ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

egyptian_lover04.jpg

Παρ 02 Οκτ 2009

Egyptian Lover & Mc Jamie Jupiter (USA)

συναυλια / dj set

Fri 02 Oct 2009

Egyptian Lover & Mc Jamie Jupiter (USA)

concert / dj set

leon_herbert.jpg

Κυρ 27 Σεπ 2009 - Τετ 30 Σεπ 2009

Εργαστήριο Αcting on Camera

θεατρο

Sun 27 Sep 2009 - Wed 30 Sep 2009

Αcting on Camera workshop

theatre

tell_a_story_no_info.jpg

Πεμ 24 Σεπ 2009 - Κυρ 27 Σεπ 2009

Τell A Story

φεστιβαλ

Thu 24 Sep 2009 - Sun 27 Sep 2009

Τell A Story

festival

paul_bennett.jpg

Σαβ 26 Σεπ 2009

Paul Bennett meets Terra Exotica

dj set

Sat 26 Sep 2009

Paul Bennett meets Terra Exotica

dj set

markpritchard.jpg

Παρ 25 Σεπ 2009

Harmonic 313 aka Mark Pritchard (UK)

dj set

Fri 25 Sep 2009

Harmonic 313 aka Mark Pritchard (UK)

dj set

pg_composite_logo_url03_white.jpg

Παρ 18 Σεπ 2009 - Σαβ 19 Σεπ 2009

Swatch MTV Playground

φεστιβαλ

Fri 18 Sep 2009 - Sat 19 Sep 2009

MTV Swatch Playground

festival

reunion_a.jpg

Παρ 11 Σεπ 2009 - Σαβ 12 Σεπ 2009

Athens Reunion 2009/ Bios Opening

dj set

Fri 11 Sep 2009 - Sat 12 Sep 2009

Athens Reunion 2009

dj set

walter-benjamin_nova-melancholia.jpg

Πεμ 12 Φεβ 2009 - Πεμ 30 Ιουλ 2009

Nova Melancholia, Walter Benjamin: Θέσεις για τη φιλοσοφία της ιστορίας

θεατρο

Thu 12 Feb 2009 - Thu 30 Jul 2009

Nova Melancholia, Walter Benjamin: Θέσεις για τη φιλοσοφία της ιστορίας

theatre

blitz_katerinh_web.jpg

Παρ 19 Ιουν 2009 - Κυρ 28 Ιουν 2009

blitz, Κατερίνη [μία εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

θεατρο

Fri 19 Jun 2009 - Sun 28 Jun 2009

blitz, Κατερίνη [μία εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

theatre

mag_kopwsh-small.jpg

Σαβ 13 Ιουν 2009 - Κυρ 14 Ιουν 2009

Ομάδα ΜAG, Κόπωση

θεατρο

Sat 13 Jun 2009 - Sun 14 Jun 2009

Ομάδα ΜAG, Κόπωση

theatre

clip_image001.jpg

Δευ 04 Μαι 2009 - Τρι 09 Ιουν 2009

blitz , Το Σπίτι

θεατρο

Mon 04 May 2009 - Tue 09 Jun 2009

blitz , Το Σπίτι

theatre

opera_misanthrwpos-small.jpg

Τετ 13 Μαι 2009 - Σαβ 06 Ιουν 2009

Ομάδα ΟΠΕRA, Ο Μισάνθρωπος του Μολιέρου

θεατρο

Wed 13 May 2009 - Sat 06 Jun 2009

Ομάδα ΟΠΕRA, Ο Μισάνθρωπος του Μολιέρου

theatre

tomato.jpg

Τετ 20 Μαι 2009 - Τρι 26 Μαι 2009

ΟΠΑ 0.2 (on πerformance art)

φεστιβαλ

Wed 20 May 2009 - Tue 26 May 2009

ΟΠΑ 0.2 (on πerformance art)

festival

illustrated_history_st-martins-small.jpg

Τετ 20 Μαι 2009 - Κυρ 24 Μαι 2009

An Illustrated History of Longing (20-24 May) & The Legless Mermaid Cabaret (28-30 May)

θεατρο

Wed 20 May 2009 - Sun 24 May 2009

An Illustrated History of Longing (20-24 May) & The Legless Mermaid Cabaret (28-30 May)

theatre

sinfoonikottt.jpg

Παρ 22 Μαι 2009

Jori Hulkkonen's Acid Symphony Orchestra

συναυλια

Fri 22 May 2009

JORI HULKKONEN\'S ACID SYMPHONY ORCHESTRA (LIVE)

concert

spy-traject.jpg

Παρ 15 Μαι 2009 - Σαβ 16 Μαι 2009

Spyweirdos “Ten Letters” & Traject “Mistur” launch

συναυλια / dj set

Fri 15 May 2009 - Sat 16 May 2009

Spyweirdos “Ten Letters” & Traject “Mistur” launch

concert / dj set

q.jpg

Παρ 15 Μαι 2009

DJ Qbert

dj set

Fri 15 May 2009

Q- BERT

dj set

theatro-chroma.jpg

Κυρ 29 Μαρ 2009 - Κυρ 10 Μαι 2009

Θέατρο Νέων, Χορεύοντας με τα Χρώματα, η ιστορία ενός ζωγράφου πάνω σ’ ένα μαγικό χαλί/ Το Ασχημόπαπο (Χανς Κρίστιαν Άντερσεν)

θεατρο για παιδια

Sun 29 Mar 2009 - Sun 10 May 2009

Θέατρο Νέων, Χορεύοντας με τα Χρώματα, η ιστορία ενός ζωγράφου πάνω σ’ ένα μαγικό χαλί/ Το Ασχημόπαπο (Χανς Κρίστιαν Άντερσεν)

theatre for children

459.jpg

Σαβ 09 Μαι 2009

The Gaslamp Killer

dj set

Sat 09 May 2009

The Gaslamp Killer

dj set

jj-bbe-shot-small.jpg

Πεμ 07 Μαι 2009

Dj Jazzy Jeff

dj set

Thu 07 May 2009

Dj Jazzy Jeff

dj set

mkultrapic.jpg

Πεμ 26 Μαρ 2009 - Κυρ 12 Απρ 2009

MKultra, A Guide to getting lost

θεατρο

Thu 26 Mar 2009 - Sun 12 Apr 2009

MKultra, A Guide to getting lost

theatre

--1-.jpg

Δευ 15 Σεπ 2008 - Κυρ 12 Απρ 2009

Θέατρο Νέων, Χορεύοντας με τα χρώματα

θεατρο για παιδια

Mon 15 Sep 2008 - Sun 12 Apr 2009

Θέατρο Νέων, Χορεύοντας με τα χρώματα

theatre for children

wom-poster2platesmall.jpg

Σαβ 11 Απρ 2009

Word of mouth

συναυλια

Sat 11 Apr 2009

Word of mouth

concert

gilles-peterson_header_image.jpg

Παρ 10 Απρ 2009

Gilles Peterson

dj set

Fri 10 Apr 2009

Gilles Peterson

dj set

foto-apo-tin-parastasi-sti-skia-tou.jpg

Τρι 07 Απρ 2009 - Τετ 08 Απρ 2009

Φόρουμ Σύγχρονης Δραματουργίας 2009

φεστιβαλ

Tue 07 Apr 2009 - Wed 08 Apr 2009

Φόρουμ Σύγχρονης Δραματουργίας 2009

festival

koyti-f-01-newb-small.jpg

Τρι 17 Φεβ 2009 - Τρι 07 Απρ 2009

Hot Spot, Το κουτί της λήθης

θεατρο

Tue 17 Feb 2009 - Tue 07 Apr 2009

Hot Spot, Το κουτί της λήθης

theatre

call_cutta_in_a_box_03.jpg

Τετ 04 Φεβ 2009 - Σαβ 04 Απρ 2009

Rimini Protokoll, Call Cutta in a Box

θεατρο

Wed 04 Feb 2009 - Sat 04 Apr 2009

Rimini Protokoll, Call Cutta in a Box

theatre

sonikwarfare1.jpg

Σαβ 04 Απρ 2009

Sonic Warfare

συναυλια / dj set

Sat 04 Apr 2009

Sonic Warfare

concert / dj set

omars_body-shot--black-wall-6-small.jpg

Παρ 03 Απρ 2009

Omar S

dj set

Fri 03 Apr 2009

Omar S

dj set

mickey-athena-copy.jpg

Κυρ 15 Μαρ 2009

Black Athena

dj set

Sun 15 Mar 2009

Black Athena

dj set

stamp.jpg

Πεμ 12 Μαρ 2009 - Κυρ 15 Μαρ 2009

Tell a story

εικαστικα

Thu 12 Mar 2009 - Sun 15 Mar 2009

Tell a story

arts

rimini-protocol-group.jpg

Κυρ 15 Μαρ 2009

Εργαστήριο πάνω στο Θέατρο των Ειδικών με τον Daniel Wetzel των Rimini Protokoll

Sun 15 Mar 2009

Εργαστήριο πάνω στο Θέατρο των Ειδικών με τον Daniel Wetzel των Rimini Protokoll

moodymannnologo.jpg

Σαβ 14 Μαρ 2009

Moodymann

dj set

Sat 14 Mar 2009

Moodymann

dj set

mpc2000xl.jpg

Παρ 13 Μαρ 2009

Petit Bear (Beatnicks)

dj set

Fri 13 Mar 2009

Petit Bear (Beatnicks)

dj set

chevy-volt-2010.jpg

Πεμ 12 Μαρ 2009

Chevy (Urban Disco, Partycular)

dj set

Thu 12 Mar 2009

Chevy (Urban Disco, Partycular)

dj set

quiz-image-small.jpg

Σαβ 07 Μαρ 2009 - Κυρ 08 Μαρ 2009

Forced Entertainment, Quizoola!

θεατρο

Sat 07 Mar 2009 - Sun 08 Mar 2009

Forced Entertainment, Quizoola!

theatre

this-fluid-001.jpg

Παρ 06 Μαρ 2009

This Fluid

συναυλια

Fri 06 Mar 2009

This Fluid

concert

blend_big.gif

Παρ 06 Μαρ 2009

DJ Blend

dj set

Fri 06 Mar 2009

DJ Blend

dj set

lindstromback.jpg

Παρ 27 Φεβ 2009

Lindstrom Live

συναυλια

Fri 27 Feb 2009

Lindstrom Live

concert

deathmatch.jpg

Σαβ 21 Φεβ 2009

Μάκης Παπασημακόπουλος VS Flying Lilis Brothers

dj set

Sat 21 Feb 2009

Μάκης Παπασημακόπουλος VS Flying Lilis Brothers

dj set

fabio.jpg

Παρ 20 Φεβ 2009

Fabio

dj set

Fri 20 Feb 2009

Fabio

dj set

jazz.gr.jpg

Πεμ 19 Φεβ 2009

Alexees (Jazz.gr, Urban Disco)

dj set

Thu 19 Feb 2009

Alexees (Jazz.gr, Urban Disco)

dj set

monachus.jpg

Σαβ 14 Φεβ 2009

DJ Noiz & DJ Monachus

dj set

Sat 14 Feb 2009

DJ Noiz & DJ Monachus

dj set

wallpaper_mrscruff_800.gif

Παρ 13 Φεβ 2009

Mr. Scruff

dj set

Fri 13 Feb 2009

Mr. Scruff

dj set

blend.jpg

Πεμ 12 Φεβ 2009

DJ Blend

dj set

Thu 12 Feb 2009

DJ Blend

dj set

1-2-834-1207304860591-23_1.jpg

Κυρ 08 Φεβ 2009

Ανοιχτή συζήτηση με τον Daniel Wetzel

Sun 08 Feb 2009

Ανοιχτή συζήτηση με τον Daniel Wetzel

replicas-logo.jpg

Πεμ 29 Ιαν 2009

Replicas present Recycle

dj set

Thu 29 Jan 2009

Replicas present Recycle

dj set

Σαβ 24 Ιαν 2009

The Best of AISLE 16

θεατρο

Sat 24 Jan 2009

The Best of AISLE 16

theatre

cctv-symbosium.jpg

Δευ 22 Δεκ 2008

CCTV

προβολη

Mon 22 Dec 2008

CCTV

screening

cobrasnakecoreykennedy.jpg

Σαβ 20 Δεκ 2008

Mark the Cobrasnake

dj set

Sat 20 Dec 2008

Mark the Cobrasnake

dj set

mop1.jpg

Παρ 19 Δεκ 2008

M.O.P. (Mash-Out Posse)

συναυλια

Fri 19 Dec 2008

M.O.P. (Mash-Out Posse)

concert

shitmat3.jpg

Σαβ 13 Δεκ 2008

Shitmat & Ebola

συναυλια

Sat 13 Dec 2008

Shitmat & Ebola

concert

mixhell.jpg

Σαβ 13 Δεκ 2008

Mixhell

συναυλια / dj set

Sat 13 Dec 2008

Mixhell

concert / dj set

dont-panic-launch-party-pos-2.jpg

Παρ 12 Δεκ 2008

Don't Panic Launch Party

Fri 12 Dec 2008

trovatore003.jpg

Δευ 03 Νοε 2008 - Τετ 10 Δεκ 2008

Οι όπερες των ζητιάνων, Τροβατόρε

οπερα

Mon 03 Nov 2008 - Wed 10 Dec 2008

Οι όπερες των ζητιάνων, Τροβατόρε

opera

asche_poster.jpg

Σαβ 06 Δεκ 2008

Asche (DE) & Last Days of S.E.X. (GR)

συναυλια

Sat 06 Dec 2008

Asche (DE) & Last Days of S.E.X. (GR)

concert

the-glimmers.jpg

Σαβ 06 Δεκ 2008

The Glimmers & Cosmo Vitteli

dj set

Sat 06 Dec 2008

The Glimmers & Cosmo Vitteli

dj set

mhullot2b.jpg

Σαβ 29 Νοε 2008

M. Hulot's Cbox Party

dj set

Sat 29 Nov 2008

M. Hulot's Cbox Party

dj set

noisia_flyer_front.jpg

Σαβ 22 Νοε 2008

Noisia

dj set

Sat 22 Nov 2008

Noisia

dj set

dj-food.jpg

Παρ 21 Νοε 2008

Dj Food

dj set

Fri 21 Nov 2008

Dj Food

dj set

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22