing Party

dj set

caketree.jpg

Σαβ 06 Δεκ 2014 - Κυρ 07 Δεκ 2014

I have a Grimm! Από το παραμύθι στη σκηνή

σεμιναριο

Sat 06 Dec 2014 - Sun 07 Dec 2014

I have a Grimm! Από το παραμύθι στη σκηνή

seminar

apo-proto-heri-web.jpg

Πεμ 16 Οκτ 2014 - Κυρ 07 Δεκ 2014

Από πρώτο χέρι, σκην. Γ. Μαυραγάνη

θεατρο

Thu 16 Oct 2014 - Sun 07 Dec 2014

Από πρώτο χέρι, σκην. Γ. Μαυραγάνη

theatre

mrzois.jpg

Σαβ 06 Δεκ 2014

Frontyard Release Event, Mr. Z & Spaced Cowboy, Zoe Efstathiou Quartet & The Yumas

συναυλια / dj set

Sat 06 Dec 2014

Frontyard Release Event, Mr. Z & Spaced Cowboy, Zoe Efstathiou Quartet & The Yumas

concert / dj set

oh-fuck-moment-party-sq2.jpg

Παρ 28 Νοε 2014

The Oh Fuck Moment, The Party!

dj set

Fri 28 Nov 2014

The Oh Fuck Moment, The Party!

dj set

gerani-titles.jpg

Παρ 21 Νοε 2014 - Κυρ 23 Νοε 2014

Γεράνι 2014

φεστιβαλ

Fri 21 Nov 2014 - Sun 23 Nov 2014

Γεράνι 2014

festival

simone-site.jpg

Πεμ 30 Οκτ 2014 - Κυρ 16 Νοε 2014

Ομάδα Mag, Simone

θεατρο

Thu 30 Oct 2014 - Sun 16 Nov 2014

Ομάδα Mag, Simone

theatre

rakoun-site.jpeg

Πεμ 09 Οκτ 2014 - Τρι 11 Νοε 2014

Honeymoon, Ομάδα ΡαΚούν

θεατρο

Thu 09 Oct 2014 - Tue 11 Nov 2014

Honeymoon, Ομάδα ΡαΚούν

theatre

ths2.jpg

Πεμ 06 Νοε 2014 - Κυρ 09 Νοε 2014

Via Negativa, Vasistas & BIOS, This!

θεατρο

Thu 06 Nov 2014 - Sun 09 Nov 2014

This!

theatre

Άντζελα-Μπρούσκου.jpg

Πεμ 02 Οκτ 2014 - Κυρ 12 Οκτ 2014

Σάρα Κέιν, Ψύχωση 4.48

θεατρο

Thu 02 Oct 2014 - Sun 12 Oct 2014

Σάρα Κέιν, Ψύχωαη 4.48

theatre

low-leaf-4.jpg

Παρ 03 Οκτ 2014

Low Leaf & Zeroh

συναυλια / dj set

Fri 03 Oct 2014

Low Leaf & Zeroh

concert / dj set

maimoutest20.jpg

Τρι 24 Ιουν 2014 - Πεμ 25 Σεπ 2014

test4

προβολη

Tue 24 Jun 2014 - Thu 25 Sep 2014

test4

screening

σκυταλοδρομιες26-27sepmall.jpg

Κυρ 21 Σεπ 2014

Σκυταλοδρομίες [at] ΤESLA bar @BIOS

dj set

Sun 21 Sep 2014

Σκυταλοδρομίες [at] ΤESLA bar @BIOS

dj set

didee-1year-poster-web.jpg

Σαβ 20 Σεπ 2014

1st Birthday Party #D1dee

dj set

Sat 20 Sep 2014

1st Birthday Party #D1dee

dj set

img-0019.jpg

Πεμ 18 Σεπ 2014

Tesla Bar @BIOS Launch Party

dj set

Thu 18 Sep 2014

Tesla Bar Launch Party

dj set

faster-pussy-cat-kill-kill-low-res.jpg

Τετ 17 Σεπ 2014

Sssh! Silent Movies Closing Party :: Faster, Pussycat! Kill! Kill!

προβολη

Wed 17 Sep 2014

Sssh! Silent Movies Closing Party :: Faster, Pussycat! Kill! Kill!

screening

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22