ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
zombie.jpg

Σαβ 27 Φεβ 2010 - Σαβ 13 Μαρ 2010

Jesus De La Mascara, Undead Shenanigans

προβολη

Sat 27 Feb 2010 - Sat 13 Mar 2010

Jesus De La Mascara, Undead Shenanigans

screening

bottin-small.jpg

Σαβ 13 Μαρ 2010

Bottin

dj set

Sat 13 Mar 2010

Bottin

dj set

joanna-ginger-small.jpg

Παρ 12 Μαρ 2010

Mr Z., Plan 59 & Eclectic Guitars

dj set

Fri 12 Mar 2010

Mr Z., Plan 59 & Eclectic Guitars

dj set

flyinglotus.jpg

Σαβ 06 Μαρ 2010

Flying Lotus, King Midas Sound, The Bug, Jamie Vex'd

συναυλια / dj set

Sat 06 Mar 2010

Flying Lotus, King Midas Sound, The Bug, Vex'd

concert / dj set

goldie.jpg

Παρ 05 Μαρ 2010

Goldie vs Randall (Metalheadz)

dj set

Fri 05 Mar 2010

Goldie vs Randall (Metalheadz)

dj set

scottsdalecentperfarts05.jpg

Σαβ 20 Φεβ 2010 - Κυρ 28 Φεβ 2010

Σεμινάριο Παραστατικών Τεχνών

σεμιναριο

Sat 20 Feb 2010 - Sun 28 Feb 2010

Σεμινάριο Παραστατικών Τεχνών

seminar

robotnick00web.jpg

Σαβ 27 Φεβ 2010

Alexander Robotnick (IT) & Alden Tyrell (NL)

συναυλια / dj set

Sat 27 Feb 2010

Alexander Robotnick (IT) & Alden Tyrell (NL)

concert / dj set

soomt.jpg

Παρ 26 Φεβ 2010

Jahtari Soundsystem w/ mc SoomT & disrupt

συναυλια / dj set

Fri 26 Feb 2010

Disrupt (DE) & mc Soom T (UK) (Jahtari Records) – Live

concert / dj set

dsc_0029_pola01.jpg

Τετ 23 Σεπ 2009 - Τετ 24 Φεβ 2010

Photoharrie

dj set

Wed 23 Sep 2009 - Wed 24 Feb 2010

Photoharrie

dj set

xesus-feb-kangiounting.jpg

Σαβ 06 Φεβ 2010 - Σαβ 20 Φεβ 2010

Jesus De La Mascara, All I see, is Blood in NYC

προβολη

Sat 06 Feb 2010 - Sat 20 Feb 2010

Jesus De La Mascara's Backroom Sermon presents All I see, is Blood in NYC

screening

soulphictionweb.jpg

Σαβ 20 Φεβ 2010

SoulPhiction (DE)

dj set

Sat 20 Feb 2010

Soulphiction

dj set

kode9.jpg

Παρ 19 Φεβ 2010

Joker & Kode 9

συναυλια / dj set

Fri 19 Feb 2010

Joker & Kode 9

concert / dj set

kellsdecoratedinitial.jpg

Τρι 09 Φεβ 2010 - Κυρ 14 Φεβ 2010

Σεμινάριο Ιρλανδικού τραγουδιού

σεμιναριο

Tue 09 Feb 2010 - Sun 14 Feb 2010

Σεμινάριο Ιρλανδικού τραγουδιού

seminar

the-kitsch-bitsch-sweet-heart-candy-heart-postcard-p239923441939079933trdg-400.jpg

Κυρ 14 Φεβ 2010

I ♥ Trashathon

dj set

Sun 14 Feb 2010

Trashathon Valentine's edition

dj set

lootweb.jpg

Σαβ 13 Φεβ 2010

Loot DJs

dj set

Sat 13 Feb 2010

Loot DJs

dj set

phil-source.jpg

Σαβ 13 Φεβ 2010

Phil Source (Source Direct)

dj set

Sat 13 Feb 2010

Phil Source (Source Direct)

dj set

dorianconcept-detail-image.jpg

Παρ 12 Φεβ 2010

Mary Anne Hobbs/ Pinch/ Dorian Concept

συναυλια / dj set

Fri 12 Feb 2010

Mary Anne Hobbs/ Pinch/ Dorian Concept

concert / dj set

videowallsmall.jpg

Πεμ 17 Δεκ 2009 - Τετ 10 Φεβ 2010

Μέρες Ανάγνωσης

εικαστικα

Thu 17 Dec 2009 - Wed 10 Feb 2010

Μέρες Ανάγνωσης

arts

mkultra-seminarlogo.jpg

Παρ 05 Φεβ 2010 - Δευ 08 Φεβ 2010

This is where we meet…

σεμιναριο

Fri 05 Feb 2010 - Mon 08 Feb 2010

This is where we meet…

seminar

sssh-researches2.jpg

Κυρ 07 Φεβ 2010

Sssh (Silent Sound Show)

dj set

Sun 07 Feb 2010

Design walk party

dj set

judex1.jpg

Σαβ 06 Φεβ 2010

NO! presents LES VAMPIRES

dj set

Sat 06 Feb 2010

NO! presents LES VAMPIRES

dj set

mark-eweb.jpg

Παρ 05 Φεβ 2010

Mark E (UK)/ 3 Years Urban Disco (GR) (Chevy & Alexees)

dj set

Fri 05 Feb 2010

Urban Disco 3 years party

dj set

andrew-weatherall.jpg

Σαβ 30 Ιαν 2010

Andrew Weatherall

dj set

Sat 30 Jan 2010

Andrew Weatherall

dj set

voidstory7-tim-etchells-s.jpg

Σαβ 30 Ιαν 2010

Εργαστήριο με τους Forced Entertainment

σεμιναριο

Sat 30 Jan 2010

Εργαστήριο με τους Forced Entertainment

seminar

istanbulclubauf2.jpg

Σαβ 30 Ιαν 2010

Legowelt @ Bios Basement

dj set

Sat 30 Jan 2010

Legowelt @ Bios Basement

dj set

mascara-hooligansstobios.jpg

Σαβ 16 Ιαν 2010 - Σαβ 30 Ιαν 2010

Jesus De La Mascara, You're not singing anymore

προβολη

Sat 16 Jan 2010 - Sat 30 Jan 2010

Jesus De La Mascara's Backroom Sermon presents You're not singin anymore

screening

voidstory9-tim-etchells-s.jpg

Πεμ 28 Ιαν 2010 - Σαβ 30 Ιαν 2010

Forced Entertainment, Void Story

θεατρο

Thu 28 Jan 2010 - Sat 30 Jan 2010

Forced Entertainment, Void Story

theatre

votel-phonograph.jpg

Παρ 29 Ιαν 2010

Andy Votel

dj set

Fri 29 Jan 2010

Andy Votel

dj set

tmm-pins-web.jpg

Σαβ 23 Ιαν 2010 - Κυρ 24 Ιαν 2010

The Meet Market

φεστιβαλ

Sat 23 Jan 2010 - Sun 24 Jan 2010

The Meet Market

festival

vladislavdelayquartet-dispatch2009-06.jpg

Παρ 22 Ιαν 2010

Vladislav Delay Quartet Mika Vainio(Pan Sonic),Lucio Capece,Derek Shirley

συναυλια

Fri 22 Jan 2010

Vladislav Delay Quartet

concert

statik-small.jpg

Παρ 22 Ιαν 2010

Improvize (Chevy/ Urban Disco, Quantized & Mr. Statik/ Bpitch Control)

dj set

Fri 22 Jan 2010

Lemos (live) & Improvise (dj set)

dj set

46161183-0b11-f321-de1270410f8c4e6a.jpg

Κυρ 17 Ιαν 2010

Darryl “DMC” McDaniels

συναυλια

Sun 17 Jan 2010

Darryl “DMC” McDaniels

concert

i_ptosi_3___bios_s.jpg

Παρ 13 Νοε 2009 - Σαβ 16 Ιαν 2010

Blind spot, Η πτώση

θεατρο

Fri 13 Nov 2009 - Sat 16 Jan 2010

Blind spot, The fall

theatre

black-devil-disco-club-eigh.jpg

Σαβ 16 Ιαν 2010

Black Devil Disco Club

dj set

Sat 16 Jan 2010

Black Devil Disco Club

dj set

cab.jpg

Παρ 15 Ιαν 2010

Cast-a-blast Label Showcase

συναυλια / dj set

Fri 15 Jan 2010

Cast-a-blast Label Showcase

concert / dj set

quartetto-antique-s.jpg

Τετ 13 Ιαν 2010

Modern-e- Quartet/Voluntary Electrocution

συναυλια

Wed 13 Jan 2010

Modern-e- Quartet/Voluntary Electrocution

concert

greg-wilson-450.jpg

Σαβ 09 Ιαν 2010

Greg Wilson

dj set

Sat 09 Jan 2010

Greg Wilson

dj set

xmasbloody.jpg

Σαβ 26 Δεκ 2009 - Σαβ 09 Ιαν 2010

Jesus De La Mascara presents Red Christmas

προβολη

Sat 26 Dec 2009 - Sat 09 Jan 2010

Jesus De La Mascara presents Red Christmas

screening

ed-dmx.jpg

Παρ 08 Ιαν 2010

Dmx Krew Live

συναυλια

Fri 08 Jan 2010

Dmx Krew Live

concert

moon.jpg

Τρι 29 Δεκ 2009 - Τρι 05 Ιαν 2010

Messin' with the Blues

συναυλια

Tue 29 Dec 2009 - Tue 05 Jan 2010

Messing' with the Blues

concert

urbandiscologo.jpg

Σαβ 02 Ιαν 2010

Urban Disco New Year's special

dj set

Sat 02 Jan 2010

Urban Disco New Year's special

dj set

partyscene.jpg

Παρ 01 Ιαν 2010

The Party on New Year's Eve

dj set

Fri 01 Jan 2010

The Party

dj set

longleggedfly9oclock.jpg

Παρ 01 Ιαν 2010

MIGA Set

dj set

Fri 01 Jan 2010

Mi Ga Set

dj set

artwork-images-138991-257061-diane-.jpg

Δευ 28 Δεκ 2009

Terra Exotica

dj set

Mon 28 Dec 2009

Terra Exotica

dj set

karras-s.jpg

Κυρ 27 Δεκ 2009

Chris OD

dj set

Sun 27 Dec 2009

Chris OD

dj set

untitled.jpg

Σαβ 26 Δεκ 2009

Dark Christmas

συναυλια / dj set

Sat 26 Dec 2009

Dark Christmas

concert / dj set

mg-6683.jpg

Παρ 25 Δεκ 2009

Mammy Hot Daddy Cool w/ BNC

συναυλια / dj set

Fri 25 Dec 2009

Mammy Hot Daddy Cool w/ BNC

concert / dj set

torq-control-vinyl-v2008.jpg

Κυρ 20 Δεκ 2009

Athens Record Fair/ Παζάρι δίσκων & cd

φεστιβαλ

Sun 20 Dec 2009

Athens Record Fair/ Vinyl & cd bazaar

festival

flash.jpg

Σαβ 19 Δεκ 2009

Grandmaster Flash

dj set

Sat 19 Dec 2009

Grandmaster Flash

dj set

1545845779-7815ea6427.jpg

Παρ 18 Δεκ 2009

Pan Sonic/ Rob Hall/ Parallel Worlds

συναυλια / dj set

Fri 18 Dec 2009

Pan Sonic/ Rob Hall/ Parallel Worlds

concert / dj set

kopwsh_magweb.jpg

Τρι 20 Οκτ 2009 - Τετ 16 Δεκ 2009

MAG, Κόπωση

θεατρο

Tue 20 Oct 2009 - Wed 16 Dec 2009

MAG, Fatigue

theatre

t_accamera_81_224.jpg

Σαβ 21 Νοε 2009 - Κυρ 13 Δεκ 2009

Architectural Visualization (Archicad & Cinema 4D)

σεμιναριο

Sat 21 Nov 2009 - Sun 13 Dec 2009

Eργαστήριο Architectural Visualization (Archicad & Cinema 4D)

seminar

drillerbackgr.jpg

Σαβ 21 Νοε 2009 - Σαβ 12 Δεκ 2009

Jesus De La Mascara’s Backroom Sermon

προβολη

Sat 21 Nov 2009 - Sat 12 Dec 2009

Jesus De La Mascara’s Backroom Sermon

screening

chevy1.jpg

Σαβ 12 Δεκ 2009

Urban Disco w/ Chevy & Jimmy Jib

dj set

Sat 12 Dec 2009

Urban Disco w/ Chevy & Jimmy Jib

dj set

black-athena-small.jpg

Παρ 11 Δεκ 2009

Black Athena

dj set

Fri 11 Dec 2009

Black Athena

dj set

platforma09.jpg

Πεμ 03 Δεκ 2009 - Κυρ 06 Δεκ 2009

ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΒΙΝΤΕO9

προβολη

Thu 03 Dec 2009 - Sun 06 Dec 2009

PLATFORMA VIDEO9

screening

platform-for-web.jpg

Πεμ 03 Δεκ 2009 - Κυρ 06 Δεκ 2009

Music @ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ 09

συναυλια / dj set

Thu 03 Dec 2009 - Sun 06 Dec 2009

Music @ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ 09

concert / dj set

delinquent-habits-foto1s.jpg

Σαβ 28 Νοε 2009

Delinquent Habits

συναυλια

Sat 28 Nov 2009

Deliquent Habits

concert

33813.jpg

Σαβ 28 Νοε 2009

The Revenge of the Nerd

dj set

Sat 28 Nov 2009

The Revenge of the Nerd

dj set

jesus1.jpg

Παρ 27 Νοε 2009

Trashathon

dj set

Fri 27 Nov 2009

Trashathon

dj set

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21