ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Σαβ 24 Ιαν 2009

The Best of AISLE 16

θεατρο

Sat 24 Jan 2009

The Best of AISLE 16

theatre

cctv-symbosium.jpg

Δευ 22 Δεκ 2008

CCTV

προβολη

Mon 22 Dec 2008

CCTV

screening

cobrasnakecoreykennedy.jpg

Σαβ 20 Δεκ 2008

Mark the Cobrasnake

dj set

Sat 20 Dec 2008

Mark the Cobrasnake

dj set

mop1.jpg

Παρ 19 Δεκ 2008

M.O.P. (Mash-Out Posse)

συναυλια

Fri 19 Dec 2008

M.O.P. (Mash-Out Posse)

concert

mixhell.jpg

Σαβ 13 Δεκ 2008

Mixhell

συναυλια / dj set

Sat 13 Dec 2008

Mixhell

concert / dj set

shitmat3.jpg

Σαβ 13 Δεκ 2008

Shitmat & Ebola

συναυλια

Sat 13 Dec 2008

Shitmat & Ebola

concert

dont-panic-launch-party-pos-2.jpg

Παρ 12 Δεκ 2008

Don't Panic Launch Party

Fri 12 Dec 2008

trovatore003.jpg

Δευ 03 Νοε 2008 - Τετ 10 Δεκ 2008

Οι όπερες των ζητιάνων, Τροβατόρε

οπερα

Mon 03 Nov 2008 - Wed 10 Dec 2008

Οι όπερες των ζητιάνων, Τροβατόρε

opera

asche_poster.jpg

Σαβ 06 Δεκ 2008

Asche (DE) & Last Days of S.E.X. (GR)

συναυλια

Sat 06 Dec 2008

Asche (DE) & Last Days of S.E.X. (GR)

concert

the-glimmers.jpg

Σαβ 06 Δεκ 2008

The Glimmers & Cosmo Vitteli

dj set

Sat 06 Dec 2008

The Glimmers & Cosmo Vitteli

dj set

mhullot2b.jpg

Σαβ 29 Νοε 2008

M. Hulot's Cbox Party

dj set

Sat 29 Nov 2008

M. Hulot's Cbox Party

dj set

noisia_flyer_front.jpg

Σαβ 22 Νοε 2008

Noisia

dj set

Sat 22 Nov 2008

Noisia

dj set

dj-food.jpg

Παρ 21 Νοε 2008

Dj Food

dj set

Fri 21 Nov 2008

Dj Food

dj set

n1453005578_43569_7737.jpg

Τετ 22 Οκτ 2008 - Τετ 19 Νοε 2008

Μηχανή Τέχνης, Cut

θεατρο

Wed 22 Oct 2008 - Wed 19 Nov 2008

Μηχανή Τέχνης, Cut

theatre

conv.jpg

Παρ 14 Νοε 2008

Convextion Live

dj set

Fri 14 Nov 2008

Convextion Live

dj set

mag--desire-02_1.jpg

Δευ 29 Σεπ 2008 - Τρι 11 Νοε 2008

Ομάδα MAG, Desire

θεατρο

Mon 29 Sep 2008 - Tue 11 Nov 2008

Ομάδα MAG, Desire

theatre

stavrosg_c2.jpg

Τρι 11 Νοε 2008

Stavros Gasparatos

συναυλια

Tue 11 Nov 2008

Stavros Gasparatos

concert

wax-tailor.jpeg

Σαβ 08 Νοε 2008

Wax Tailor

dj set

Sat 08 Nov 2008

Wax Tailor

dj set

ziq209_mah.jpg

Παρ 07 Νοε 2008

Mary Anne Hobbs

dj set

Fri 07 Nov 2008

Mary Anne Hobbs

dj set

24hcd07-01b.jpg

Σαβ 25 Οκτ 2008 - Κυρ 26 Οκτ 2008

24 Ηour Comics Day

φεστιβαλ

Sat 25 Oct 2008 - Sun 26 Oct 2008

24 Ηour Comics Day

festival

gein_425x600.jpg

Παρ 24 Οκτ 2008

Gein

dj set

Fri 24 Oct 2008

Gein

dj set

2mex-promo.jpg

Πεμ 23 Οκτ 2008

2MEX live

συναυλια

Thu 23 Oct 2008

2MEX live

concert

triptycho-tou-muller_-photo_-i.hatzistavrou-5.jpg

Δευ 06 Οκτ 2008

Ομάδα Ασίπκα, Τρίπτυχο του Ηeiner Muller

θεατρο

Mon 06 Oct 2008

Ομάδα Ασίπκα, Τρίπτυχο του Ηeiner Muller

theatre

lindy-bios.jpg

Κυρ 28 Σεπ 2008

Lindy Hop

χορoς

Sun 28 Sep 2008

Lindy Hop

dance

enduser_webposter.jpg

Σαβ 27 Σεπ 2008

King of Breaks

dj set

Sat 27 Sep 2008

King of Breaks

dj set

gridlok_flyer_net.jpg

Παρ 26 Σεπ 2008

Gridlok

dj set

Fri 26 Sep 2008

Gridlok

dj set

soundwave.jpg

Πεμ 25 Σεπ 2008

Coca Cola Soundwave Vol. 2

συναυλια

Thu 25 Sep 2008

Coca Cola Soundwave Vol. 2

concert

1508676721_l.jpg

Σαβ 20 Σεπ 2008

Funkdoobiest

συναυλια

Sat 20 Sep 2008

Funkdoobiest

concert

jebra.gif

Παρ 19 Σεπ 2008

Sonic Playground

συναυλια

Fri 19 Sep 2008

Sonic Playground

concert

aoki-jumpweb.jpg

Κυρ 14 Σεπ 2008

Steve Aoki

dj set

Sun 14 Sep 2008

Steve Aoki

dj set

call.jpeg

Πεμ 11 Σεπ 2008 - Κυρ 14 Σεπ 2008

Δέκα Εικόνες για την Ιθάκη

εικαστικα

Thu 11 Sep 2008 - Sun 14 Sep 2008

Δέκα Εικόνες για την Ιθάκη

arts

on_floatation.gif

Κυρ 14 Σεπ 2008

Floater Magazine Launch Party

εικαστικα

Sun 14 Sep 2008

Floater Magazine Launch Party

arts

party.jpg

Παρ 05 Σεπ 2008

VM #3 PREMIER+ king of the shops award ceremony

φεστιβαλ

Fri 05 Sep 2008

VM #3 PREMIER+ king of the shops award ceremony

festival

philosophy-hut4.jpg

Παρ 18 Ιουλ 2008 - Κυρ 31 Αυγ 2008

Τέρας project 1 Ανδρέας Αγγελιδάκης ”Philosophy Hut” 18 Ιουλίου opening

εικαστικα

Fri 18 Jul 2008 - Sun 31 Aug 2008

Τέρας project 1 Ανδρέας Αγγελιδάκης ”Philosophy Hut” 18 Ιουλίου opening

arts

socratis_socratous2.jpg

Παρ 25 Ιουλ 2008 - Τετ 20 Αυγ 2008

Τέρας project 2 Σωκράτης Σωκράτους “The School”, εγκατάσταση 25 Ιουλίου opening

εικαστικα

Fri 25 Jul 2008 - Wed 20 Aug 2008

Τέρας project 2 Σωκράτης Σωκράτους “The School”, εγκατάσταση 25 Ιουλίου opening

arts

mai4.jpg

Τετ 16 Ιουλ 2008

Secret performance: MAI UEDA (US)

εικαστικα

Wed 16 Jul 2008

Secret performance: MAI UEDA (US)

arts

photo_rodokanakis-rediscovered_1_s.jpg

Δευ 16 Ιουν 2008 - Κυρ 22 Ιουν 2008

Ομάδα Όχι Παίζουμε, Rodokanakis Rediscovered 1908-2008. To Βυσσινί Τριαντάφυλλο

θεατρο

Mon 16 Jun 2008 - Sun 22 Jun 2008

Ομάδα Όχι Παίζουμε, Rodokanakis Rediscovered 1908-2008. To Βυσσινί Τριαντάφυλλο

theatre

mag--desireweb.jpg

Τετ 07 Μαι 2008 - Τετ 11 Ιουν 2008

Ομάδα MAG, Desire

θεατρο

Wed 07 May 2008 - Wed 11 Jun 2008

Ομάδα MAG, Desire

theatre

dopplereffekt300_big.jpg

Παρ 30 Μαι 2008

Dopplereffekt & DJ Stingray

συναυλια

Fri 30 May 2008

DOPPLEREFFEKT + DJ STINGRAY

concert

trovatore002.jpg

Τετ 07 Μαι 2008 - Κυρ 25 Μαι 2008

Οι όπερες των ζητιάνων, Τροβατόρε

οπερα

Wed 07 May 2008 - Sun 25 May 2008

Οι όπερες των ζητιάνων, Τροβατόρε

opera

dave-tarrida.jpg

Σαβ 17 Μαι 2008

10 Years Modular Expansion - Dave Tarrida

dj set

Sat 17 May 2008

10 Years Modular Expansion - Dave Tarrida

dj set

petit.jpg

Σαβ 03 Μαι 2008

Chapter 24 plus Philippe Petit

συναυλια

Sat 03 May 2008

Chapter 24 plus Philippe Petit

concert

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21