BIOS ATHENS - Athens centre for today's art and cross media

1ο Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου - Ανέστης Αζάς

1ο Γυμνάσιο Σκηνοθεσίας Θεάτρου Μάιος - Ιούνιος 2016 Ανέστης Αζάς

Δευ 30 Μαι 2016 - Τρι 31 Μαι 2016

Mon 30 May 2016 - Tue 31 May 2016

Ο Θείασως πέζη Κάφκα

Ο Θείασως πέζη Κάφκα

Δευ 16 Μαι 2016 - Τρι 14 Ιουν 2016

Mon 16 May 2016 - Tue 14 Jun 2016

FOLLICLE / ΘΥΛΑΞ

FOLLICLE / ΘΥΛΑΞ

Πεμ 19 Μαι 2016 - Κυρ 05 Ιουν 2016

Thu 19 May 2016 - Sun 05 Jun 2016

Hoop it! Χούλα Πάρτι στην ταράτσα

Hoop it! Χούλα Πάρτι στην ταράτσα

Κυρ 12 Ιουν 2016

Sun 12 Jun 2016

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

Σάμουελ Μπέκετ, Η τελευταία μαγνητοταινία του Κραπ

Παρ 20 Μαι 2016 - Κυρ 29 Μαι 2016

Fri 20 May 2016 - Sun 29 May 2016

UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL

UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL

Σαβ 28 Μαι 2016

Sat 28 May 2016

Ήρθε το καλοκαίρι!

Ήρθε το καλοκαίρι!

Τετ 01 Ιουν 2016

Wed 01 Jun 2016