BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

Σ. Μπέκετ, Ευτυχισμένες Μέρες

Ευτυχισμένες Μέρες του Σ. Μπέκετ, σκην. Σύλβια Λιούλιου

Παρ 18 Νοε 2016 - Κυρ 09 Απρ 2017

Fri 18 Nov 2016 - Sun 09 Apr 2017

Alex Drakos Trio, The Lost track

Alex Drakos Trio, The Lost track

Παρ 23 Δεκ 2016 - Παρ 27 Ιαν 2017

Fri 23 Dec 2016 - Fri 27 Jan 2017

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι

Ό,τι μπορείς με ό,τι έχεις όπου είσαι

Δευ 09 Ιαν 2017 - Κυρ 02 Απρ 2017

Mon 09 Jan 2017 - Sun 02 Apr 2017

Και θα σφάξουμε το κουνέλι.Η ζωή είναι ωραία. Η ζωή είναι καλή. Θα σφάξουμε το κουνέλι. Σοφία Κορώνη & Αγγελική Παπαθεμελή

Και θα σφάξουμε το κουνέλι

Δευ 16 Ιαν 2017 - Τρι 21 Μαρ 2017

Mon 16 Jan 2017 - Tue 21 Mar 2017

Δανιήλ Χάρμς, Περιστατικά

Δανιήλ Χάρμς, Περιστατικά

Δευ 23 Ιαν 2017 - Τρι 28 Φεβ 2017

Mon 23 Jan 2017 - Tue 28 Feb 2017

Τζοβάνι Γκουαρέσκι, Το πεπρωμένο ονομάζεται Κλοτίλδη

Το πεπρωμένο ονομάζεται Κοτίλδη

Πεμ 26 Ιαν 2017 - Κυρ 26 Φεβ 2017

Thu 26 Jan 2017 - Sun 26 Feb 2017

Παράταση 5ου Γύρου Διαγωνισμού CU RestartUp @Ρομάντσο

5ος Γύρος Διαγωνισμού CU RestartUp @Ρομάντσο

Τρι 31 Ιαν 2017

Tue 31 Jan 2017

Το Θωρηκτό

Το Θωρηκτό

Πεμ 09 Μαρ 2017 - Σαβ 08 Απρ 2017

Thu 09 Mar 2017 - Sat 08 Apr 2017

Diktat, του Enzo Cormann

Diktat, του Enzo Cormann

Δευ 06 Μαρ 2017 - Τρι 04 Απρ 2017

Mon 06 Mar 2017 - Tue 04 Apr 2017