ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

image001b.jpg

Κυρ 02 Οκτ 2016 - Δευ 03 Οκτ 2016

σχολή Δήλος, παντού

θεατρο

Sun 02 Oct 2016 - Mon 03 Oct 2016

Παντού

theatre

sextet-live-performance.jpg

Πεμ 15 Σεπ 2016 - Κυρ 18 Σεπ 2016

SEXTET PERFORMANCE

χορoς

Thu 15 Sep 2016 - Sun 18 Sep 2016

SEXTET PERFORMANCE

dance

permutations-by-john-whitney-1968-arabesque.jpg

Πεμ 15 Σεπ 2016 - Κυρ 18 Σεπ 2016

ΤΑΚΕ OVER takes over ΨΧ 2016 -screenings

προβολη

Thu 15 Sep 2016 - Sun 18 Sep 2016

ΤΑΚΕ OVER takes over ΨΧ 2016

screening

ΨΧ-2016sketo.jpg

Πεμ 15 Σεπ 2016 - Κυρ 18 Σεπ 2016

ΤΑΚΕ OVER takes over ΨΧ 2016

φεστιβαλ

Thu 15 Sep 2016 - Sun 18 Sep 2016

ΤΑΚΕ OVER takes over ΨΧ 2016 ~ ΦΕΣΤΙΒΑλ ΝΕΑς ΨΥΧΕΔΕΛΙΚΗς ΜΟΥΣΙΚΗς

festival

fullmoon16septaratsa-2016-site.jpg

Παρ 16 Σεπ 2016

September Full Moon Party

dj set

Fri 16 Sep 2016

September Full Moon Party

dj set

augustmoon-.jpg

Πεμ 18 Αυγ 2016

August Full Moon

dj set

Thu 18 Aug 2016

August Full Moon

dj set

f-410.jpg

Τετ 03 Αυγ 2016

Sssh! Silent Movies, Fish Tank

προβολη

Wed 03 Aug 2016

Sssh! Silent Movies, Fish Tank

screening

resized-versaweiss-nothing-would-be-the-same-anymore.jpg

Δευ 27 Ιουν 2016 - Πεμ 28 Ιουλ 2016

Don’t Kill Bambi: The Studio 54 phenomenon repositioned at times of crisis

εικαστικα

Mon 27 Jun 2016 - Thu 28 Jul 2016

Don’t Kill Bambi: The Studio 54 phenomenon repositioned at times of crisis

arts

boogie-nights-1.jpg

Τετ 27 Ιουλ 2016

Sssh!Silent Movies, Boogie Nights

προβολη

Wed 27 Jul 2016

Sssh!Silent Movies, Boogie Nights

screening

papota-brexeisq.jpg

Πεμ 21 Ιουλ 2016

Βρέχει Παποτά!

Παποτό

Thu 21 Jul 2016

Βρέχει Παποτά!

Papoto

tumblr-mkqz361fbl1qzqju7o1-1280.jpg

Τετ 20 Ιουλ 2016

Sssh! Silent Movies Boogie Nights :: Beyond the Valley of the Dolls

προβολη

Wed 20 Jul 2016

Sssh! Silent Movies Boogie Nights :: Beyond the Valley of the Dolls

screening

taratsa-20july2016sq.jpg

Τετ 20 Ιουλ 2016

Man on the full moon

dj set

Wed 20 Jul 2016

Man on the full moon

dj set

barbarella-03.jpg

Τετ 13 Ιουλ 2016

Sssh! Silent Movies Boogie Nights :: Barbarella

προβολη

Wed 13 Jul 2016

Sssh! Silent Movies Boogie Nights :: Barbarella

screening

victoria-1.jpg

Τετ 06 Ιουλ 2016

Sssh!Silent Movies, Victoria

προβολη

Wed 06 Jul 2016

Sssh!Silent Movies, Victoria

screening

euro2016sq.jpg

Παρ 10 Ιουν 2016 - Παρ 01 Ιουλ 2016

Euro 2016, Ραντεβού στην ταράτσα

προβολη

Fri 10 Jun 2016 - Fri 01 Jul 2016

Euro 2016 – Ραντεβού στην ταράτσα

screening

imgp9853-3.jpg

Πεμ 30 Ιουν 2016

Φοίβος Δεληβοριάς Acoustic Sunsets at the terrace

συναυλια

Thu 30 Jun 2016

Φοίβος Δεληβοριάς Acoustic Sunsets at the terrace

concert

la-haine-3.jpg

Τετ 29 Ιουν 2016

Sssh! Silent Movies Teenage Angst :: La Haine (To Μίσος)

προβολη

Wed 29 Jun 2016

Sssh! Silent Movies Teenage Angst :: La Haine (To Μίσος)

screening

dsc-0008.jpg

Δευ 27 Ιουν 2016

Ο Le Corbusier και η Μοντέρνα Σαντορίνη – προβολή

προβολη

Mon 27 Jun 2016

Ο Le Corbusier και η Μοντέρνα Σαντορίνη – προβολή

screening

mobile-apps-photo.jpg

Τετ 22 Ιουν 2016

Εφαρμογιάδα #5

διαγωνισμός

Wed 22 Jun 2016

Εφαρμογιάδα #5

open call

trainspotting-3-2.jpg

Τετ 22 Ιουν 2016

Sssh! Silent Movies Teenage Angst :: Trainspotting

προβολη

Wed 22 Jun 2016

Sssh! Silent Movies Teenage Angst :: Trainspotting

screening

taratsa-21june-sq2.jpg

Τρι 21 Ιουν 2016

Θερινό Ηλιοστάσιο 2016

dj set

Tue 21 Jun 2016

Θερινό Ηλιοστάσιο 2016

dj set

taratsa-junemoon-sq.jpg

Δευ 20 Ιουν 2016

Holy Spirit Full Moon

dj set

Mon 20 Jun 2016

Holy Spirit Full Moon

dj set

moraitis-pic.jpg

Πεμ 16 Ιουν 2016 - Παρ 17 Ιουν 2016

The Sea – or Syria & Solos

θεατρο

Thu 16 Jun 2016 - Fri 17 Jun 2016

The Sea – or Syria & Solos

theatre

Γιαννούλα-Μπανάσιου-Α-.jpg

Δευ 16 Μαι 2016 - Τρι 14 Ιουν 2016

Ο Θείασως πέζη Κάφκα

θεατρο

Mon 16 May 2016 - Tue 14 Jun 2016

Ο Θείασως πέζη Κάφκα

theatre

syncfb3.jpg

Πεμ 09 Ιουν 2016 - Κυρ 12 Ιουν 2016

Sync

χορoς

Thu 09 Jun 2016 - Sun 12 Jun 2016

Sync

dance

dsc8213.jpg

Κυρ 12 Ιουν 2016

Hoop it! Χούλα Πάρτι στην ταράτσα

χορoς

Sun 12 Jun 2016

Hoop it! Χούλα Πάρτι στην ταράτσα

dance

alkhs-tzoymas.jpg

Τετ 08 Ιουν 2016

Sssh! Silent Movies special screening – Γλυκιά Συμμορία

προβολη

Wed 08 Jun 2016

Sssh! Silent Movies special screening – Γλυκιά Συμμορία

screening

Τρι 07 Ιουν 2016

Φοίβος Δεληβοριάς Acoustic Sunsets at the terrace

συναυλια

Tue 07 Jun 2016

Φοίβος Δεληβοριάς Acoustic Sunsets at the terrace

concert

follicle12.jpg

Πεμ 19 Μαι 2016 - Κυρ 05 Ιουν 2016

FOLLICLE / ΘΥΛΑΞ

θεατρο

Thu 19 May 2016 - Sun 05 Jun 2016

FOLLICLE / ΘΥΛΑΞ

theatre

kalokairi-taratsas2.jpg

Τετ 01 Ιουν 2016

Ήρθε το καλοκαίρι!

dj set

Wed 01 Jun 2016

Ήρθε το καλοκαίρι!

dj set

gymnasio-theatrou-azas-sq2.jpg

Δευ 30 Μαι 2016 - Τρι 31 Μαι 2016

1ο Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου - Ανέστης Αζάς

σεμιναριο

Mon 30 May 2016 - Tue 31 May 2016

1ο Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου Μάιος - Ιούνιος 2016 Ανέστης Αζάς

seminar

κραπ4.jpg

Παρ 20 Μαι 2016 - Κυρ 29 Μαι 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

θεατρο

Fri 20 May 2016 - Sun 29 May 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

theatre

cl-taratsa-sq.jpg

Σαβ 28 Μαι 2016

UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL

προβολη

Sat 28 May 2016

UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL

screening

oti-boreis-me-opou-2016-sq2.jpg

Δευ 16 Μαι 2016 - Παρ 27 Μαι 2016

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι - περίοδος Γ'

σεμιναριο

Mon 16 May 2016 - Fri 27 May 2016

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι - περίοδος Γ'

seminar

gymnasio-theatrou-15-16-sqyy.jpg

Τετ 11 Νοε 2015 - Παρ 27 Μαι 2016

1o Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου

σεμιναριο

Wed 11 Nov 2015 - Fri 27 May 2016

1o Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου

seminar

taratsa-nirvana.jpg

Σαβ 21 Μαι 2016

Νιρβάνα Φουλ Μουν Πάρτι στην ταράτσα μπάιος

dj set

Sat 21 May 2016

Νιρβάνα Φουλ Μουν Πάρτι στην ταράτσα μπάιος

dj set

bob-festival-man.png

Δευ 09 Μαι 2016 - Κυρ 15 Μαι 2016

Bob Theatre Festival 2016

φεστιβαλ

Mon 09 May 2016 - Sun 15 May 2016

Bob Theatre Festival 2016

festival

gymnasio-theatrou-15-16-sqyy.jpg

Τετ 27 Απρ 2016

Αργυρώ Χιώτη, Η δημιουργία μιας παράστασης

σεμιναριο

Wed 27 Apr 2016

Αργυρώ Χιώτη, Η δημιουργία μιας παράστασης 14 σύντομες παραστάσεις από τους συμμετέχοντες του εργαστηρίου

seminar

εθνικαί-εορταί-2-640x427.jpg

Δευ 14 Μαρ 2016 - Τρι 26 Απρ 2016

Εθνικαί Εορταί

θεατρο

Mon 14 Mar 2016 - Tue 26 Apr 2016

Εθνικαί Εορταί

theatre

img320.jpg

Δευ 21 Μαρ 2016 - Τρι 26 Απρ 2016

Holy Beat

θεατρο

Mon 21 Mar 2016 - Tue 26 Apr 2016

Holy Beat

theatre

oti-boreis-me-opou-2015-16b-300x300.jpg

Δευ 14 Μαρ 2016 - Δευ 25 Απρ 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - Άντζελα Μπρούσκου, β' κύκλος

σεμιναριο

Mon 14 Mar 2016 - Mon 25 Apr 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - περίοδος Β'

seminar

κραπς.jpg

Παρ 18 Μαρ 2016 - Κυρ 24 Απρ 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

θεατρο

Fri 18 Mar 2016 - Sun 24 Apr 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

theatre

peri-fiseos-3-jpg.jpg

Πεμ 10 Μαρ 2016 - Κυρ 24 Απρ 2016

Bijoux de kant, Περί Φύσεως

θεατρο

Thu 10 Mar 2016 - Sun 24 Apr 2016

Bijoux de kant, Περί Φύσεως

theatre

bios-terrace-2-big.jpg

Παρ 22 Απρ 2016

Μπάιος Ταράτσα Όπενινγκ Νάιτ April’s Fool Pink Moon

dj set

Fri 22 Apr 2016

Μπάιος Ταράτσα Όπενινγκ Νάιτ April’s Fool Pink Moon

dj set

oti-boreis-par-b-periodossqplain.jpg

Τετ 06 Απρ 2016 - Σαβ 09 Απρ 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι παρουσιάσεις εργαστηρίων B’ περιόδου

σεμιναριο

Wed 06 Apr 2016 - Sat 09 Apr 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι παρουσιάσεις εργαστηρίων B’ περιόδου

seminar

oti-boreis-me-opou-2016-post.jpg

Τρι 12 Ιαν 2016 - Κυρ 03 Απρ 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - περίοδος Β'

σεμιναριο

Tue 12 Jan 2016 - Sun 03 Apr 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - περίοδος Β'

seminar

chinese-basement-©Μίλτος-Μουταφίδης.jpg

Τετ 23 Μαρ 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ

συναυλια

Wed 23 Mar 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ special guest: Acid Baby Jesus

concert

holy-beat-party.jpg

Παρ 18 Μαρ 2016

Holy Beat: The Party

dj set

Fri 18 Mar 2016

Holy Beat: The Party

dj set

chinese-basement-2.jpg

Πεμ 17 Μαρ 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ

συναυλια

Thu 17 Mar 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ

concert

12376451-518285918345450-5277054492790681499-n.jpg

Τρι 19 Ιαν 2016 - Τρι 15 Μαρ 2016

Και θα σφάξουμε το κουνέλι. Η ζωή είναι ωραία. Η ζωή είναι καλή. Θα σφάξουμε το κουνέλι

θεατρο

Tue 19 Jan 2016 - Tue 15 Mar 2016

Σ. Κορώνη & Α. Παπαθεμελή, Και θα σφάξουμε το κουνέλι. Η ζωή είναι ωραία. Η ζωή είναι καλή. Θα σφάξουμε το κουνέλι

theatre

trash-n-strass-site.jpg

Σαβ 12 Μαρ 2016

Trash and Strass το πάρτι το μασκέ

dj set

Sat 12 Mar 2016

Trash and Strass το πάρτι το μασκέ On the decks: Marla V & Lego

dj set

site-apokries.jpg

Παρ 11 Μαρ 2016

Αποκριάτικο mash-up γλέντι

dj set

Fri 11 Mar 2016

Αποκριάτικο mash-up γλέντι

dj set

afissa-gaudy-resized.jpg

Τετ 09 Μαρ 2016

Acoustic room ft. George Gaudy and SUN

συναυλια

Wed 09 Mar 2016

Acoustic room ft. George Gaudy and SUN

concert

11830727-10205045469284115-442533894-n.jpg

Δευ 01 Φεβ 2016 - Τρι 08 Μαρ 2016

Αλμπέρ Καμύ, ο Ξένος

θεατρο

Mon 01 Feb 2016 - Tue 08 Mar 2016

Αλμπέρ Καμύ, ο Ξένος ομάδα Abnormal

theatre

deca-photoharie-3m-p.jpg

Πεμ 03 Μαρ 2016

μόνο_ντέκα & photoharrie

dj set

Thu 03 Mar 2016

μόνο_ντέκα & photoharrie

dj set

the-boy-4.jpg

Τετ 02 Μαρ 2016

Acoustic room ft. The Boy διασκευάζει κλασσικά

συναυλια

Wed 02 Mar 2016

Acoustic room ft. The Boy διασκευάζει κλασσικά

concert

12647984-10154512669130299-1081453553-n.jpg

Τετ 10 Φεβ 2016 - Τετ 02 Μαρ 2016

Acoustic Room, The Boy & Κτίρια τη Νύχτα

συναυλια

Wed 10 Feb 2016 - Wed 02 Mar 2016

Acoustic Room, The Boy & Κτίρια τη Νύχτα

concert

Κούκος-α.jpg

Πεμ 04 Φεβ 2016 - Κυρ 28 Φεβ 2016

Poka-Yio, O Κούκος

θεατρο

Thu 04 Feb 2016 - Sun 28 Feb 2016

Poka-Yio, O Κούκος

theatre

davaduri-26f1.jpg

Παρ 26 Φεβ 2016

Davadur! Super Mario & Adamantios

dj set

Fri 26 Feb 2016

Davadur! Super Mario & Adamantios

dj set

Τhe-boy-3.jpg

Τετ 24 Φεβ 2016

Acoustic room ft. The Boy & Δεσποινίς Τρίχρωμη

συναυλια

Wed 24 Feb 2016

Acoustic room ft. The Boy & Δεσποινίς Τρίχρωμη

concert

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22