ΕΚΛΗΛΩΣΕΙΣ:

Events:

ΟΛΕΣ

ALL

oti-boreis-me-opou-2019.jpg

Σαβ 11 Μαι 2019 - Κυρ 16 Ιουν 2019

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι

σεμιναριο

Sat 11 May 2019 - Sun 16 Jun 2019

Ό, τι μπορείς, με ό, τι έχεις, όπου είσαι

seminar

Το-βουνό-©Νίκος-Πανταζάρας-8β.jpg

Πεμ 02 Μαι 2019 - Κυρ 26 Μαι 2019

Το Βουνό, Ένα διήγημα του Τζούλιο

θεατρο

Thu 02 May 2019 - Sun 26 May 2019

Το Βουνό, Ένα διήγημα του Τζούλιο

theatre

μαιρουλα12ores.jpg

Κυρ 12 Μαι 2019

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α. 12

θεατρο

Sun 12 May 2019

Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α. 12

theatre

Τhe-book-of-myself-2.jpg

Πεμ 04 Απρ 2019 - Κυρ 21 Απρ 2019

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ :: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 66 – ΤΗΕ DREAM KOMPANY

θεατρο

Thu 04 Apr 2019 - Sun 21 Apr 2019

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ :: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 66 – ΤΗΕ DREAM KOMPANY

theatre

δτ-1.jpeg

Σαβ 09 Μαρ 2019 - Κυρ 21 Απρ 2019

Γιβραλτάρ, μία παράσταση των Ginger Creepers Theater Band

θεατρο

Sat 09 Mar 2019 - Sun 21 Apr 2019

Γιβραλτάρ, μία παράσταση των Ginger Creepers Theater Band

theatre

kronstandi-3s.jpg

Δευ 25 Φεβ 2019 - Τρι 16 Απρ 2019

Νεολιθική Νυχτωδία στην Κρονστάνδη, του Νίκου Καρούζου, Σκην. Άρης Μπαλής

θεατρο

Mon 25 Feb 2019 - Tue 16 Apr 2019

Νεολιθική Νυχτωδία στην Κρονστάνδη του Νίκου Καρούζου Σκην. Άρης Μπαλής

theatre

flip-insta.jpg

Πεμ 11 Απρ 2019 - Σαβ 13 Απρ 2019

Creative FLIP

παρουσίαση

Thu 11 Apr 2019 - Sat 13 Apr 2019

Creative FLIP

presentation

oti-boreis-me-opou-a.jpg

Δευ 14 Ιαν 2019 - Κυρ 07 Απρ 2019

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: B' κύκλος εργαστηρίων

σεμιναριο

Mon 14 Jan 2019 - Sun 07 Apr 2019

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: B' κύκλος εργαστηρίων

seminar

blatzios-pethaino-sa-xora-01.jpg

Παρ 01 Μαρ 2019 - Κυρ 31 Μαρ 2019

Πεθαίνω σα χώρα, του Δημήτρη Δημητριάδη

θεατρο

Fri 01 Mar 2019 - Sun 31 Mar 2019

Πεθαίνω σα χώρα, του Δημήτρη Δημητριάδη

theatre

52602700-2237334039631808-3542595708433465344-o.jpg

Πεμ 21 Φεβ 2019 - Κυρ 24 Μαρ 2019

Ιστορία έρωτα και αναρχίας, σκην. Γιάννης Λασπιάς

θεατρο

Thu 21 Feb 2019 - Sun 24 Mar 2019

Ιστορία έρωτα και αναρχίας

theatre

taratsa-nalyssa-22marinsta.jpg

Παρ 22 Μαρ 2019

Nalyssa Green

dj set

Fri 22 Mar 2019

Nalyssa Green

dj set

italy-with-love-insta.jpg

Πεμ 14 Φεβ 2019 - Κυρ 17 Μαρ 2019

From Italy with Love

φαγητό

Thu 14 Feb 2019 - Sun 17 Mar 2019

From Italy with Love

food

taratsakafka-sat16insta.jpg

Σαβ 16 Μαρ 2019

Kafka

dj set

Sat 16 Mar 2019

Kafka

dj set

taratsagdim-fri15-insta.jpg

Παρ 15 Μαρ 2019

GDIM

dj set

Fri 15 Mar 2019

GDIM

dj set

taratsa-cantux-insta.jpg

Σαβ 09 Μαρ 2019

The Canadian Tuxedos

dj set

Sat 09 Mar 2019

The Canadian Tuxedos

dj set

taratsa-loo-insat.jpg

Παρ 08 Μαρ 2019

Loo (S.W.I.M.)

dj set

Fri 08 Mar 2019

Loo (S.W.I.M.)

dj set

taratsa-bluelag-winj-2marinsta.jpg

Σαβ 02 Μαρ 2019

Blue Lagoon & Winjer

dj set

Sat 02 Mar 2019

Blue Lagoon & Winjer

dj set

anatolianw-insta.jpg

Παρ 01 Μαρ 2019

Anatolian Weapons

dj set

Fri 01 Mar 2019

Anatilian Weapons

dj set

brunch-i.jpg

Σαβ 08 Σεπ 2018 - Πεμ 28 Φεβ 2019

Μπραντς στην ταράτσα Μπάιος

φαγητό

Sat 08 Sep 2018 - Thu 28 Feb 2019

Μπραντς στην μπάιος ταράτσα

food

fotoxar-insta.jpg

Παρ 22 Φεβ 2019

Photoharrie

dj set

Fri 22 Feb 2019

Photoharrie

dj set

cfakepathmultico.jpg

Πεμ 21 Φεβ 2019

test

χορoς

Thu 21 Feb 2019

test

dance

img-7435-3-f-small.jpg

Δευ 17 Δεκ 2018 - Τρι 19 Φεβ 2019

Παράσιτα, της Βίβιεν Φράντσμαν

θεατρο

Mon 17 Dec 2018 - Tue 19 Feb 2019

Παράσιτα, της Βίβιεν Φράντσμαν

theatre

a-number-photo-by-©-karol-jarek-4small.jpg

Δευ 21 Ιαν 2019 - Τρι 19 Φεβ 2019

Ένας Αριθμός [A Number], της Caryl Churcill

θεατρο

Mon 21 Jan 2019 - Tue 19 Feb 2019

Ένας Αριθμός [A Number], της Caryl Churcill

theatre

img-20181222-152414-069b.jpg

Πεμ 10 Ιαν 2019 - Κυρ 10 Φεβ 2019

Πώς θα αποφύγετε τα ατυχήματα της καθημερινής ζωής

θεατρο

Thu 10 Jan 2019 - Sun 10 Feb 2019

Πώς θα αποφύγετε τα ατυχήματα της καθημερινής ζωής

theatre

fantasy2-insta.jpg

Σαβ 09 Φεβ 2019

Fantasy

dj set

Sat 09 Feb 2019

Fantasy

dj set

enarto-insta.jpg

Παρ 08 Φεβ 2019

Mister Enarto

dj set

Fri 08 Feb 2019

Mister Enarto

dj set

cantux-insta.jpg

Σαβ 02 Φεβ 2019

Canadian Tuxedos

dj set

Sat 02 Feb 2019

Canadian Tuxedos

dj set

voice2insta.jpg

Παρ 01 Φεβ 2019

Under your spell

dj set

Fri 01 Feb 2019

Under your spell

dj set

bingo.jpg

Παρ 25 Ιαν 2019 - Παρ 01 Φεβ 2019

It’s Bingo time: GR POP

παιχνίδι

Fri 25 Jan 2019 - Fri 01 Feb 2019

It’s Bingo time: GR POP

game

acropolis88-sq.jpg

Παρ 25 Ιαν 2019

Acrop♀lis 88

dj set

Fri 25 Jan 2019

Acrop♀lis 88

dj set

acropolis1sq.jpg

Δευ 21 Ιαν 2019

Sound Injections at the winter bar~bios terrace

dj set

Mon 21 Jan 2019

Sound Injections at the winter bar~bios terrace

dj set

taratsaanatoliansq.jpg

Σαβ 19 Ιαν 2019

Anatolian Weapons

dj set

Sat 19 Jan 2019

Anatolian Weapons

dj set

terrace-krallis2sq.jpg

Παρ 18 Ιαν 2019

Acropo-less by Angelos Krallis

dj set

Fri 18 Jan 2019

Acropo-less by Angelos Krallis

dj set

theboy2.jpg

Παρ 11 Ιαν 2019

The Boy

dj set

Fri 11 Jan 2019

The Boy

dj set

bios-omada90c-twmatheima1small.jpg

Πεμ 06 Δεκ 2018 - Κυρ 06 Ιαν 2019

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

θεατρο

Thu 06 Dec 2018 - Sun 06 Jan 2019

Ομάδα 90οC, Τω μάθειμα, σκην. Δημήτρης Κομνηνός

theatre

logoutinsta.jpg

Σαβ 29 Δεκ 2018

Logout, Nalyssa Green & Δεσποινίς Τρίχρωμη

συναυλια

Sat 29 Dec 2018

Logout, Nalyssa Green & Δεσποινίς Τρίχρωμη

concert

terrace-dreamerinsta.jpg

Σαβ 29 Δεκ 2018

The Dreamer

dj set

Sat 29 Dec 2018

The Dreamer

dj set

lou-inta.jpg

Παρ 28 Δεκ 2018

Loo (S.W.I.M.)

dj set

Fri 28 Dec 2018

Loo

dj set

lucas27sq.jpg

Πεμ 27 Δεκ 2018

Lucas the third

dj set

Thu 27 Dec 2018

Lucas the third

dj set

lucas27sq.jpg

Πεμ 27 Δεκ 2018

Lucas the Third

dj set

Thu 27 Dec 2018

Lucas the Third

dj set

trashathon2018-sq.jpg

Δευ 24 Δεκ 2018

TRASHATHON XMAS EVE 2018

dj set

Mon 24 Dec 2018

TRASHATHON XMAS EVE 2018

dj set

ekklisiastis.jpg

Τρι 18 Δεκ 2018 - Κυρ 23 Δεκ 2018

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΗΣ, σκην. Αντώνης Αντωνόπουλος

θεατρο

Tue 18 Dec 2018 - Sun 23 Dec 2018

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΗΣ, σκην. Αντώνης Αντωνόπουλος

theatre

terrace-xmas-warmupsq.jpg

Κυρ 23 Δεκ 2018

Xmas warm-up early drinks

dj set

Sun 23 Dec 2018

Xmas warm-up early drinks Special xmas set: Philippa Dimitriadi

dj set

terrace-fullmn-sq.jpg

Σαβ 22 Δεκ 2018

December Full Moon

dj set

Sat 22 Dec 2018

December Full Moon

dj set

terrace-kralis-sq.jpg

Παρ 21 Δεκ 2018

Acropo-less by Angelos Krallis

dj set

Fri 21 Dec 2018

Acropo-less by Angelos Krallis

dj set

its-bingo-time-the-70s.jpg

Παρ 21 Δεκ 2018

It's BINGO time! the 70s

παιχνίδι

Fri 21 Dec 2018

It's BINGO time! the 70s

game

asteriadi2.jpg

Παρ 23 Νοε 2018 - Κυρ 16 Δεκ 2018

Η μεγάλη μέρα μέσα στη νύχτα

θεατρο

Fri 23 Nov 2018 - Sun 16 Dec 2018

Η μεγάλη μέρα μέσα στη νύχτα

theatre

oti-boreis-me-opou.jpg

Δευ 08 Οκτ 2018 - Σαβ 15 Δεκ 2018

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

σεμιναριο

Mon 08 Oct 2018 - Sat 15 Dec 2018

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι ::: A' κύκλος εργαστηρίων

seminar

oti-boreis-me-opou-sketo.jpg

Σαβ 15 Δεκ 2018

Ό,τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι ::: Μ.Μαγκανάρη, Παρουσίαση εργαστηρίου

σεμιναριο

Sat 15 Dec 2018

Ό,τι μπορείς, με ό,τι έχεις, όπου είσαι ::: Μ.Μαγκανάρη, Παρουσίαση εργαστηρίου

seminar

fantasy-insta.jpg

Σαβ 15 Δεκ 2018

Fantasy

dj set

Sat 15 Dec 2018

Fantasy

dj set

kostadis2insta.jpg

Παρ 14 Δεκ 2018

Kostadis-DJ set

dj set

Fri 14 Dec 2018

Kostadis-DJ set

dj set

45173279-1974700309281165-2050714525832839168-n.jpg

Τρι 11 Δεκ 2018

ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΕΝ ΓΑΒΓΙΖΟΥΝ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ | ΓΛΥΠΤΙΚΗ, Άρτεμις Χρυσοστομίδου

παρουσίαση

Tue 11 Dec 2018

ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΕΝ ΓΑΒΓΙΖΟΥΝ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ | ΓΛΥΠΤΙΚΗ, Άρτεμις Χρυσοστομίδου

presentation

terrace-hulot-insta.jpg

Σαβ 08 Δεκ 2018

M. Hulot’s Greek Rap show

dj set

Sat 08 Dec 2018

M. Hulot’s Greek Rap show

dj set

terrace-nalyssa-insta.jpg

Παρ 07 Δεκ 2018

Nalyssa Green-DJ set

dj set

Fri 07 Dec 2018

Nalyssa Green-DJ set

dj set

terrace-anatolian-insta.jpg

Σαβ 01 Δεκ 2018

Anatolian Weapons

dj set

Sat 01 Dec 2018

Anatolian Weapons

dj set

terrace-boy-insta.jpg

Παρ 30 Νοε 2018

The Boy

dj set

Fri 30 Nov 2018

The Boy-DJ set

dj set

refugeesin.jpg

Πεμ 29 Νοε 2018 - Παρ 30 Νοε 2018

RefugeesIN, Φεστιβάλ Κινηματογράφου

προβολη

Thu 29 Nov 2018 - Fri 30 Nov 2018

RefugeesIN, Φεστιβάλ Κινηματογράφου

screening

deikse-mou-site.jpg

Τετ 10 Οκτ 2018 - Τετ 28 Νοε 2018

Δείξε μου το φίλο σου, Ήρα Κατσούδα & Ανδρέας Πασπάτης

θεατρο

Wed 10 Oct 2018 - Wed 28 Nov 2018

Δείξε μου το φίλο σου

theatre

bluelagoon.jpg

Σαβ 24 Νοε 2018

Blue Lagoon

dj set

Sat 24 Nov 2018

Blue Lagoon

dj set

elias.jpg

Παρ 23 Νοε 2018 - Σαβ 24 Νοε 2018

It's BINGO time! the 80s

παιχνίδι

Fri 23 Nov 2018 - Sat 24 Nov 2018

It's BINGO time! the 80s

game

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24