ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

one-hour-before-the-trip.jpg

Παρ 13 Ιαν 2012

One Hour Before The Trip & Underwaterchess

συναυλια

Fri 13 Jan 2012

One Hour Before The Trip & Underwaterchess

concert

mrs-hcn-sml.jpg

Πεμ 12 Ιαν 2012

mrs HCN

dj set

Thu 12 Jan 2012

mrs HCN

dj set

cayetano.jpg

Σαβ 07 Ιαν 2012

Cayetano

dj set

Sat 07 Jan 2012

Cayetano

dj set

no-pikapena-6-1-keyart.jpg

Παρ 06 Ιαν 2012

ΠΙΚΑΠ ΕΝΑ

dj set

Fri 06 Jan 2012

ΠΙΚΑΠ ΕΝΑ

dj set

funkonami1-web.jpg

Πεμ 05 Ιαν 2012

Funkonami1

dj set

Thu 05 Jan 2012

Funkonami1

dj set

schoolwave.jpg

Τετ 04 Ιαν 2012

Schoolwave

συναυλια

Wed 04 Jan 2012

Schoolwave

concert

giorgos-loot.jpg

Παρ 30 Δεκ 2011

Jay Loot

dj set

Fri 30 Dec 2011

Jay Loot

dj set

img-6056web.jpg

Παρ 30 Δεκ 2011

Old School Night [George Xenios Vs Junior SP]

dj set

Fri 30 Dec 2011

Old School Night [George Xenios Vs Junior SP]

dj set

fresco.jpg

Πεμ 29 Δεκ 2011

Jacque Fresco, Ό,τι αξίζει δεν κοστίζει

σεμιναριο

Thu 29 Dec 2011

Jacque Fresco, Ό,τι αξίζει δεν κοστίζει

seminar

strong.jpg

Πεμ 29 Δεκ 2011

DJ Strong

dj set

Thu 29 Dec 2011

DJ Strong

dj set

schoolwave.jpg

Τετ 28 Δεκ 2011

Schoolwave

συναυλια

Wed 28 Dec 2011

Schoolwave

concert

black-panthers.jpg

Τρι 29 Νοε 2011 - Τρι 27 Δεκ 2011

Fantastic… Volume 2

dj set

Tue 29 Nov 2011 - Tue 27 Dec 2011

Fantastic… Volume 2

dj set

xmas-eve-2011web.jpg

Σαβ 24 Δεκ 2011

XMAS Bash w/ Blend Mishkin

dj set

Sat 24 Dec 2011

XMAS Bash w/ Blend Mishkin

dj set

pancard.jpg

Παρ 23 Δεκ 2011

Panama Cardoon

dj set

Fri 23 Dec 2011

Panama Cardoon

dj set

image-1.jpg

Πεμ 22 Δεκ 2011

Future Shorts

προβολη

Thu 22 Dec 2011

Future Shorts

screening

tsourkoko.jpg

Πεμ 22 Δεκ 2011

tsourkoko

dj set

Thu 22 Dec 2011

tsourkoko

dj set

rock-the-vote-blogovision-2011-poster-785x1110px5.jpg

Πεμ 22 Δεκ 2011

Blogovision 2011

dj set

Thu 22 Dec 2011

Blogovision 2011

dj set

to-idruma-web.jpg

Δευ 07 Νοε 2011 - Τρι 20 Δεκ 2011

AbOvo, To Ίδρυμα

θεατρο

Mon 07 Nov 2011 - Tue 20 Dec 2011

AbOvo, The Institution

theatre

distant-voices-still-lives-family-pose3.jpg

Κυρ 18 Δεκ 2011

Distant Voices, Still Lives

προβολη

Sun 18 Dec 2011

Distant Voices, Still Lives

screening

misuse-web.jpg

Σαβ 17 Δεκ 2011

Misuse

συναυλια

Sat 17 Dec 2011

Misuse

concert

butcher.jpg

Σαβ 17 Δεκ 2011

DJ Butcher

dj set

Sat 17 Dec 2011

DJ Butcher

dj set

sat-17-dec-web.jpg

Σαβ 17 Δεκ 2011

Matteus, Naono & Melorman

συναυλια

Sat 17 Dec 2011

Matteus, Naono & Melorman

concert

hauntedmk2.jpg

Παρ 16 Δεκ 2011

Haunted Bass

dj set

Fri 16 Dec 2011

Haunted Bass

dj set

prokopis-doukas.jpg

Παρ 16 Δεκ 2011

Prokopis Doukas

dj set

Fri 16 Dec 2011

Prokopis Doukas

dj set

mrs-hcn-sml.jpg

Πεμ 15 Δεκ 2011

mrs HCN

dj set

Thu 15 Dec 2011

mrs HCN

dj set

glownibone-web.jpg

Τρι 13 Δεκ 2011 - Πεμ 15 Δεκ 2011

Glow Mi Bone

εικαστικα

Tue 13 Dec 2011 - Thu 15 Dec 2011

Glow Mi Bone

arts

rainbow-eyes-by-unidan.jpg

Τετ 14 Δεκ 2011

G30, Ελλάδα, μια εικόνα ευτυχίας, από τη θεωρία στην πράξη

σεμιναριο

Wed 14 Dec 2011

G30, Ελλάδα, μια εικόνα ευτυχίας, από τη θεωρία στην πράξη

seminar

1.jpg

Δευ 31 Οκτ 2011 - Τρι 13 Δεκ 2011

Ομάδα Universalia, The Forest

θεατρο

Mon 31 Oct 2011 - Tue 13 Dec 2011

Ομάδα Universallia, The Forest

theatre

cocoa-brovaz.jpg

Κυρ 11 Δεκ 2011

Smif-N-Wessun (Cocoa Brovaz )

συναυλια

Sun 11 Dec 2011

Smif-N-Wessun (Cocoa Brovaz )

concert

celia.jpg

Κυρ 11 Δεκ 2011

Celia

προβολη

Sun 11 Dec 2011

Celia

screening

trashy-cord.jpg

Σαβ 10 Δεκ 2011

Nokalypse & Trashy Cord

συναυλια

Sat 10 Dec 2011

Nokalypse & Trashy Cord

concert

joshtpearson-4.jpg

Σαβ 10 Δεκ 2011

Josh T. Pearson

συναυλια

Sat 10 Dec 2011

An evening with Josh T. Pearson

concert

mhdc-web.jpg

Σαβ 10 Δεκ 2011

Mammy Hot Daddy Cool (Anna Mystic & Blend Mishkin)

dj set

Sat 10 Dec 2011

Mammy Hot Daddy Cool

dj set

melik2.jpg

Παρ 09 Δεκ 2011

JMelik

dj set

Fri 09 Dec 2011

JMelik

dj set

espeekay.jpg

Πεμ 08 Δεκ 2011

Espeekay

dj set

Thu 08 Dec 2011

Espeekay

dj set

tourism.jpg

Τετ 07 Δεκ 2011

G30, Ο Τουρισμός χτες, σήμερα, αύριο

σεμιναριο

Wed 07 Dec 2011

G30, Ο Τουρισμός χτες, σήμερα, αύριο

seminar

rockhard-bastards.jpg

Κυρ 04 Δεκ 2011

Rockhard Bastards

συναυλια

Sun 04 Dec 2011

Rockhard Bastards

concert

alifeareatssoul.jpg

Κυρ 04 Δεκ 2011

Ali: Fear Eats the Soul

προβολη

Sun 04 Dec 2011

Ali: Fear Eats the Soul

screening

egsun-web.jpg

Σαβ 03 Δεκ 2011

Egsun & No Clear Mind

συναυλια

Sat 03 Dec 2011

Egsun & No Clear Mind

concert

kingelephantcover.jpg

Σαβ 03 Δεκ 2011

King Elephant

συναυλια

Sat 03 Dec 2011

King Elephant

concert

palovmishkin.jpg

Σαβ 03 Δεκ 2011

Palov

dj set

Sat 03 Dec 2011

Palov

dj set

no.jpg

Παρ 02 Δεκ 2011

ΠΙΚΑΠ1

dj set

Fri 02 Dec 2011

ΠΙΚΑΠ1

dj set

santo.jpg

Πεμ 01 Δεκ 2011

DJ Santo

dj set

Thu 01 Dec 2011

DJ Santo

dj set

the-great-dictator-charlie-chaplin.jpg

Τετ 30 Νοε 2011

G30, Ο Μεγάλος Δικτάτωρ: Από το 1940, στο 2011

προβολη

Wed 30 Nov 2011

G30, Ο μεγάλος δικτάτωρ

screening

1171423308.jpg

Κυρ 27 Νοε 2011

When a Woman Ascends the Stairs

προβολη

Sun 27 Nov 2011

When a Woman Ascends the Stairs

screening

photo-psi-cluster.jpg

Τρι 22 Νοε 2011 - Σαβ 26 Νοε 2011

PSi Regional Research Cluster

σεμιναριο

Tue 22 Nov 2011 - Sat 26 Nov 2011

PSi Regional Research Cluster

seminar

chevy1.jpg

Σαβ 26 Νοε 2011

Chevy

dj set

Sat 26 Nov 2011

Chevy

dj set

leon.jpg

Σαβ 26 Νοε 2011

Leon (live)

συναυλια

Sat 26 Nov 2011

Leon (live)

concert

cayetano.jpg

Παρ 25 Νοε 2011

Cayetano

dj set

Fri 25 Nov 2011

Cayetano

dj set

a-new-45.jpg

Πεμ 24 Νοε 2011

Mr. Z

dj set

Thu 24 Nov 2011

Mr. Z

dj set

crisis.jpg

Τετ 23 Νοε 2011

G30, Kρίσεις του παγκόσμιου καπιταλισμού κατά την Ελληνική μεταπολίτευση

σεμιναριο

Wed 23 Nov 2011

G30, Kρίσεις του παγκόσμιου καπιταλισμού κατά την ελληνική μεταπολίτευση

seminar

spectacle-web.jpg

Πεμ 03 Νοε 2011 - Κυρ 20 Νοε 2011

Vasistas, Spectacle

θεατρο

Thu 03 Nov 2011 - Sun 20 Nov 2011

Vasistas, Spectacle

theatre

yeux-sans-visage.jpg

Κυρ 20 Νοε 2011

Eyes Without a Face

προβολη

Sun 20 Nov 2011

Eyes Without a Face

screening

tardieu.jpg

Πεμ 13 Οκτ 2011 - Κυρ 20 Νοε 2011

Ομάδα Όριο, Jean Tardieu, ..σου ‘πα…μου ‘πες

θεατρο

Thu 13 Oct 2011 - Sun 20 Nov 2011

Ομάδα Όριο, Jean Tardieu, ..σου ‘πα…μου ‘πες

theatre

lego-boy.jpg

Κυρ 20 Νοε 2011

Τimewarp & Legoboy

dj set

Sun 20 Nov 2011

Τimewarp & Legoboy

dj set

blend-s.jpg

Σαβ 19 Νοε 2011

Blend Mishkin

dj set

Sat 19 Nov 2011

Blend Mishkin

dj set

vanishing-mirror-pill-oh-web2.jpg

Σαβ 19 Νοε 2011

Pill-Oh (Hior Chronik & Zinovia) & Melorman

συναυλια

Sat 19 Nov 2011

Chronic & Melorman

concert

ema-2.jpg

Σαβ 19 Νοε 2011

EMA

συναυλια

Sat 19 Nov 2011

EMA

concert

bnc-cast-a-blast.jpg

Παρ 18 Νοε 2011

BnC

dj set

Fri 18 Nov 2011

BnC

dj set

democrates.jpg

Πεμ 17 Νοε 2011

Demo Crates

dj set

Thu 17 Nov 2011

Demo Crates

dj set

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22