ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
espiritudelacolmena.jpg

Σαβ 22 Οκτ 2011

The Spirit of the Beehive

προβολη

Sat 22 Oct 2011

The Spirit of the Beehive

screening

keep-shelly-in-athens-web.jpg

Σαβ 22 Οκτ 2011

Keep Shelly in Athens (live)

συναυλια

Sat 22 Oct 2011

Keep Shelly in Athens (live)

concert

bnc.jpg

Παρ 21 Οκτ 2011

BnC

dj set

Fri 21 Oct 2011

BnC

dj set

espeekay.jpg

Πεμ 20 Οκτ 2011

Espeekay

dj set

Thu 20 Oct 2011

Espeekay

dj set

point-break.jpg

Σαβ 15 Οκτ 2011

Point Break

προβολη

Sat 15 Oct 2011

Point Break

screening

anna-mystic-web.jpg

Σαβ 15 Οκτ 2011

Anna Mystic

dj set

Sat 15 Oct 2011

Anna Mystic

dj set

hector-promo-edit-peter-kempter.jpg

Σαβ 15 Οκτ 2011

Poets of Rhythm (live)

συναυλια

Sat 15 Oct 2011

Poets of Rhythm (live)

concert

cayetano.jpg

Παρ 14 Οκτ 2011

Cayetano

dj set

Fri 14 Oct 2011

Cayetano

dj set

blcpitch-1.jpg

Πεμ 13 Οκτ 2011

Blckpitch

dj set

Thu 13 Oct 2011

Blckpitch

dj set

dirtybeaches4.jpg

Τρι 11 Οκτ 2011

Dirty Beaches

συναυλια

Tue 11 Oct 2011

Dirty Beaches

concert

stamp.jpg

Παρ 07 Οκτ 2011 - Κυρ 09 Οκτ 2011

Tell-a-Story

φεστιβαλ

Fri 07 Oct 2011 - Sun 09 Oct 2011

Tell-a-Story

festival

play-mo-web.jpg

Σαβ 08 Οκτ 2011

Play Mo

dj set

Sat 08 Oct 2011

Play Mo

dj set

bubbles.jpg

Παρ 07 Οκτ 2011

Tell-a-Story opening party w/ Dr. Orange & Mr. Bios

dj set

Fri 07 Oct 2011

Tell-a-Story opening party w/ Dr. Orange & Mr. Bios

dj set

harris-funxion.jpg

Παρ 07 Οκτ 2011

Harris Funxion

dj set

Fri 07 Oct 2011

Harris Funxion

dj set

kill-emil.jpg

Πεμ 06 Οκτ 2011

Kill Emil

dj set

Thu 06 Oct 2011

Kill Emil

dj set

tim-etchells-video-works.jpg

Παρ 30 Σεπ 2011 - Κυρ 02 Οκτ 2011

Tim Etchells, Video Works

προβολη

Fri 30 Sep 2011 - Sun 02 Oct 2011

Tim Etchells, Video Works

screening

tomorrow-parties.jpg

Παρ 30 Σεπ 2011 - Κυρ 02 Οκτ 2011

Forced Entertainment, Tomorrow’s Parties

θεατρο

Fri 30 Sep 2011 - Sun 02 Oct 2011

Forced Entertainment, Tomorrow’s Parties

theatre

blend.jpg

Σαβ 01 Οκτ 2011

Blend Mishkin

dj set

Sat 01 Oct 2011

Blend Mishkin

dj set

maria-minerva.jpg

Σαβ 01 Οκτ 2011

Maria Minerva

συναυλια

Sat 01 Oct 2011

Maria Minerva

concert

mr-soundproof.jpg

Παρ 30 Σεπ 2011

Mr. Soundproof

dj set

Fri 30 Sep 2011

Mr. Soundproof

dj set

santo.jpg

Πεμ 29 Σεπ 2011

DJ Santo

dj set

Thu 29 Sep 2011

Santo

dj set

banner.jpg

Σαβ 24 Σεπ 2011 - Τετ 28 Σεπ 2011

Μεθοδολογία σκηνοθεσίας θεάτρου με τον Jorge Saura

σεμιναριο

Sat 24 Sep 2011 - Wed 28 Sep 2011

Μεθοδολογία σκηνοθεσίας θεάτρου με τον Jorge Saura

seminar

phunk-sinatra.jpg

Σαβ 24 Σεπ 2011

Phunk Sinatra

dj set

Sat 24 Sep 2011

Phunk Sinatra

dj set

jacky-murda.jpg

Σαβ 24 Σεπ 2011

Jacky Murda w/ Mammy Hot Daddy Cool

dj set

Sat 24 Sep 2011

Jacky Murda w/ Mammy Hot Daddy Cool

dj set

balloons.jpg

Πεμ 15 Σεπ 2011

Silvio De Gracia, Hyper Body & Urban Disturbance

προβολη

Thu 15 Sep 2011

Silvio De Gracia, Hyper Body & Urban Disturbance

screening

warren-ellis.jpg

Παρ 09 Σεπ 2011

Warren Ellis: Captured Ghosts

προβολη

Fri 09 Sep 2011

Warren Ellis: Captured Ghosts

screening

opus-ruttmann.jpg

Παρ 22 Ιουλ 2011

Sssh! NO! Silent Movies Party

προβολη

Fri 22 Jul 2011

Sssh! NO! Silent Movies Party

screening

germaniko-poster-cleo.jpg

Πεμ 21 Ιουλ 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Cleo from 5 to 7

προβολη

Thu 21 Jul 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Cleo

screening

lesdemoisellesderochefortles-demoiselles-de-rochefort-i.jpg

Πεμ 14 Ιουλ 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Les Demoiselles de Rochefort

προβολη

Thu 14 Jul 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Les Demoiselles de Rochefort

screening

mc-supernatural.jpg

Πεμ 07 Ιουλ 2011

MC Supernatural

συναυλια

Thu 07 Jul 2011

MC Supernatural

concert

mother-joan-of-the-angels-1961.jpg

Πεμ 07 Ιουλ 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Mother Joan Of The Angels

προβολη

Thu 07 Jul 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Mother Joan Of The Angels

screening

thirdpartofthenight.jpg

Παρ 01 Ιουλ 2011

Sssh! NO! Silent Movies, The Third Part of the Night

προβολη

Fri 01 Jul 2011

Sssh! NO! Silent Movies, The Third Part of the Night

screening

25-06-net-web.jpg

Σαβ 25 Ιουν 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Lunar Miasma & Good Luck Mr. Gorsky

συναυλια

Sat 25 Jun 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Lunar Miasma & Good Luck Mr. Gorsky

concert

daisies.jpg

Παρ 24 Ιουν 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Daisies

προβολη

Fri 24 Jun 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Daisies

screening

18-06-site.jpg

Σαβ 18 Ιουν 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Nalyssa Green & Violet Louise

συναυλια

Sat 18 Jun 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Nalyssa Green & Violet Louise

concert

opus-ruttmann.jpg

Παρ 17 Ιουν 2011

Sssh! NO! Silent Movies, βραδιά ταινιών μικρού μήκους

προβολη

Fri 17 Jun 2011

Sssh! NO! Silent Movies, βραδιά ταινιών μικρού μήκους

screening

herostratus-web.jpg

Παρ 17 Ιουν 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Herostratus

προβολη

Fri 17 Jun 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Herostratus

screening

zoo-art-fair.jpg

Κυρ 08 Μαι 2011 - Κυρ 12 Ιουν 2011

Τέχνη & Πειραματισμός (μια εισαγωγή)

σεμιναριο

Sun 08 May 2011 - Sun 12 Jun 2011

Τέχνη & Πειραματισμός (μια εισαγωγή)

seminar

11-06-cinematheque.jpg

Σαβ 11 Ιουν 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Sister Overdrive & Syndromes

συναυλια

Sat 11 Jun 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Sister Overdrive & Kosths Khlymhs

concert

swan-theatre-photo.jpg

Δευ 06 Ιουν 2011 - Παρ 10 Ιουν 2011

Σκηνοθεσία θεάτρου με τον Luis Maluenda

σεμιναριο

Mon 06 Jun 2011 - Fri 10 Jun 2011

Σκηνοθεσία θεάτρου με τον Luis Maluenda

seminar

holy-mountain.jpg

Παρ 10 Ιουν 2011

Sssh! NO! Silent Movies, The Holy Mountain

προβολη

Fri 10 Jun 2011

Sssh! NO! Silent Movies, The Holy Mountain

screening

04-06-netsmall.jpg

Σαβ 04 Ιουν 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Matteus & Forvitinn

συναυλια

Sat 04 Jun 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Matteus & Forvitinn

concert

sonicplayground.jpg

Σαβ 04 Ιουν 2011

Sonic Playground Studio live

συναυλια

Sat 04 Jun 2011

Sonic Playground Studio live

concert

valerie.jpg

Παρ 03 Ιουν 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Valerie and Her Week of Wonders

προβολη

Fri 03 Jun 2011

Sssh! NO! Silent Movies, Valerie and Her Week of Wonders

screening

busart.jpg

Κυρ 29 Μαι 2011

Συνάντηση δικτύου παραστατικών τεχνών busart

σεμιναριο

Sun 29 May 2011

Συνάντηση δικτύου παραστατικών τεχνών busart

seminar

nobody-else.jpg

Σαβ 14 Μαι 2011 - Κυρ 29 Μαι 2011

No Body Else

θεατρο

Sat 14 May 2011 - Sun 29 May 2011

Nobody Else

theatre

neonnight.jpg

Σαβ 28 Μαι 2011

Neon Nights

dj set

Sat 28 May 2011

Neon Nights

dj set

Γιος-της-Αφής.jpg

Σαβ 28 Μαι 2011

Γιος της Αφής (live)

συναυλια

Sat 28 May 2011

Γιος της Αφής

concert

cinematek-music.jpg

Σαβ 28 Μαι 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Τάσο Στάμου & Γεώργιο Καραμανωλάκη

συναυλια

Sat 28 May 2011

Cinematheque Audio Visual w/ Τάσο Στάμου & Γεώργιο Καραμανωλάκη

concert

reks.jpg

Παρ 27 Μαι 2011

Reks (live)

συναυλια

Fri 27 May 2011

Reks (live)

concert

bios-210511-.jpg

Σαβ 21 Μαι 2011

As Trash As It Gets Party Vol.2

dj set

Sat 21 May 2011

As Trash As It Gets Party Vol.2

dj set

future-scratch-2.jpg

Σαβ 08 Ιαν 2011 - Σαβ 21 Μαι 2011

Blend Mishkin πάνω από το BIOS

dj set

Sat 08 Jan 2011 - Sat 21 May 2011

Blend Mishkin πάνω από το BIOS

dj set

princeachmed2.jpg

Παρ 20 Μαι 2011

Sssh! NO! Silent Movies, The Adventures of Prince Achmed

προβολη

Fri 20 May 2011

Sssh! NO! Silent Movies

screening

yinka.jpg

Παρ 20 Μαι 2011

McYinka & Urbanix, The Great Show

συναυλια

Fri 20 May 2011

McYinka & Urbanix

concert

ifa-recontre.jpg

Τετ 18 Μαι 2011

2η συνάντηση με αφορμή το σύγχρονο θέατρο

θεατρο

Wed 18 May 2011

2η συνάντηση με αφορμή το σύγχρονο θέατρο

theatre

solomos.jpg

Δευ 16 Μαι 2011

G30, Στίχους στους τοίχους

σεμιναριο

Mon 16 May 2011

G30, Στίχους στους τοίχους

seminar

a-new-45.jpg

Παρ 07 Ιαν 2011 - Κυρ 15 Μαι 2011

Mr.Z πάνω από το BIOS

dj set

Fri 07 Jan 2011 - Sun 15 May 2011

Mr.Z above BIOS

dj set

techothings.jpg

Σαβ 14 Μαι 2011

Τεχνοπράγματα

σεμιναριο

Sat 14 May 2011

Τεχνοπράγματα

seminar

cinematheque-sm14-05-net.jpg

Σαβ 14 Μαι 2011

Manekinekod, Melorman & Figurant

συναυλια

Sat 14 May 2011

Cinematheque concerts

concert

half-mute-cover.jpg

Παρ 13 Μαι 2011

Tuxedomoon, Unearthed

συναυλια

Fri 13 May 2011

Tuxedomoon, Unearthed

concert

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21