ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
mobile-apps-photo.jpg

Τετ 22 Ιουν 2016

Εφαρμογιάδα #5

διαγωνισμός

Wed 22 Jun 2016

Εφαρμογιάδα #5

open call

trainspotting-3-2.jpg

Τετ 22 Ιουν 2016

Sssh! Silent Movies Teenage Angst :: Trainspotting

προβολη

Wed 22 Jun 2016

Sssh! Silent Movies Teenage Angst :: Trainspotting

screening

taratsa-21june-sq2.jpg

Τρι 21 Ιουν 2016

Θερινό Ηλιοστάσιο 2016

dj set

Tue 21 Jun 2016

Θερινό Ηλιοστάσιο 2016

dj set

taratsa-junemoon-sq.jpg

Δευ 20 Ιουν 2016

Holy Spirit Full Moon

dj set

Mon 20 Jun 2016

Holy Spirit Full Moon

dj set

moraitis-pic.jpg

Πεμ 16 Ιουν 2016 - Παρ 17 Ιουν 2016

The Sea – or Syria & Solos

θεατρο

Thu 16 Jun 2016 - Fri 17 Jun 2016

The Sea – or Syria & Solos

theatre

Γιαννούλα-Μπανάσιου-Α-.jpg

Δευ 16 Μαι 2016 - Τρι 14 Ιουν 2016

Ο Θείασως πέζη Κάφκα

θεατρο

Mon 16 May 2016 - Tue 14 Jun 2016

Ο Θείασως πέζη Κάφκα

theatre

syncfb3.jpg

Πεμ 09 Ιουν 2016 - Κυρ 12 Ιουν 2016

Sync

χορoς

Thu 09 Jun 2016 - Sun 12 Jun 2016

Sync

dance

dsc8213.jpg

Κυρ 12 Ιουν 2016

Hoop it! Χούλα Πάρτι στην ταράτσα

χορoς

Sun 12 Jun 2016

Hoop it! Χούλα Πάρτι στην ταράτσα

dance

alkhs-tzoymas.jpg

Τετ 08 Ιουν 2016

Sssh! Silent Movies special screening – Γλυκιά Συμμορία

προβολη

Wed 08 Jun 2016

Sssh! Silent Movies special screening – Γλυκιά Συμμορία

screening

Τρι 07 Ιουν 2016

Φοίβος Δεληβοριάς Acoustic Sunsets at the terrace

συναυλια

Tue 07 Jun 2016

Φοίβος Δεληβοριάς Acoustic Sunsets at the terrace

concert

follicle12.jpg

Πεμ 19 Μαι 2016 - Κυρ 05 Ιουν 2016

FOLLICLE / ΘΥΛΑΞ

θεατρο

Thu 19 May 2016 - Sun 05 Jun 2016

FOLLICLE / ΘΥΛΑΞ

theatre

kalokairi-taratsas2.jpg

Τετ 01 Ιουν 2016

Ήρθε το καλοκαίρι!

dj set

Wed 01 Jun 2016

Ήρθε το καλοκαίρι!

dj set

gymnasio-theatrou-azas-sq2.jpg

Δευ 30 Μαι 2016 - Τρι 31 Μαι 2016

1ο Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου - Ανέστης Αζάς

σεμιναριο

Mon 30 May 2016 - Tue 31 May 2016

1ο Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου Μάιος - Ιούνιος 2016 Ανέστης Αζάς

seminar

κραπ4.jpg

Παρ 20 Μαι 2016 - Κυρ 29 Μαι 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

θεατρο

Fri 20 May 2016 - Sun 29 May 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

theatre

cl-taratsa-sq.jpg

Σαβ 28 Μαι 2016

UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL

προβολη

Sat 28 May 2016

UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL

screening

oti-boreis-me-opou-2016-sq2.jpg

Δευ 16 Μαι 2016 - Παρ 27 Μαι 2016

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι - περίοδος Γ'

σεμιναριο

Mon 16 May 2016 - Fri 27 May 2016

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι - περίοδος Γ'

seminar

gymnasio-theatrou-15-16-sqyy.jpg

Τετ 11 Νοε 2015 - Παρ 27 Μαι 2016

1o Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου

σεμιναριο

Wed 11 Nov 2015 - Fri 27 May 2016

1o Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου

seminar

taratsa-nirvana.jpg

Σαβ 21 Μαι 2016

Νιρβάνα Φουλ Μουν Πάρτι στην ταράτσα μπάιος

dj set

Sat 21 May 2016

Νιρβάνα Φουλ Μουν Πάρτι στην ταράτσα μπάιος

dj set

bob-festival-man.png

Δευ 09 Μαι 2016 - Κυρ 15 Μαι 2016

Bob Theatre Festival 2016

φεστιβαλ

Mon 09 May 2016 - Sun 15 May 2016

Bob Theatre Festival 2016

festival

gymnasio-theatrou-15-16-sqyy.jpg

Τετ 27 Απρ 2016

Αργυρώ Χιώτη, Η δημιουργία μιας παράστασης

σεμιναριο

Wed 27 Apr 2016

Αργυρώ Χιώτη, Η δημιουργία μιας παράστασης 14 σύντομες παραστάσεις από τους συμμετέχοντες του εργαστηρίου

seminar

εθνικαί-εορταί-2-640x427.jpg

Δευ 14 Μαρ 2016 - Τρι 26 Απρ 2016

Εθνικαί Εορταί

θεατρο

Mon 14 Mar 2016 - Tue 26 Apr 2016

Εθνικαί Εορταί

theatre

img320.jpg

Δευ 21 Μαρ 2016 - Τρι 26 Απρ 2016

Holy Beat

θεατρο

Mon 21 Mar 2016 - Tue 26 Apr 2016

Holy Beat

theatre

oti-boreis-me-opou-2015-16b-300x300.jpg

Δευ 14 Μαρ 2016 - Δευ 25 Απρ 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - Άντζελα Μπρούσκου, β' κύκλος

σεμιναριο

Mon 14 Mar 2016 - Mon 25 Apr 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - περίοδος Β'

seminar

κραπς.jpg

Παρ 18 Μαρ 2016 - Κυρ 24 Απρ 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

θεατρο

Fri 18 Mar 2016 - Sun 24 Apr 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

theatre

peri-fiseos-3-jpg.jpg

Πεμ 10 Μαρ 2016 - Κυρ 24 Απρ 2016

Bijoux de kant, Περί Φύσεως

θεατρο

Thu 10 Mar 2016 - Sun 24 Apr 2016

Bijoux de kant, Περί Φύσεως

theatre

bios-terrace-2-big.jpg

Παρ 22 Απρ 2016

Μπάιος Ταράτσα Όπενινγκ Νάιτ April’s Fool Pink Moon

dj set

Fri 22 Apr 2016

Μπάιος Ταράτσα Όπενινγκ Νάιτ April’s Fool Pink Moon

dj set

oti-boreis-par-b-periodossqplain.jpg

Τετ 06 Απρ 2016 - Σαβ 09 Απρ 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι παρουσιάσεις εργαστηρίων B’ περιόδου

σεμιναριο

Wed 06 Apr 2016 - Sat 09 Apr 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι παρουσιάσεις εργαστηρίων B’ περιόδου

seminar

oti-boreis-me-opou-2016-post.jpg

Τρι 12 Ιαν 2016 - Κυρ 03 Απρ 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - περίοδος Β'

σεμιναριο

Tue 12 Jan 2016 - Sun 03 Apr 2016

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι - περίοδος Β'

seminar

chinese-basement-©Μίλτος-Μουταφίδης.jpg

Τετ 23 Μαρ 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ

συναυλια

Wed 23 Mar 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ special guest: Acid Baby Jesus

concert

holy-beat-party.jpg

Παρ 18 Μαρ 2016

Holy Beat: The Party

dj set

Fri 18 Mar 2016

Holy Beat: The Party

dj set

chinese-basement-2.jpg

Πεμ 17 Μαρ 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ

συναυλια

Thu 17 Mar 2016

Acoustic room ft. Οι Chinese Basement είναι οι ΖΗΤΙΑΝΟΙ

concert

12376451-518285918345450-5277054492790681499-n.jpg

Τρι 19 Ιαν 2016 - Τρι 15 Μαρ 2016

Και θα σφάξουμε το κουνέλι. Η ζωή είναι ωραία. Η ζωή είναι καλή. Θα σφάξουμε το κουνέλι

θεατρο

Tue 19 Jan 2016 - Tue 15 Mar 2016

Σ. Κορώνη & Α. Παπαθεμελή, Και θα σφάξουμε το κουνέλι. Η ζωή είναι ωραία. Η ζωή είναι καλή. Θα σφάξουμε το κουνέλι

theatre

trash-n-strass-site.jpg

Σαβ 12 Μαρ 2016

Trash and Strass το πάρτι το μασκέ

dj set

Sat 12 Mar 2016

Trash and Strass το πάρτι το μασκέ On the decks: Marla V & Lego

dj set

site-apokries.jpg

Παρ 11 Μαρ 2016

Αποκριάτικο mash-up γλέντι

dj set

Fri 11 Mar 2016

Αποκριάτικο mash-up γλέντι

dj set

afissa-gaudy-resized.jpg

Τετ 09 Μαρ 2016

Acoustic room ft. George Gaudy and SUN

συναυλια

Wed 09 Mar 2016

Acoustic room ft. George Gaudy and SUN

concert

11830727-10205045469284115-442533894-n.jpg

Δευ 01 Φεβ 2016 - Τρι 08 Μαρ 2016

Αλμπέρ Καμύ, ο Ξένος

θεατρο

Mon 01 Feb 2016 - Tue 08 Mar 2016

Αλμπέρ Καμύ, ο Ξένος ομάδα Abnormal

theatre

deca-photoharie-3m-p.jpg

Πεμ 03 Μαρ 2016

μόνο_ντέκα & photoharrie

dj set

Thu 03 Mar 2016

μόνο_ντέκα & photoharrie

dj set

the-boy-4.jpg

Τετ 02 Μαρ 2016

Acoustic room ft. The Boy διασκευάζει κλασσικά

συναυλια

Wed 02 Mar 2016

Acoustic room ft. The Boy διασκευάζει κλασσικά

concert

12647984-10154512669130299-1081453553-n.jpg

Τετ 10 Φεβ 2016 - Τετ 02 Μαρ 2016

Acoustic Room, The Boy & Κτίρια τη Νύχτα

συναυλια

Wed 10 Feb 2016 - Wed 02 Mar 2016

Acoustic Room, The Boy & Κτίρια τη Νύχτα

concert

Κούκος-α.jpg

Πεμ 04 Φεβ 2016 - Κυρ 28 Φεβ 2016

Poka-Yio, O Κούκος

θεατρο

Thu 04 Feb 2016 - Sun 28 Feb 2016

Poka-Yio, O Κούκος

theatre

davaduri-26f1.jpg

Παρ 26 Φεβ 2016

Davadur! Super Mario & Adamantios

dj set

Fri 26 Feb 2016

Davadur! Super Mario & Adamantios

dj set

Τhe-boy-3.jpg

Τετ 24 Φεβ 2016

Acoustic room ft. The Boy & Δεσποινίς Τρίχρωμη

συναυλια

Wed 24 Feb 2016

Acoustic room ft. The Boy & Δεσποινίς Τρίχρωμη

concert

greg-de-villanova-by-jeansaintjean-633.jpg

Παρ 19 Φεβ 2016

Davadur! Greg de Villanova & Adamantios

dj set

Fri 19 Feb 2016

DAVADUR! GREG DE VILLANOVA & ADAMANTIOS

dj set

the-boy-2.jpg

Τετ 17 Φεβ 2016

Acoustic room ft. The Boy

συναυλια / dj set

Wed 17 Feb 2016

Acoustic room ft. The Boy

concert / dj set

fb-valentibes-2-resized.jpg

Σαβ 13 Φεβ 2016

Okcupid! A Valentine’s Day Massacre #κοντά

dj set

Sat 13 Feb 2016

Okcupid! A Valentine’s Day Massacre #κοντά

dj set

davadur-12-feb.jpg

Παρ 12 Φεβ 2016

Davadur! Μr. Z Spaced Cowboy Volume 02.

dj set

Fri 12 Feb 2016

Davadur! Psychorientaltropicalmash Μr. Z Spaced Cowboy Volume 02.

dj set

mihorepsis.jpg

Πεμ 21 Ιαν 2016 - Κυρ 07 Φεβ 2016

Μη χορέψεις, σκην. Χ. Καρασαββίδης

θεατρο

Thu 21 Jan 2016 - Sun 07 Feb 2016

Μη χορέψεις, σκην. Χ. Καρασαββίδης

theatre

davadurimussi.jpg

Παρ 05 Φεβ 2016

Davadur! Mr.Z & Spaced Cowboy

dj set

Fri 05 Feb 2016

Davadur! Mr.Z & Adamantios

dj set

frcdentnmt.jpg

Πεμ 28 Ιαν 2016 - Σαβ 30 Ιαν 2016

Forced Entertainment, The Notebook

θεατρο

Thu 28 Jan 2016 - Sat 30 Jan 2016

Forced Entertainment, The Notebook

theatre

davaduri-29j-site.jpg

Παρ 29 Ιαν 2016

Davadur! Nadja & Adamantios

dj set

Fri 29 Jan 2016

Davadur! Nadja & Adamantios

dj set

kolhaas-site.jpg

Δευ 30 Νοε 2015 - Τρι 26 Ιαν 2016

Ομάδα Θεάτρου τ ρ ι ς, Μίχαελ Κόλχαας

θεατρο

Mon 30 Nov 2015 - Tue 26 Jan 2016

Ομάδα Θεάτρου τ ρ ι ς, Μίχαελ Κόλχαας

theatre

flicksite.jpg

Σαβ 23 Ιαν 2016

Kid Flicks Dj Set #1: Derviç Pickç

dj set

Sat 23 Jan 2016

Kid Flicks Dj Set #1: Derviç Pickç

dj set

davadur22.jpg

Παρ 22 Ιαν 2016

Davadur, Andreas Rozos & Adamantios

dj set

Fri 22 Jan 2016

Davadur, Andreas Rozos & Adamantios

dj set

bios-poster-a-01.png

Σαβ 16 Ιαν 2016 - Κυρ 17 Ιαν 2016

The Meet Market

αγορα

Sat 16 Jan 2016 - Sun 17 Jan 2016

The Meet Market

market

davaduri-15jan-fortuna-s.jpg

Παρ 15 Ιαν 2016

Davadur! Fortuna Records Showcase + Adamantios

dj set

Fri 15 Jan 2016

Davadur! Fortuna Records Showcase + Adamantios

dj set

arrivalsdepartures-photo-web.jpg

Πεμ 03 Δεκ 2015 - Παρ 15 Ιαν 2016

PartSuspended, Αφίξεις-Αναχωρήσεις: Σταθμόs 3

θεατρο

Thu 03 Dec 2015 - Fri 15 Jan 2016

PartSuspended, Αφίξεις-Αναχωρήσεις: Σταθμόs 3

theatre

klfsite.jpg

Δευ 07 Δεκ 2015 - Τρι 12 Ιαν 2016

KOLOΦΩΝ, Η Τριλογία του Ηθοποιού: 2.Cast

θεατρο

Mon 07 Dec 2015 - Tue 12 Jan 2016

KOLOΦΩΝ, Η Τριλογία του Ηθοποιού: 2.Cast

theatre

arrivalsdepartures-partsuspended2.jpg

Παρ 08 Ιαν 2016

Μετα-κίνηση, συζήτηση μετά την παράσταση Αφίξεις-Αναχωρήσεις: Σταθμόs 3

θεατρο

Fri 08 Jan 2016

Μετα-κίνηση, συζήτηση μετά την παράσταση Αφίξεις-Αναχωρήσεις: Σταθμόs 3

theatre

davadursite.jpg

Σαβ 02 Ιαν 2016

Davadur! Edo Bouman (Vintage Voudou/NL)

dj set

Sat 02 Jan 2016

Davadur! Edo Bouman (Vintage Voudou/NL)

dj set

ητυρτηςοικ.jpg

Σαβ 02 Ιαν 2016

Ελίζα Σόρογκα, Η τυραννία της οικειότητας

θεατρο

Sat 02 Jan 2016

Ελίζα Σορόγκα, Η τυραννία της οικειότητας

theatre

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21