ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
jesus-mascara.jpg

Παρ 15 Οκτ 2010 - Παρ 29 Οκτ 2010

Jesus Is Back! Look Busy!

προβολη

Fri 15 Oct 2010 - Fri 29 Oct 2010

Jesus Is Back! Look Busy!

screening

zebras-web.jpg

Πεμ 28 Οκτ 2010

Double Face – Zebra Tracks & Mary’s Flower Superhead

συναυλια

Thu 28 Oct 2010

Double Face – Zebra Tracks & Mary’s Flower Superhead

concert

feadz-web.jpg

Τετ 27 Οκτ 2010

The Swiss & DJ Feadz

συναυλια / dj set

Wed 27 Oct 2010

The Swiss & DJ Feadz

concert / dj set

logo-12x12-01.jpg

Τετ 06 Οκτ 2010 - Κυρ 24 Οκτ 2010

Mark Ravenhill, Προϊόν

θεατρο

Wed 06 Oct 2010 - Sun 24 Oct 2010

Mark Ravenhill, Product

theatre

nostalgia77.jpg

Σαβ 23 Οκτ 2010

Nostalgia 77 & DJ Vadim

συναυλια / dj set

Sat 23 Oct 2010

Nostalgia 77 & Dj Vadim (DJ Set)

concert / dj set

starkey-web.jpg

Παρ 22 Οκτ 2010

Starkey, Ital tek & Anneka

συναυλια / dj set

Fri 22 Oct 2010

Starkey, Ital tek & Anneka

concert / dj set

lumiere-brother.jpg

Πεμ 21 Οκτ 2010

Double Face – Lumiere Brother & The Model Spy

συναυλια

Thu 21 Oct 2010

Double Face – Lumiere Brother & The Model Spy

concert

free-the-robots.jpg

Σαβ 16 Οκτ 2010

Truth & Free the Robots

dj set

Sat 16 Oct 2010

Thruth & Free the Robots

dj set

eric-duncan-4.jpg

Παρ 15 Οκτ 2010

Eric Duncan

dj set

Fri 15 Oct 2010

Eric Duncan

dj set

bazooka.jpg

Πεμ 14 Οκτ 2010

Double Face, Bazooka & Precious Metals

συναυλια

Thu 14 Oct 2010

Double Face, Bazooka & Precious Metals

concert

aarhus.jpg

Σαβ 09 Οκτ 2010 - Κυρ 10 Οκτ 2010

Aarhus in Athens

φεστιβαλ

Sat 09 Oct 2010 - Sun 10 Oct 2010

Aarhus in Athens

festival

schack2.jpg

Σαβ 09 Οκτ 2010

Schack vs Blend Mishkin

dj set

Sat 09 Oct 2010

Schack vs Blend Mishkin

dj set

wap283-packshot-web.jpg

Παρ 08 Οκτ 2010

Africa Hitech, Zomby & Actress

συναυλια / dj set

Fri 08 Oct 2010

Africa Hitech, Zomby & Actress

concert / dj set

vassilikos.jpg

Πεμ 07 Οκτ 2010

Double Face, Vassilikos - The Vintage Duet & Egg Hell

συναυλια

Thu 07 Oct 2010

Double Face, Vassilikos - The Vintage Duet & Egg Hell

concert

tareq-web.jpg

Τετ 06 Οκτ 2010

Tareq, Cocoon Release party

συναυλια / dj set

Wed 06 Oct 2010

Tareq, Cocoon Release party

concert / dj set

sillyboy.jpg

Σαβ 02 Οκτ 2010

Sillyboy: Played LP release party

συναυλια / dj set

Sat 02 Oct 2010

Sillyboy: Played LP release party

concert / dj set

diy-logo.jpg

Παρ 24 Σεπ 2010

Velvet D.I.Y.

συναυλια / dj set

Fri 24 Sep 2010

Velvet D.I.Y

concert / dj set

8.jpg

Πεμ 16 Σεπ 2010 - Σαβ 18 Σεπ 2010

8 ΧΡΟΝΙΑ BIOS

συναυλια / dj set

Thu 16 Sep 2010 - Sat 18 Sep 2010

BIOS IS EIGHT

concert / dj set

cinemascope-old.jpg

Πεμ 03 Ιουν 2010 - Κυρ 04 Ιουλ 2010

blitz, Cinemascope

θεατρο

Thu 03 Jun 2010 - Sun 04 Jul 2010

blitz, Cinemascope

theatre

banner.jpg

Δευ 28 Ιουν 2010 - Παρ 02 Ιουλ 2010

Σκηνοθεσία θεάτρου με τον Jorge Saura

σεμιναριο

Mon 28 Jun 2010 - Fri 02 Jul 2010

Σκηνοθεσία θεάτρου με τον Jorge Saura

seminar

au-revoir-simone-1-web.jpg

Τρι 08 Ιουν 2010

Au Revoir Simone

συναυλια

Tue 08 Jun 2010

Au Revoir Simone

concert

prosklisib-01web.jpg

Παρ 28 Μαι 2010

Τρίφωνο

συναυλια

Fri 28 May 2010

Τρίφωνο

concert

picture-39web.jpg

Πεμ 27 Μαι 2010

A Few Ways to Remember

θεατρο

Thu 27 May 2010

A Few Ways to Remember

theatre

hysterika-web.jpg

Σαβ 22 Μαι 2010

Hysterika presents Depeche Mode Party

dj set

Sat 22 May 2010

Hysterika presents Depeche Mode Party

dj set

urbandiscologo.jpg

Σαβ 22 Μαι 2010

Urban Disco Season Closing Party w/ Chevy & guests

dj set

Sat 22 May 2010

Urban Disco Season Closing Party w/ Chevy & guests

dj set

invisible-rockers.jpg

Παρ 21 Μαι 2010

Electro Empire Release Party

συναυλια / dj set

Fri 21 May 2010

Electro Empire Release Party

concert / dj set

doubletrouble-mai-ςεβ.jpg

Πεμ 26 Νοε 2009 - Πεμ 20 Μαι 2010

Dub Le Trouble Πέμπτες @ BIOS

dj set

Thu 26 Nov 2009 - Thu 20 May 2010

Dub Le Trouble Πέμπτες @ BIOS

dj set

t2b-logo-background-web.jpg

Σαβ 15 Μαι 2010

Top 2 Bottom Closing Party

dj set

Sat 15 May 2010

Top 2 Bottom Closing Party

dj set

devilsredcar.jpg

Σαβ 24 Απρ 2010 - Σαβ 15 Μαι 2010

Jesus De La Mascara, Devil's Wheels

προβολη

Sat 24 Apr 2010 - Sat 15 May 2010

Jesus De La Mascara, Devil's Wheels

screening

greg-wilson-450.jpg

Παρ 14 Μαι 2010

Greg Wilson

dj set

Fri 14 May 2010

Greg Wilson

dj set

wilson-playground.jpg

Παρ 14 Μαι 2010

Greg Wilson & Sonic Playground Showcase

συναυλια / dj set

Fri 14 May 2010

Greg Wilson & Sonic Playground Showcase

concert / dj set

sova.jpg

Κυρ 20 Δεκ 2009 - Κυρ 09 Μαι 2010

Οι όπερες των ζητιάνων, Σιωπή, ο Βασιλιάς Ακούει

θεατρο για παιδια

Sun 20 Dec 2009 - Sun 09 May 2010

The Beggars' Operas, Silence, the King is Listening

theatre for children

agoria2.jpg

Παρ 07 Μαι 2010 - Σαβ 08 Μαι 2010

Preworks Event

συναυλια / dj set

Fri 07 May 2010 - Sat 08 May 2010

Pre-Reworks

concert / dj set

saterdei-square-1.jpg

Σαβ 01 Μαι 2010

Saterdei w/ Jimmy Jib, Kaf Gee & Dynamons

dj set

Sat 01 May 2010

Saterdei w/ Jimmy Jib, Kaf Gee & Dynamons

dj set

shopaholiclogo.jpg

Τρι 27 Απρ 2010 - Παρ 30 Απρ 2010

I am a Shop-Aholic

εικαστικα

Tue 27 Apr 2010 - Fri 30 Apr 2010

I am a Shop-Aholic

arts

kai-de-8a-xwrisoyme-pote-1-small.jpg

Τρι 02 Μαρ 2010 - Τετ 28 Απρ 2010

Έβδομη Θύρα, Και δεν θα χωρίσουμε ποτέ

θεατρο

Tue 02 Mar 2010 - Wed 28 Apr 2010

Έβδομη Θύρα, Και δεν θα χωρίσουμε ποτέ

theatre

skitlabbncsmall.jpg

Σαβ 24 Απρ 2010

Skitlab & BnC

dj set

Sat 24 Apr 2010

Skitlab & BnC

dj set

qemists.jpg

Σαβ 24 Απρ 2010

DJ Yoda, Beardyman & Qemists

συναυλια / dj set

Sat 24 Apr 2010

DJ Joda, Beardyman & The Qemists

concert / dj set

motor-city-ensembleb.jpg

Παρ 23 Απρ 2010

Horse Meat Disco & Motor City Drum Ensemble

dj set

Fri 23 Apr 2010

Motor City Drum Ensemble

dj set

mikaelcoverphotograin2web.jpg

Σαβ 17 Απρ 2010

Μιχάλης Δέλτα

συναυλια

Sat 17 Apr 2010

Μιχάλης Δέλτα

concert

dam-funk-2.jpg

Σαβ 17 Απρ 2010

Dam Funk

dj set

Sat 17 Apr 2010

Dam Funk

dj set

mr.jpg

Παρ 16 Απρ 2010

Mr Scruff

dj set

Fri 16 Apr 2010

Mr Scruff (Stage A)

dj set

mills.jpg

Παρ 16 Απρ 2010

Jeff Mills

dj set

Fri 16 Apr 2010

Jeff Mills

dj set

blend-aka-mishkin-cover.jpg

Πεμ 15 Απρ 2010

Press Forward (Remixes) Release Night

dj set

Thu 15 Apr 2010

Press Forward (Remixes) Release Night

dj set

beggarsoperaseminar.jpg

Παρ 09 Απρ 2010 - Κυρ 11 Απρ 2010

Οι όπερες των ζητιάνων, φράση = δράση

σεμιναριο

Fri 09 Apr 2010 - Sun 11 Apr 2010

Όπερες των ζητιάνων, φράση = δράση

seminar

shackleton-thumb.jpg

Σαβ 10 Απρ 2010

Skream&Benga, Mala(Digital Mystikz), DarkStar & Shackleton

συναυλια / dj set

Sat 10 Apr 2010

Shackleton, DarkStar, Mala(Digital Mystikz), Skream&Benga

concert / dj set

bruzli.jpg

Σαβ 20 Μαρ 2010 - Σαβ 10 Απρ 2010

Jesus De La Mascara, Ninja Vs Bruce to the Death

προβολη

Sat 20 Mar 2010 - Sat 10 Apr 2010

Jesus De La Mascara, Ninja Vs Bruce to the Death

screening

felizol-the-boy-web.jpg

Παρ 09 Απρ 2010

Exposed by Observers, Nτeιβιντ, Felizol and The Boy

συναυλια / dj set

Fri 09 Apr 2010

Exposed by Observers, Nτειβιντ, Felizol and The Boy

concert / dj set

velvet-for-site.jpg

Δευ 29 Μαρ 2010 - Τετ 31 Μαρ 2010

Velvet Festival

φεστιβαλ

Mon 29 Mar 2010 - Wed 31 Mar 2010

Velvet Festival

festival

1984pics-016web.jpg

Παρ 12 Φεβ 2010 - Κυρ 28 Μαρ 2010

1984

θεατρο

Fri 12 Feb 2010 - Sun 28 Mar 2010

1984

theatre

bakxes-p.jpg

Παρ 05 Φεβ 2010 - Κυρ 28 Μαρ 2010

Χορίαμβος, Βάκχες

θεατρο

Fri 05 Feb 2010 - Sun 28 Mar 2010

Χορίαμβος, Βάκχες

theatre

saterdei-square-1.jpg

Σαβ 27 Μαρ 2010

Saterdei w/ Jimmy Jib, Dynamons & Paul

dj set

Sat 27 Mar 2010

Saterdei w/ Jimmy Jib, Dynamons & Paul

dj set

sssh-researches2.jpg

Παρ 26 Μαρ 2010

Sssh (Silent Sound Show)

dj set

Fri 26 Mar 2010

Sssh (Silent Sound Show)

dj set

site.jpg

Πεμ 25 Μαρ 2010

Μέντα

συναυλια

Thu 25 Mar 2010

Μέντα

concert

mkultra-03134ss.jpg

Τρι 26 Ιαν 2010 - Τετ 24 Μαρ 2010

ΜKULTRA Αντίστροφη Μέτρηση (A Guide to getting lost Vol. 2)

θεατρο

Tue 26 Jan 2010 - Wed 24 Mar 2010

ΜKULTRA Αντίστροφη Μέτρηση (A Guide to getting lost Vol. 2)

theatre

robswift2-799537.jpg

Τετ 24 Μαρ 2010

Rob Swift

dj set

Wed 24 Mar 2010

Rob Swift

dj set

altern-8.jpg

Σαβ 20 Μαρ 2010

LIQUID & Mark Archer (Altern8)

dj set

Sat 20 Mar 2010

Altern8

dj set

fantastikoihxoi.jpg

Παρ 19 Μαρ 2010

Urban Disco w/ Chevy & Fantastikoi Hxoi

συναυλια / dj set

Fri 19 Mar 2010

Urban Disco w/ Chevy & Fantastikoi Hxoi

concert / dj set

bottin-small.jpg

Σαβ 13 Μαρ 2010

Bottin

dj set

Sat 13 Mar 2010

Bottin

dj set

onehandedmusic.jpg

Σαβ 13 Μαρ 2010

One Handed Music Showcase

συναυλια / dj set

Sat 13 Mar 2010

One Handed Music Showcase

concert / dj set

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21