ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
angelos-krallis.jpg

Τετ 09 Δεκ 2015 - Τετ 30 Δεκ 2015

Angelos Krallis Acoustic Room

συναυλια

Wed 09 Dec 2015 - Wed 30 Dec 2015

Angelos Krallis Acoustic Room

concert

angelos-krallis.jpg

Τετ 30 Δεκ 2015

Angelos Krallis' Synthetic Room ft. Prins Obi

συναυλια

Wed 30 Dec 2015

Angelos Krallis' Synthetic Room ft. Prins Obi

concert

chickn.jpg

Τετ 09 Δεκ 2015 - Τετ 30 Δεκ 2015

Angelos Krallis Acoustic Room ft. Chickn

συναυλια

Wed 09 Dec 2015 - Wed 30 Dec 2015

Angelos Krallis Acoustic Room ft. Chickn

concert

logout.jpg

Τρι 29 Δεκ 2015

LOGOUT + Nalyssa Green + Δεσποινίς Τρίχρωμη λάιβ στο Τέσλα

συναυλια

Tue 29 Dec 2015

LOGOUT + Nalyssa Green + Δεσποινίς Τρίχρωμη λάιβ στο Τέσλα

concert

davaduri-26dec-site.jpg

Σαβ 26 Δεκ 2015

Davadur! Terra Exotica & Adamantios (Teranga Beat)

dj set

Sat 26 Dec 2015

Davadur! Terra Exotica & Adamantios (Teranga Beat)

dj set

prtssnd.jpg

Παρ 25 Δεκ 2015

Χριστουγεννιάτικο πάρτι ενίσχυσης θεατρική ομάδας PartSuspended!

dj set

Fri 25 Dec 2015

Χριστουγεννιάτικο πάρτι ενίσχυσης θεατρική ομάδας PartSuspended!

dj set

trashathon2015-sq.jpg

Πεμ 24 Δεκ 2015

TRASHATHON 2015

dj set

Thu 24 Dec 2015

TRASHATHON 2015

dj set

acoustic-room-angkrallis23dec-site.jpg

Τετ 23 Δεκ 2015

Angelos Krallis' electric buskers room ft. King Elephant

συναυλια

Wed 23 Dec 2015

Angelos Krallis' electric buskers room ft. King Elephant

concert

oti-boreis-me-opou-2015-parou-sq.jpg

Δευ 21 Δεκ 2015

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι παρουσιάσεις εργαστηρίων Α’ περιόδου

σεμιναριο

Mon 21 Dec 2015

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι παρουσιάσεις εργαστηρίων Α’ περιόδου

seminar

labyrinthsite.jpg

Σαβ 19 Δεκ 2015 - Κυρ 20 Δεκ 2015

Σχολή Θεάτρου Δήλος, Λαβύρινθος

θεατρο

Sat 19 Dec 2015 - Sun 20 Dec 2015

Δραματική Σχολή Δήλος, Λαβύρινθος

theatre

ashtanga-yoga-2015-16πλαιν.jpg

Πεμ 08 Οκτ 2015 - Κυρ 20 Δεκ 2015

Asthanga Vinyasa Yoga

σεμιναριο

Thu 08 Oct 2015 - Sun 20 Dec 2015

Asthanga Vinyasa Yoga

seminar

Τετ 16 Δεκ 2015

Χριστουγεννιάτικο πάρτι ενίσχυσης θεατρική ομάδας PartSuspended!

dj set

Wed 16 Dec 2015

Χριστουγεννιάτικο πάρτι ενίσχυσης θεατρική ομάδας PartSuspended!

dj set

ma8aino-na-vleposite.jpg

Τρι 10 Νοε 2015 - Τρι 15 Δεκ 2015

Μαθαίνω να Βλέπω- Εργαστήρι Οπτικού Γραμματισμού

σεμιναριο

Tue 10 Nov 2015 - Tue 15 Dec 2015

Μαθαίνω να Βλέπω- Εργαστήρι Οπτικού Γραμματισμού

seminar

ebritikhzygia.jpg

Σαβ 12 Δεκ 2015

Εβρίτικη Ζυγιά at Davadur

συναυλια

Sat 12 Dec 2015

Εβριτική Ζυγιά at Davadur

concert

soire-electronique.jpg

Σαβ 12 Δεκ 2015

Soirée electronique

dj set

Sat 12 Dec 2015

Soirée electronique

dj set

oti-boreis-me-opou-2015-16-sq.jpg

Δευ 12 Οκτ 2015 - Σαβ 12 Δεκ 2015

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - α' περίοδος

σεμιναριο

Mon 12 Oct 2015 - Sat 12 Dec 2015

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι

seminar

Τελική-Τράπεζα.jpg

Παρ 04 Δεκ 2015

The Bankorgs, Performance Dinners No.8 in Athens

θεατρο

Fri 04 Dec 2015

The Bankorgs,

theatre

acoustic-room-obisite.jpg

Τετ 11 Νοε 2015 - Τετ 02 Δεκ 2015

Prins Obi’s Acoustic room

συναυλια

Wed 11 Nov 2015 - Wed 02 Dec 2015

Prins Obi’s Acoustic room

concert

prinsobi3.jpg

Τετ 18 Νοε 2015 - Τετ 02 Δεκ 2015

Prins Obi’s Acoustic room

συναυλια

Wed 18 Nov 2015 - Wed 02 Dec 2015

Prins Obi’s Acoustic room #2

concert

sism.jpg

Δευ 09 Νοε 2015 - Τρι 01 Δεκ 2015

X.Φ. Κλάιστ, Σεισμός στη Χιλή

θεατρο

Mon 09 Nov 2015 - Tue 01 Dec 2015

X.Φ. Κλάιστ, Σεισμός στη Χιλή

theatre

msite.jpg

Πεμ 29 Οκτ 2015 - Κυρ 29 Νοε 2015

Μονάδα Μέτρησης Πόνου

θεατρο

Thu 29 Oct 2015 - Sun 29 Nov 2015

Μονάδα Μέτρησης Πόνου

theatre

davaduri-28nov.jpg

Σαβ 28 Νοε 2015

Davadur! Emile Omar & Adamantios

συναυλια

Sat 28 Nov 2015

Davadur! Emil Omar & Adamantios

concert

the-dream-of-salmon.jpg

Δευ 12 Οκτ 2015 - Τρι 24 Νοε 2015

ομάδα 9 παρά, Το Όνειρο του Σολωμού

θεατρο

Mon 12 Oct 2015 - Tue 24 Nov 2015

ομάδα 9 παρά, Το Όνειρο του Σολωμού

theatre

10.jpg

Κυρ 22 Νοε 2015

JR, Ellis

προβολη

Sun 22 Nov 2015

JR, Ellis

screening

manostz.jpg

Σαβ 21 Νοε 2015

Davadur! Manos Tzanakakis + Adamantios

dj set

Sat 21 Nov 2015

Davadur! Manos Tzanakakis + Adamantios

dj set

fatsa-koina-2.jpg

Πεμ 19 Νοε 2015 - Σαβ 21 Νοε 2015

FATSA/KOINA: ATHENS

θεατρο

Thu 19 Nov 2015 - Sat 21 Nov 2015

FATSA/KOINA: ATHENS

theatre

selbstmord-site.jpg

Παρ 20 Νοε 2015

Selbstmord Party-204 έτη από το τέλος ενός μεγάλου Έρωτα

dj set

Fri 20 Nov 2015

Selbstmord Party-214 έτη από το τέλος ενός μεγάλου Έρωτα

dj set

att00002-1.jpeg

Παρ 20 Νοε 2015

Ανοιχτή συζήτηση μετά την παράσταση Moνάδα Μέτρησης Πόνου

θεατρο

Fri 20 Nov 2015

Ανοιχτή συζήτηση μετά την παράσταση Moνάδα Μέτρησης Πόνου

theatre

jimh2015-c-josephyarmush-web.jpg

Δευ 16 Νοε 2015

Jerusalem in my Heart (live/ CA)

συναυλια

Mon 16 Nov 2015

Jerusalem in my Heart (live/ CA)

concert

davaduri-14nov-site.jpg

Σαβ 14 Νοε 2015

Davadur, Katerina Karali & Terra Exotica

dj set

Sat 14 Nov 2015

Davadur, Katerina Karali & Terra Exotica

dj set

dreamerst.jpg

Παρ 13 Νοε 2015

The Dreamer

dj set

Fri 13 Nov 2015

The Dreamer

dj set

voysite.jpg

Πεμ 15 Οκτ 2015 - Κυρ 08 Νοε 2015

4Frontal, Βόυτσεκ

θεατρο

Thu 15 Oct 2015 - Sun 08 Nov 2015

4Frontal, Βόυτσεκ

theatre

davaduri-17octsite.jpg

Σαβ 07 Νοε 2015

Davadur! ft. Mr. Z & Adamantios

dj set

Sat 07 Nov 2015

Davadur! ft. Mr. Z & Adamantios

dj set

nalyssa-green-3.jpg

Τετ 14 Οκτ 2015 - Τετ 04 Νοε 2015

Acoustic Room ft. Nalyssa Green

συναυλια

Wed 14 Oct 2015 - Wed 04 Nov 2015

Acoustic Room ft. Nalyssa Green

concert

nalyssa-green-2-©Πέννυ-Γκούζου.jpg

Τετ 14 Οκτ 2015 - Τετ 04 Νοε 2015

Nalyssa Green's Acoustic Room #4

συναυλια

Wed 14 Oct 2015 - Wed 04 Nov 2015

Nalyssa Green's Acoustic Room #2

concert

i-was-born-old-web.jpg

Δευ 02 Νοε 2015 - Τρι 03 Νοε 2015

YELP danceco, I was born old

θεατρο

Mon 02 Nov 2015 - Tue 03 Nov 2015

YELP danceco, I was born old

theatre

davaduri-31plain.jpg

Σαβ 31 Οκτ 2015

Davadur! ft. Sheik Ramirez & Adamantios

dj set

Sat 31 Oct 2015

Davadur! ft. Sheik Ramirez & Adamantios

dj set

παρτυmonada-metrisis-ponousait.jpg

Κυρ 25 Οκτ 2015

Μονάδα Μέτρησης Πόνου - The Party!

dj set

Sun 25 Oct 2015

Μονάδα Μέτρησης Πόνου - The Party!

dj set

davaduri-24octtr-σαιτ.jpg

Σαβ 24 Οκτ 2015

Davadur ft. Deform-E & Adamantios

dj set

Sat 24 Oct 2015

Davadur ft. Deform-E & Adamantios

dj set

logo-faltsoi.jpg

Πεμ 01 Οκτ 2015 - Κυρ 18 Οκτ 2015

Από τον πέμπτο στίχο κιόλας Φάλτσοι, Η Ιστορία θα είναι πάντα η ίδια, τίποτα δε θα την απογοητεύει..

θεατρο

Thu 01 Oct 2015 - Sun 18 Oct 2015

Από τον πέμπτο στίχο κιόλας Φάλτσοι, Η Ιστορία θα είναι πάντα ίδια, τίποτα δε θα την απογοητεύει..

theatre

teranga-beatweb.jpg

Σαβ 17 Οκτ 2015

Davadur! ft. Kocmoc Collective & Adamantios (Teranga Beat)

dj set

Sat 17 Oct 2015

Davadur! ft. Kocmoc Collective & Adamantios (Teranga Beat)

dj set

woyzeck-παρτυ.jpg

Παρ 16 Οκτ 2015

Βόυτσεκ πάρτι!

dj set

Fri 16 Oct 2015

Βόυτσεκ πάρτι!

dj set

img-7960.jpg

Παρ 09 Οκτ 2015 - Σαβ 10 Οκτ 2015

Davadur!

dj set

Fri 09 Oct 2015 - Sat 10 Oct 2015

ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ!

dj set

llt.jpg

Παρ 02 Οκτ 2015 - Σαβ 03 Οκτ 2015

Love Letters to a (Post-)Europe

θεατρο

Fri 02 Oct 2015 - Sat 03 Oct 2015

Love Letters to a (Post-)Europe

theatre

themoonsite.jpg

Κυρ 27 Σεπ 2015

Supermoon Total Lunar Eclipse

dj set

Sun 27 Sep 2015

Supermoon total lunar eclipse

dj set

1896938-10207679934063506-15431002886641451-n.jpg

Τετ 16 Σεπ 2015

ΓΚΙΑΚ του Δημοσθένη Παπαμάρκου

θεατρο

Wed 16 Sep 2015

ΓΚΙΑΚ του Δημοσθένη Παπαμάρκου

theatre

yitac-site.jpg

Τρι 15 Σεπ 2015

YITAC II, Aiming at the future

θεατρο

Tue 15 Sep 2015

YITAC II, Aiming at the future

theatre

photo--henrik-josé-web.jpg

Παρ 11 Σεπ 2015

Henrik Jose & Holographic Field live (DE)

συναυλια

Fri 11 Sep 2015

Henrik Jose & Holographic Field live

concert

fullmoon-august-sq.jpg

Σαβ 29 Αυγ 2015

August Full Moon

dj set

Sat 29 Aug 2015

August Full Moon

dj set

virginsuicidesite.jpg

Τετ 05 Αυγ 2015

Sssh! Silent Movies, Sofia Coppola, Virgin Suicides

προβολη

Wed 05 Aug 2015

Sssh! Silent Movies, Sofia Coppola, Virgin Suicides

screening

bluemoon-31julysq.jpg

Παρ 31 Ιουλ 2015

July Blue Moon

dj set

Fri 31 Jul 2015

July Blue Moon

dj set

asthanga-yoga.jpeg

Κυρ 17 Μαι 2015 - Τετ 29 Ιουλ 2015

Aστάνγκα Βινυάσα Γιόγκα

σεμιναριο

Sun 17 May 2015 - Wed 29 Jul 2015

Aστάνγκα Βινυάσα Γιόγκα

seminar

still-of-jake-gyllenhaal-and-jena-malone-in-donnie-darko-2001-large-picture.jpg

Τετ 29 Ιουλ 2015

Sssh! Silent Movies, Richard Kelly, Donnie Darko

προβολη

Wed 29 Jul 2015

Sssh! Silent Movies, Richard Kelly, Donnie Darko

screening

fahrenheit-451-2.jpg

Τετ 22 Ιουλ 2015

Sssh! Silent Movies, François Truffaut, Fahrenheit 451

προβολη

Wed 22 Jul 2015

Sssh! Silent Movies,

screening

bldrn.jpg

Τετ 15 Ιουλ 2015

Sssh! Silent Movies, Ridley Scott, Blade Runner

προβολη

Wed 15 Jul 2015

Sssh! Silent Movies, Ridley Scott, Blade Runner

screening

kids.jpg

Τετ 08 Ιουλ 2015

Sssh! Silent Movies, Larry Clark, Kids

προβολη

Wed 08 Jul 2015

Sssh! Silent Movies, Larry Clark, Kids

screening

buckmoon.jpg

Πεμ 02 Ιουλ 2015

July Full Buck Moon

dj set

Thu 02 Jul 2015

July Full Buck Moon

dj set

gm2.png

Τετ 01 Ιουλ 2015

Sssh! Silent Movies, Gummo

προβολη

Wed 01 Jul 2015

Sssh! Silent Movies, Gummo

screening

if1.jpg

Τετ 24 Ιουν 2015

Sssh!Silent Movies, Lindsay Anderson, If...

προβολη

Wed 24 Jun 2015

Sssh!Silent Movies, Lindsay Anderson, If...

screening

cultfwd.jpg

Τρι 23 Ιουν 2015

cultureFWD workshop

σεμιναριο

Tue 23 Jun 2015

cultureFWD workshop

seminar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21