ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
tangowerk-pressefoto-01-09-12-copy.jpg

Σαβ 06 Οκτ 2012

ΤANGOWERK by NHOAH

συναυλια / dj set

Sat 06 Oct 2012

ΤANGOWERK by NHOAH

concert / dj set

boogie-rockaz.jpg

Παρ 05 Οκτ 2012

Blend Mishkin & Boogie Rockaz

dj set

Fri 05 Oct 2012

Boogie Rockaz & Blend Mishkin

dj set

coy-live.jpg

Πεμ 04 Οκτ 2012

Cult of Youth

συναυλια

Thu 04 Oct 2012

Cult of Youth

concert

mf-doomsmall.jpg

Σαβ 29 Σεπ 2012

MF DOOM

συναυλια

Sat 29 Sep 2012

MF DOOM

concert

butcher.jpg

Παρ 28 Σεπ 2012

DJ Butcher & Timewarp

dj set

Fri 28 Sep 2012

DJ Butcher & Timewarp

dj set

daddyg-site.jpg

Σαβ 22 Σεπ 2012

Daddy G

dj set

Sat 22 Sep 2012

Daddy G

dj set

sbastientelliermygodisb.jpg

Παρ 21 Σεπ 2012

Sebastien Tellier

συναυλια

Fri 21 Sep 2012

Sebastien Tellier live (Record Makers/FR)

concert

sos-crew-site.jpg

Σαβ 15 Σεπ 2012

S.ave O.ur S.ouls

προβολη

Sat 15 Sep 2012

S.ave O.ur S.ouls

screening

oughlogo-perspective.jpg

Σαβ 15 Σεπ 2012

Ough 00 Launch Party

εικαστικα

Sat 15 Sep 2012

Ough 00 Launch Party

arts

mixtape-sept14-small.jpg

Παρ 14 Σεπ 2012

Mixtapin' [at] the terrace

dj set

Fri 14 Sep 2012

Mixtapin' @ the terrace

dj set

chali2na.jpg

Κυρ 09 Σεπ 2012

Chali 2na

συναυλια / dj set

Sun 09 Sep 2012

Chali 2na

concert / dj set

the-terrace.jpg

Παρ 07 Σεπ 2012 - Σαβ 08 Σεπ 2012

Back to BIOS Weekend!

dj set

Fri 07 Sep 2012 - Sat 08 Sep 2012

Back to BIOS Weekend!

dj set

clarinet-summit.jpg

Παρ 31 Αυγ 2012

Clarinet Summit

συναυλια

Fri 31 Aug 2012

Clarinet Summit

concert

cocktail2.jpg

Πεμ 26 Ιουλ 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Cocktail Closing Party

προβολη

Thu 26 Jul 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Cocktail Closing Party

screening

planet-of-the-apes-1968.jpg

Πεμ 19 Ιουλ 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Planet of the Apes

προβολη

Thu 19 Jul 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Planet of the Apes

screening

mad-max.jpg

Πεμ 05 Ιουλ 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Mad Max

προβολη

Thu 05 Jul 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Mad Max

screening

banner-mobile-apps.jpg

Δευ 02 Ιουλ 2012

Εφαρμογιάδα 2012

φεστιβαλ

Mon 02 Jul 2012

Εφαρμογιάδα

festival

jaguar-earth.png

Σαβ 26 Μαι 2012 - Κυρ 01 Ιουλ 2012

MYBE project

σεμιναριο

Sat 26 May 2012 - Sun 01 Jul 2012

MYBE project

seminar

to-telos-tou-kosmou-web.jpeg

Τετ 27 Ιουν 2012 - Κυρ 01 Ιουλ 2012

Το τέλος του κόσμου

θεατρο

Wed 27 Jun 2012 - Sun 01 Jul 2012

The end of the world

theatre

mf-doomsmall.jpg

Παρ 29 Ιουν 2012

MF DOOM

συναυλια

Fri 29 Jun 2012

MF Doom

concert

theylive-a.jpg

Πεμ 28 Ιουν 2012

Sssh! NO! Silent Movies, They Live

προβολη

Thu 28 Jun 2012

Sssh! NO! Silent Movies, They Live

screening

box-site.jpg

Τετ 13 Ιουν 2012 - Σαβ 23 Ιουν 2012

Το Κουτί

εικαστικα

Wed 13 Jun 2012 - Sat 23 Jun 2012

Το Κουτί

arts

sukh-knight.jpg

Παρ 22 Ιουν 2012

Grimey Joe's Collective Launch Party

dj set

Fri 22 Jun 2012

Grimey Joye's Collective Launch Party w/ Sukh Knight (UK)

dj set

koza-mostra-site.jpg

Πεμ 21 Ιουν 2012

Kosa Mostra

συναυλια

Thu 21 Jun 2012

Kosa Mostra

concert

hunger-detail1.jpg

Πεμ 21 Ιουν 2012

Sssh! NO! Silent Movies, The Hunger

προβολη

Thu 21 Jun 2012

Sssh! NO! Silent Movies, The Hunger

screening

nobody-s-perfetc-web.jpg

Σαβ 16 Ιουν 2012

Nobody’s Perfetc

προβολη

Sat 16 Jun 2012

Nobody’s Perfetc

screening

altered2.jpg

Πεμ 14 Ιουν 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Altered States

προβολη

Thu 14 Jun 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Altered States

screening

trash-art-logo.jpg

Σαβ 09 Ιουν 2012 - Κυρ 10 Ιουν 2012

Trash Art

εικαστικα

Sat 09 Jun 2012 - Sun 10 Jun 2012

Trash Art

arts

kirilof-site.jpg

Πεμ 24 Μαι 2012 - Κυρ 10 Ιουν 2012

Ο Θεός Κυρίλοφ

θεατρο

Thu 24 May 2012 - Sun 10 Jun 2012

God Kirilov

theatre

1200-videodrome.jpg

Πεμ 07 Ιουν 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Videodrome

προβολη

Thu 07 Jun 2012

Sssh! NO! Silent Movies,

screening

peter-mcintyre-western-desert-tank-battle-ink.jpg

Τετ 06 Ιουν 2012

G30, Οι Αραβοϊσραηλινοί Πόλεμοι του Chaim Herzog

σεμιναριο

Wed 06 Jun 2012

G30, Οι Αραβοϊσραηλινοί Πόλεμοι του Chaim Herzog

seminar

ough-square.jpg

Σαβ 02 Ιουν 2012

Ough! Magazine Launch Party

εικαστικα

Sat 02 Jun 2012

Ough! Magazine Launch Party

arts

marlia-small.jpg

Παρ 01 Ιουν 2012

Marlia open project 'Realisation of Thyself I’

συναυλια

Fri 01 Jun 2012

Marlia open project 'Realisation of Thyself I’

concert

akira.jpg

Πεμ 31 Μαι 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Akira

προβολη

Thu 31 May 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Akira

screening

vbb-logo-transparent-copy.jpg

Κυρ 27 Μαι 2012

Vespa Brahami Boys

φεστιβαλ

Sun 27 May 2012

Vespa Brahami Boys

festival

kuedo-laurel-small.jpg

Κυρ 27 Μαι 2012

Ough Bassrunners: Kuedo & Laurel Halo

συναυλια / dj set

Sun 27 May 2012

Ough Bassrunners: Kuedo & Laurel Halo

concert / dj set

outlook-boat-party.jpeg

Σαβ 26 Μαι 2012

Athens Outlook 2012 Launch Party w/ Jack Sparrow (Tectonic/UK)

συναυλια / dj set

Sat 26 May 2012

Athens Outlook 2012 Launch Party with Jack Sparrow (Tectonic/UK)

concert / dj set

diy-fest.jpg

Παρ 25 Μαι 2012

DIY Festival w/ Tareq, Ilia Darlin & Marina Satti

συναυλια / dj set

Fri 25 May 2012

DIY Festival, Tareq, Ilia Darlin & Marina Satti

concert / dj set

koolkeith.jpg

Πεμ 24 Μαι 2012

Kool Keith w/ Kutmasta Kurt

συναυλια / dj set

Thu 24 May 2012

Kool Keith w/ Kutmasta Kurt

concert / dj set

thx-1138-1970-13-g.jpg

Πεμ 24 Μαι 2012

Sssh! NO! Silent Movies, TXH1138

προβολη

Thu 24 May 2012

Sssh! NO! Silent Movies, TXH1138

screening

hamlet-site.jpg

Δευ 23 Απρ 2012 - Τρι 22 Μαι 2012

Άμλετ

θεατρο

Mon 23 Apr 2012 - Tue 22 May 2012

Άμλετ

theatre

anna-mystic-small.jpg

Κυρ 20 Μαι 2012

Anna Mystic

dj set

Sun 20 May 2012

Anna Mystic

dj set

bob-green.jpg

Τετ 16 Μαι 2012 - Κυρ 20 Μαι 2012

Bob Theatre Festival

φεστιβαλ

Wed 16 May 2012 - Sun 20 May 2012

Bob Theatre Festival

festival

palovmishkin.jpg

Σαβ 19 Μαι 2012

DJ Palov

dj set

Sat 19 May 2012

DJ Palov

dj set

burger-project-web.jpg

Σαβ 19 Μαι 2012

The Burger Project

συναυλια

Sat 19 May 2012

The Burger Project

concert

sonkeart-b.jpg

Παρ 27 Απρ 2012 - Παρ 18 Μαι 2012

Sonke: Dark Days

εικαστικα

Fri 27 Apr 2012 - Fri 18 May 2012

Sonke: Dark Days

arts

butcher.jpg

Παρ 18 Μαι 2012

DJ Butcher

dj set

Fri 18 May 2012

DJ Butcher

dj set

pop22watt-10site.jpg

Παρ 18 Μαι 2012

Hedoniste Party w/ Pan Pan, Pop22Watt & Εqual One

συναυλια / dj set

Fri 18 May 2012

Hedoniste Party w/ Pan Pan, Pop22Watt & Εqual One

concert / dj set

pancard.jpg

Πεμ 17 Μαι 2012

Panama Cardoon

dj set

Thu 17 May 2012

Panama Cardoon

dj set

tsourkoko.jpg

Τετ 16 Μαι 2012

tsourkoko

dj set

Wed 16 May 2012

tsourkoko

dj set

tmm-pins-web.jpg

Σαβ 12 Μαι 2012 - Κυρ 13 Μαι 2012

Meet Market

φεστιβαλ

Sat 12 May 2012 - Sun 13 May 2012

Meet Market

festival

boogie-rockaz.jpg

Σαβ 12 Μαι 2012

Boogie Rockaz

dj set

Sat 12 May 2012

Boogie Rockaz

dj set

no.jpg

Παρ 11 Μαι 2012

NO! present ΠΙΚΑΠ ΕΝΑ

dj set

Fri 11 May 2012

NO! present ΠΙΚΑΠ ΕΝΑ

dj set

undersky-pic.jpg

Παρ 11 Μαι 2012

Athens goes Undersky

dj set

Fri 11 May 2012

Athens goes Undersky

dj set

tron-3.jpg

Πεμ 10 Μαι 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Τron

προβολη

Thu 10 May 2012

Sssh! NO! Silent Movies, Τron

screening

blend-s.jpg

Σαβ 05 Μαι 2012

Blend Mishkin

dj set

Sat 05 May 2012

Blend Mishkin

dj set

thumbnail-1x1.jpg

Παρ 04 Μαι 2012

The Liarbirds

συναυλια

Fri 04 May 2012

The Liarbirds

concert

chevy1.jpg

Παρ 04 Μαι 2012

Chevy

dj set

Fri 04 May 2012

Chevy

dj set

translunar-paradise-4.jpg

Τετ 02 Μαι 2012

Theatre Ad Infinitum, Translunar Paradise (Bob Theatre Festival opening)

θεατρο

Wed 02 May 2012

Theatre Ad Infinitum, Translunar Paradise (Bob Theatre Festival pre-event)

theatre

akilaskarazhshs2-web.jpg

Σαβ 10 Μαρ 2012 - Κυρ 29 Απρ 2012

Οι ιστορίες του κυρίου Νίκου

θεατρο

Sat 10 Mar 2012 - Sun 29 Apr 2012

Οι ιστορίες του κυρίου Νίκου

theatre

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21