ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

longleggedfly9oclock.jpg

Παρ 01 Ιαν 2010

MIGA Set

dj set

Fri 01 Jan 2010

Mi Ga Set

dj set

artwork-images-138991-257061-diane-.jpg

Δευ 28 Δεκ 2009

Terra Exotica

dj set

Mon 28 Dec 2009

Terra Exotica

dj set

karras-s.jpg

Κυρ 27 Δεκ 2009

Chris OD

dj set

Sun 27 Dec 2009

Chris OD

dj set

untitled.jpg

Σαβ 26 Δεκ 2009

Dark Christmas

συναυλια / dj set

Sat 26 Dec 2009

Dark Christmas

concert / dj set

mg-6683.jpg

Παρ 25 Δεκ 2009

Mammy Hot Daddy Cool w/ BNC

συναυλια / dj set

Fri 25 Dec 2009

Mammy Hot Daddy Cool w/ BNC

concert / dj set

torq-control-vinyl-v2008.jpg

Κυρ 20 Δεκ 2009

Athens Record Fair/ Παζάρι δίσκων & cd

φεστιβαλ

Sun 20 Dec 2009

Athens Record Fair/ Vinyl & cd bazaar

festival

flash.jpg

Σαβ 19 Δεκ 2009

Grandmaster Flash

dj set

Sat 19 Dec 2009

Grandmaster Flash

dj set

1545845779-7815ea6427.jpg

Παρ 18 Δεκ 2009

Pan Sonic/ Rob Hall/ Parallel Worlds

συναυλια / dj set

Fri 18 Dec 2009

Pan Sonic/ Rob Hall/ Parallel Worlds

concert / dj set

kopwsh_magweb.jpg

Τρι 20 Οκτ 2009 - Τετ 16 Δεκ 2009

MAG, Κόπωση

θεατρο

Tue 20 Oct 2009 - Wed 16 Dec 2009

MAG, Fatigue

theatre

t_accamera_81_224.jpg

Σαβ 21 Νοε 2009 - Κυρ 13 Δεκ 2009

Architectural Visualization (Archicad & Cinema 4D)

σεμιναριο

Sat 21 Nov 2009 - Sun 13 Dec 2009

Eργαστήριο Architectural Visualization (Archicad & Cinema 4D)

seminar

chevy1.jpg

Σαβ 12 Δεκ 2009

Urban Disco w/ Chevy & Jimmy Jib

dj set

Sat 12 Dec 2009

Urban Disco w/ Chevy & Jimmy Jib

dj set

drillerbackgr.jpg

Σαβ 21 Νοε 2009 - Σαβ 12 Δεκ 2009

Jesus De La Mascara’s Backroom Sermon

προβολη

Sat 21 Nov 2009 - Sat 12 Dec 2009

Jesus De La Mascara’s Backroom Sermon

screening

black-athena-small.jpg

Παρ 11 Δεκ 2009

Black Athena

dj set

Fri 11 Dec 2009

Black Athena

dj set

platforma09.jpg

Πεμ 03 Δεκ 2009 - Κυρ 06 Δεκ 2009

ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΒΙΝΤΕO9

προβολη

Thu 03 Dec 2009 - Sun 06 Dec 2009

PLATFORMA VIDEO9

screening

platform-for-web.jpg

Πεμ 03 Δεκ 2009 - Κυρ 06 Δεκ 2009

Music @ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ 09

συναυλια / dj set

Thu 03 Dec 2009 - Sun 06 Dec 2009

Music @ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ 09

concert / dj set

delinquent-habits-foto1s.jpg

Σαβ 28 Νοε 2009

Delinquent Habits

συναυλια

Sat 28 Nov 2009

Deliquent Habits

concert

33813.jpg

Σαβ 28 Νοε 2009

The Revenge of the Nerd

dj set

Sat 28 Nov 2009

The Revenge of the Nerd

dj set

personna.jpg

Παρ 27 Νοε 2009

NO! presents Disco Sauvage

dj set

Fri 27 Nov 2009

NO! presents DISCO SAUVAGE

dj set

jesus1.jpg

Παρ 27 Νοε 2009

Trashathon

dj set

Fri 27 Nov 2009

Trashathon

dj set

congo-river-1.jpg

Πεμ 26 Νοε 2009

Congo River

προβολη

Thu 26 Nov 2009

Congo River

screening

seanie_t.jpg

Σαβ 21 Νοε 2009

Mammy Hot Daddy Cool – Anna Mystic & DJ Blend aka Mishkin mc Seanie T (UK)

συναυλια / dj set

Sat 21 Nov 2009

Mammy Hot Daddy Cool – Anna Mystic & DJ Blend aka Mishkin mc Seanie T (UK)

concert / dj set

img_1181.jpg

Σαβ 21 Νοε 2009

Σεμινάριο Ερμηνείας Λυρικού Τραγουδιού

σεμιναριο

Sat 21 Nov 2009

Seminar operatic performance

seminar

rustie1.jpg

Παρ 20 Νοε 2009

Rustie (UK)

dj set

Fri 20 Nov 2009

Rustie (UK)

dj set

sickness_pic.jpg

Πεμ 17 Σεπ 2009 - Πεμ 19 Νοε 2009

Just Sickness

dj set

Thu 17 Sep 2009 - Thu 19 Nov 2009

Bios & Junior SP. present «JUST SICKNESS»

dj set

metroarea5001.jpg

Σαβ 14 Νοε 2009

Metro area - Morgan Geist & Darshan Jesrani

dj set

Sat 14 Nov 2009

Metro area - Morgan Geist & Darshan Jesrani

dj set

super_collider_guitar_amp_03.jpg

Σαβ 14 Νοε 2009

Εργαστήριο για το περιβάλλον προγραμματισμού Supercollider

σεμιναριο

Sat 14 Nov 2009

Workshop on the enviroment of programme language Supercollider

seminar

1668419730.jpg

Παρ 13 Νοε 2009

Marc Hype & Jim Dunloop Melting Pot Music - Berlin

συναυλια / dj set

Fri 13 Nov 2009

Marc Hype & Jim Dunloop Melting Pot Music - Berlin

concert / dj set

tokyogorilla.jpg

Πεμ 12 Νοε 2009

Fog Films πάρτυ λήξης

συναυλια

Thu 12 Nov 2009

Fog Films πάρτυ λήξης

concert

black_meteoric_star_s.jpg

Σαβ 07 Νοε 2009

Encore III Amateurboyz w/ Black Meteoric Star/ A.V.A.F.

συναυλια / dj set

Sat 07 Nov 2009

Encore III Amateurboyz

concert / dj set

p5010021_biosphere.jpg

Παρ 06 Νοε 2009

Touch Music showcase/ Biosphere (NO) & Philip Jeck (UK)

συναυλια

Fri 06 Nov 2009

Touch Music showcase/ Biosphere (NO) & Philip Jeck (UK)

concert

belleruche_3_colour_credit_s_s.jpg

Παρ 06 Νοε 2009

Belleruche

συναυλια / dj set

Fri 06 Nov 2009

Belleruche

concert / dj set

glass_candy__beatbox__cover.jpg

Σαβ 31 Οκτ 2009

Italians Do it Better Showcase (USA)

συναυλια / dj set

Sat 31 Oct 2009

Italians Do it Better Showcase (USA)

concert / dj set

wom1_small.jpg

Παρ 30 Οκτ 2009

Word of Mouth

συναυλια / dj set

Fri 30 Oct 2009

Word of Mouth

concert / dj set

mustache_hankie_761239.jpg

Παρ 30 Οκτ 2009

Holy Mash presents PLANET HALLOWEEN

dj set

Fri 30 Oct 2009

Holy Mash presents PLANET HALLOWEEN

dj set

photoharrie_oxi.jpg

Τετ 28 Οκτ 2009

Photoharrie Οχι!

dj set

Wed 28 Oct 2009

Photoharrie ΟΧΙ!

dj set

zenj0164_jfr.jpg

Σαβ 17 Οκτ 2009 - Κυρ 25 Οκτ 2009

Σεμινάριο για τις Παραστατικές Τέχνες

σεμιναριο

Sat 17 Oct 2009 - Sun 25 Oct 2009

Performing Arts Seminar

seminar

house_of_houses.jpg

Σαβ 24 Οκτ 2009

House of House (NYC)

συναυλια / dj set

Sat 24 Oct 2009

House of House (NYC)

concert / dj set

holyghostsm.jpg

Σαβ 24 Οκτ 2009

Holy Ghost! (USA)

dj set

Sat 24 Oct 2009

Holy Ghost (USA)

dj set

peterblackwithredhair2circleyellow.jpg

Πεμ 15 Οκτ 2009 - Δευ 19 Οκτ 2009

Πετροτσουλούφης: Ιστορίες για καλούς μεγάλους και κακά παιδιά

θεατρο για παιδια

Thu 15 Oct 2009 - Mon 19 Oct 2009

Shockheaded Peter: Stories for good adults and bad children

theatre for children

bubble_wrap.jpg

Σαβ 17 Οκτ 2009

Ζoltan Tribe mc T.La8oz

συναυλια / dj set

Sat 17 Oct 2009

Ζoltan Tribe mc T.La8oz

concert / dj set

gaslamp.jpg

Παρ 16 Οκτ 2009

The Gaslamp Killer (USA), Daedelus (USA)

συναυλια / dj set

Fri 16 Oct 2009

Gaslamp Killer (USA), Deadalus (USA)

concert / dj set

chevy1.jpg

Σαβ 10 Οκτ 2009

Urban Disco opening party/ Chevy & Loot DJs

dj set

Sat 10 Oct 2009

URBAN DISCO opening party

dj set

jstar_pho_outro_3.jpg

Παρ 09 Οκτ 2009

J*star & Shepdog/ Anna Mystic

dj set

Fri 09 Oct 2009

J*star & Shepdog/ Anna Mystic

dj set

logo_replicas_k83.jpg

Σαβ 03 Οκτ 2009

Discovery - Replicas the Birthday with special guests

dj set

Sat 03 Oct 2009

Discovery - Replicas the Birthday with special guests

dj set

egyptian_lover04.jpg

Παρ 02 Οκτ 2009

Egyptian Lover & Mc Jamie Jupiter (USA)

συναυλια / dj set

Fri 02 Oct 2009

Egyptian Lover & Mc Jamie Jupiter (USA)

concert / dj set

leon_herbert.jpg

Κυρ 27 Σεπ 2009 - Τετ 30 Σεπ 2009

Εργαστήριο Αcting on Camera

θεατρο

Sun 27 Sep 2009 - Wed 30 Sep 2009

Αcting on Camera workshop

theatre

tell_a_story_no_info.jpg

Πεμ 24 Σεπ 2009 - Κυρ 27 Σεπ 2009

Τell A Story

φεστιβαλ

Thu 24 Sep 2009 - Sun 27 Sep 2009

Τell A Story

festival

paul_bennett.jpg

Σαβ 26 Σεπ 2009

Paul Bennett meets Terra Exotica

dj set

Sat 26 Sep 2009

Paul Bennett meets Terra Exotica

dj set

markpritchard.jpg

Παρ 25 Σεπ 2009

Harmonic 313 aka Mark Pritchard (UK)

dj set

Fri 25 Sep 2009

Harmonic 313 aka Mark Pritchard (UK)

dj set

pg_composite_logo_url03_white.jpg

Παρ 18 Σεπ 2009 - Σαβ 19 Σεπ 2009

Swatch MTV Playground

φεστιβαλ

Fri 18 Sep 2009 - Sat 19 Sep 2009

MTV Swatch Playground

festival

reunion_a.jpg

Παρ 11 Σεπ 2009 - Σαβ 12 Σεπ 2009

Athens Reunion 2009/ Bios Opening

dj set

Fri 11 Sep 2009 - Sat 12 Sep 2009

Athens Reunion 2009

dj set

walter-benjamin_nova-melancholia.jpg

Πεμ 12 Φεβ 2009 - Πεμ 30 Ιουλ 2009

Nova Melancholia, Walter Benjamin: Θέσεις για τη φιλοσοφία της ιστορίας

θεατρο

Thu 12 Feb 2009 - Thu 30 Jul 2009

Nova Melancholia, Walter Benjamin: Θέσεις για τη φιλοσοφία της ιστορίας

theatre

blitz_katerinh_web.jpg

Παρ 19 Ιουν 2009 - Κυρ 28 Ιουν 2009

blitz, Κατερίνη [μία εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

θεατρο

Fri 19 Jun 2009 - Sun 28 Jun 2009

blitz, Κατερίνη [μία εκδήλωση του Φεστιβάλ Αθηνών]

theatre

mag_kopwsh-small.jpg

Σαβ 13 Ιουν 2009 - Κυρ 14 Ιουν 2009

Ομάδα ΜAG, Κόπωση

θεατρο

Sat 13 Jun 2009 - Sun 14 Jun 2009

Ομάδα ΜAG, Κόπωση

theatre

clip_image001.jpg

Δευ 04 Μαι 2009 - Τρι 09 Ιουν 2009

blitz , Το Σπίτι

θεατρο

Mon 04 May 2009 - Tue 09 Jun 2009

blitz , Το Σπίτι

theatre

opera_misanthrwpos-small.jpg

Τετ 13 Μαι 2009 - Σαβ 06 Ιουν 2009

Ομάδα ΟΠΕRA, Ο Μισάνθρωπος του Μολιέρου

θεατρο

Wed 13 May 2009 - Sat 06 Jun 2009

Ομάδα ΟΠΕRA, Ο Μισάνθρωπος του Μολιέρου

theatre

tomato.jpg

Τετ 20 Μαι 2009 - Τρι 26 Μαι 2009

ΟΠΑ 0.2 (on πerformance art)

φεστιβαλ

Wed 20 May 2009 - Tue 26 May 2009

ΟΠΑ 0.2 (on πerformance art)

festival

illustrated_history_st-martins-small.jpg

Τετ 20 Μαι 2009 - Κυρ 24 Μαι 2009

An Illustrated History of Longing (20-24 May) & The Legless Mermaid Cabaret (28-30 May)

θεατρο

Wed 20 May 2009 - Sun 24 May 2009

An Illustrated History of Longing (20-24 May) & The Legless Mermaid Cabaret (28-30 May)

theatre

sinfoonikottt.jpg

Παρ 22 Μαι 2009

Jori Hulkkonen's Acid Symphony Orchestra

συναυλια

Fri 22 May 2009

JORI HULKKONEN\'S ACID SYMPHONY ORCHESTRA (LIVE)

concert

spy-traject.jpg

Παρ 15 Μαι 2009 - Σαβ 16 Μαι 2009

Spyweirdos “Ten Letters” & Traject “Mistur” launch

συναυλια / dj set

Fri 15 May 2009 - Sat 16 May 2009

Spyweirdos “Ten Letters” & Traject “Mistur” launch

concert / dj set

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22